Go to content

Catering dietetyczny SuperMenu – dieta pudełkowa od Ani Lewandowskiej

Fot. Materiały prasowe

Anna Lewandowska to bizneswoman podejmująca się coraz to nowych projektów. Prowadzi blog, na którym wraz z zespołem udziela rad odnośnie zdrowego żywienia oraz treningów. Wydała też kilka książek na ten temat oraz płyt DVD z ćwiczeniami. Stworzyła sklep internetowy ze zdrowymi przekąskami oraz markę kosmetyków naturalnych. Udostępniła także do sprzedaży aplikację ze swoimi dietami i treningami. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że u podstaw wszystkich jej przedsięwzięć leżą te same wartości i spójna filozofia. Niedawno Anna Lewandowska rozpoczęła nowy projekt – catering dietetyczny. Czy on też wpisuje się w jej filozofię żywienia i zdrowego trybu życia? Czym wyróżnia się na tle innych? Dlaczego warto go wybrać? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym artykule.

Filozofia żywienia i zdrowego trybu życia

Anna Lewandowska opiera wszystkie swoje przedsięwzięcia na przeświadczeniu, że jedną z najważniejszych wartości w życiu jest zdrowie. Dopiero wtedy, kiedy je posiadamy, możemy zadbać o swoją szczupłą sylwetkę i dobre samopoczucie. Natomiast samo zdrowie zależy w dużej mierze od diety, która musi być dobrana indywidualnie i skrupulatnie przemyślana. Po pierwsze pod względem zapotrzebowania kalorycznego, a więc z uwzględnieniem aktywności fizycznej podejmowanej przez daną osobę każdego dnia i celu, jaki chce się osiągnąć (zmniejszenie masy ciała lub też zwiększenie masy mięśniowej). Po drugie zaś pod względem upodobań kulinarnych, tak, aby móc dążyć do wyznaczonego celu z przyjemnością i jeść to, co się lubi. Według Lewandowskiej uzupełnieniem diety jest aktywność fizyczna, pozwalająca utrzymać określoną masę ciała, zapobiegająca schorzeniom oraz korzystnie wpływająca na nasze samopoczucie. Niezwykle ważna jest również odpowiednia motywacja, która zapobiega wypaleniu i porzuceniu podjętych starań.

Catering dietetyczny SuperMenu

Ania Lewandowska proponuje w swoim cateringu dietetycznym 8 różnych diet, z których 5 to typowe pudełkowe klasyki, natomiast 3 diety są stworzone ściśle w oparciu o jej filozofię żywienia. Różnią się od pozostałych głównie tym, że wykluczają pewne pokarmy. Dieta Dobry Start nie zawiera pszenicy, surowego mleka krowiego oraz oczywiście żywności wysokoprzetworzonej, barwników, konserwantów i ulepszaczy. Droga Do Mistrzostwa wyklucza ponadto pozostałe zboża glutenowe i przetwory mleczne. Natomiast w Wyzwaniu Wojownika nie znajdziemy także roślin strączkowych. Różnorodność diet jest więc tak duża, że spokojnie można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Poza tym wybierając odpowiedni jadłospis, można regulować obecność w diecie składników mogących powodować nieprzyjemne reakcje ze strony naszego organizmu. Możliwość wyboru diety wegetariańskiej, ale jednocześnie pełnowartościowej, również jest zgodna z zasadą Lewandowskiej, aby dążyć do zdrowia poprzez dietę dopasowaną do siebie i jednocześnie mieć radość z jedzenia.

Trójkąt Mocy Ani Lewandowskiej

Anna Lewandowska podkreśla, że powinniśmy dbać o równowagę pomiędzy naszym ciałem i psychiką, która bywa zaburzona poprzez duże tempo życia, zbyt wysokie wymagania, jakie sami sobie stawiamy, ciągły stres. Wypadkową tych problemów może być także spadek libido powodujący dodatkowe frustracje. Aby polepszyć jakoś życia w konkretnej sferze, możemy wspomóc się dietą, a właściwie, jej konkretnymi składnikami nazywanymi jedzeniem funkcjonalnym. Dla wzmocnienia

  •       umysłu (pamięci, koncentracji) – powinniśmy spożywać kurkumę, natkę pietruszki, migdały, orzechy włoskie, nasiona chia, łososia, surowe kakao, komosę ryżową, jaja, wodę kokosową, awokado, nasiona słonecznika i kalafior,
  •       ciała – mięso, tofu, komosę ryżową, daktyle, figi, banany, awokado, buraki, warzywa strączkowe, ekstrakt z drożdży, jaja, wodę kokosową oraz olej kokosowy,
  •       libido – kurkumę, chili, imbir, cynamon, orzechy włoskie, migdały, łososia, krewetki, jagody, borówki, aronię, żurawinę, maliny, granaty, brzoskwinie, awokado, jaja, czosnek oraz szparagi.

Dieta pudełkowa SuperMenu

W cateringu dietetycznym Lewandowskiej wyraźnie wyczuwa się obecność składników, które mają pozytywny wpływ na działanie umysłu, ciała i libido. Widać wkład filozofii autorki w przepis na każde danie. Posiłki przygotowywane są z dobrej jakości produktów, co ma istotny wpływ na nasze zdrowie. Na każdym pojemniku z jedzeniem dostajemy informację o dokładnej ilości białek, tłuszczów, węglowodanów, a nawet nasyconych kwasów tłuszczowych i soli, czego raczej nie spotyka się w innych cateringach. Możemy więc monitorować wszystkie przyjmowane makroskładniki. Catering dietetyczny SuperMenu wychodzi ze schematów jedzenia pudełkowego. Będzie idealny dla fanów Ani Lewandowskiej, którzy ufają jej w innych sferach jej działalności, ale nie tylko! SuperMenu zwyczajnie działa – daje efekt, jakiego się oczekuje np. pomaga zmniejszyć masę ciała. Poza tym jest w standardowej cenie diet pudełkowych, a więc nie ma obaw o zbędne przepłacanie.


Artykuł sponsorowany