Go to content

5 cech mężczyzn, którzy będą dobrymi partnerami w miłości

Najpopularniejsze mity o związkach i miłości
Fot. iStock / pixdeluxe

Pan Idealny? Nie raz myślałyśmy, że stanął na naszej drodze i nie raz bańka pękała szybciej niż się pojawiła. Ale czy można pokusić się portret psychologiczny Pana Właściwego? Och, tak. Bo jeśli mężczyzna ma te 5 cech osobowości, będzie potrafił funkcjonować w związku z drugim człowiekiem.

5 cech mężczyzn, którzy będą dobrymi partnerami w miłości

Jeśli chcesz znaleźć prawdziwą miłość i zbudować zdrową, trwałą więź, szukaj mężczyzn z tymi 5. dominującymi cechami osobowości – takich, którzy wiedzą, jak zdobyć dziewczynę i zapewnić jej bezpieczeństwo na dłużej.

1. Ciekawość

Nie ma nic gorszego na świecie od Pana Wiem Wszystko. Ciekawski mężczyzna, taki, który wciąż chce się uczyć, rozwijać i poznawać świat, to prawdziwy skarb. Jego pracowitość jest cudowną cechą. Dzięki temu jest gotowy uczyć się drugiego człowieka i pozwolić mu na jego odmienność.

Wszyscy wchodzimy w związki ze swoim bagażem. Bolą nas zakończone relacje, rozczarowania i niezaspokojone oczekiwania. Wszystkie te rzeczy utrudniają budowanie „nowego”, ale uczenie się i odniesienie do nich może być dokładnie tym, czego potrzeba, aby związek się rozwijał.

Mężczyźni, którzy wiedzą, jak zdobyć dziewczynę, chętnie uczą się na błędach z przeszłości i wyciągają z nich wnioski. Pan Ciekawy, o wiele chętniej będzie pracował na relacją i jej jakością.

2. Rozwaga

To mężczyźni, którzy są skłonni opuścić wielki mecz piłkarski z powodu urodzin mamy, którzy otwierają drzwi przed kimś, nawet jeśli to oznacza, że ​​ta osoba będzie przed nimi w tej dłuuuugiej kolejce. I którzy są gotowi nagiąć swój harmonogram, aby spędzić czas z dziewczyną lub żoną, kiedy potrzebuje wsparcia. Ich rozwaga oznacza, że rozważnie oceniają rzeczywistość i potrafią w niej pomieścić o wiele więcej niż czubek własnego nosa. 😉

U boku Pana Myślącego Rozważnie, nie będziesz grać drugich skrzypiec i nie będziesz się zastanawiać, czy jeszcze o tobie pamięta.

3.  Elastyczność

Życie bez elastyczności jest mordęgą. Zwyczajnie większości rzeczy nie da się przewidzieć, zaplanować i odhaczyć. To znaczy oczywiście możesz planować do woli, ale nigdy nie wiesz, co po drodze jeszcze się wydarzy.

Każdego dnia nawet najlepiej ułożone plany idą z dymem. A kiedy coś idzie nie tak, wszyscy muszą współpracować, aby „maszyna” znów zaczęła działać.

Związek bez elastyczności jest prawie niemożliwy do utrzymania. W końcu dwie niezależne osoby muszą znaleźć przestrzeń i czas, by być ze sobą. Muszą chcieć dopasować swoje życie do życia partnera (z wzajemnością oczywiście). To bardzo ważny element w poważnych związkach, zwłaszcza, gdy pojawią się dzieci. Wtedy elastyczna współpraca, to codzienność.

4. Szacunek do siebie

Dla większości kobiet nie ma nic bardziej atrakcyjnego, niż szanujący samego siebie mężczyzna. Taki, który dba o siebie, swoją przestrzeń i ludzi wokół siebie. Nie należy mylić szacunku z egocentryzmem, to kompletne przeciwieństwa.

Szacunek do samego siebie, to również dbałość o zasady. Jeśli ktoś szanuje siebie, będzie szanował innych.

5. Samoświadomość

Świadomy siebie mężczyzna, wie kim jest i dokąd zmierza. To bardzo ważne, gdy chcesz złożyć komuś obietnicę budowania wspólnej przyszłości. Osoby nieświadome samych siebie, często składają obietnice bez pokrycia lub godzą się na rzeczy, których wcale nie zamierzają robić. Rzadko kiedy są oparciem dla partnera, zazwyczaj nie wiedzą… Nie potrafią opowiedzieć na większość pytań, pozostają bierni.


źródło: yourtango.com