Go to content

Świąteczna podróż do Japonii, czyli zrób swoim włosom prezent! Oh!Prezenty

Zrób swoim włosom prawdziwe święta! Zabierz je w podróż do Japonii i sprezentuj im wyjątkową pielęgnację w świątecznej cenie!

Szampon do włosów z organicznym olejem kokosowym i hibiskusem Cocopalm Southern Tropics SPA

Regenerująco – odżywczy szampon do włosów Cocopalm to główny element japońskiego rytuału pielęgnacji włosów, który sprawia,że stają się one doskonale gładkie i pełne blasku. Łączy w sobie najnowsze technologie i tradycyjne, japońskie składniki aktywne. Delikatna mikropiana skutecznie oczyszcza skórę głowy z zanieczyszczeń, a odżywczo-nawilżająca kompozycja botanicznych ekstraktów z palmy kokosowej, hibiskusa, jagód acai oraz organicznego oleju kokosowego odżywia i regeneruje włosy przesuszone i zniszczone. Rytuał pobudza zmysły energetyzującym zapachem kwiatów neroli.

Cena: regularna 59,99zł, a w dniach 10-16.12.2020  w  promocji przykasowej w drogeriach Hebe za 29,99zł

Odżywka do włosów z organicznym olejem kokosowym i keratyną Cocopalm Southern Tropics SPA

Regenerująco – wygładzająca odżywka do włosów Cocopalm to niezbędny element japońskiego rytuału pielęgnacji włosów, który sprawia, że stają się one doskonale odżywione i pełne blasku. Łączy w sobie najnowsze technologie i tradycyjne, japońskie składniki aktywne. Ta oparta na keratynie kuracja uzupełniona jest odżywczo-nawilżającą kompozycją botanicznych ekstraktów z palmy kokosowej, hibiskusa, jagód acai oraz organicznego oleju kokosowego, które intensywnie odżywiają i regenerują włosy przesuszone i zniszczone. Odżywka chroni włosy przed uszkodzeniami i ułatwia stylizację. Rytuał pobudza zmysły energetyzującym zapachem kwiatów neroli.

Cena: regularna 59,99zł, a w dniach 10-16.12.2020  w  promocji przykasowej w drogeriach Hebe za 29,99zł

Artykuł sponsorowany