Go to content

Twoje najgorsze cechy charakteru. Zgadza się?

fot. praetorianphoto/iStock

Pokaż, kotku, co masz w środku! Robimy, co możemy, żeby pokazywać się na zewnątrz z jak najlepszej strony. Ale nie ma cudów! Prawda w końcu wychodzi na jaw, szczególnie, jeśli spędzamy z kimś dużo czasu, znamy się długo itd. Nie można wiecznie udawać, nie da się grać. A zatem, jaka najpaskudniejsza cecha twojego charakteru? Zajrzyjmy w horoskop!

Baran

Barany to wieczne dzieci w sytuacjach, gdy sprawy nie idą po ich myśli. Nierzadko zdarza się, że wpadają w nieodpowiednie do wieku napady złości, gdy ktoś nie słucha. Takie zachowanie jest nie tylko dziecinne, ale też nieprzyjemne.

Byk

Dla kogoś, kto jest bardzo dumny z tego, że jest tak oszczędny i świetnie sobie radzi z pieniędzmi, Byk może być wielkim  materialistą. Fajnie jest doceniać ładne rzeczy i mieć wyrafinowany smak, ale nie jest fajnie się z tym obnosić. Bycie tak obsesyjnym na punkcie tego, jak rzeczy wyglądają, jak na ironię, sprawia, że ​​stają się… trochę brzydkie.

Bliźnięta

Bliźnięta są baaaardzo dwulicowe i raczej niegodne zaufania. To nie jest tak, że zawsze robią to celowo, ale ich umiejętność metamorfozy i nagłego bycia kimś zupełnie innym przeraża ludzi. Niekoniecznie jest to brzydka cecha, ale jest niepokojąca. Na pewno.

Rak

Znasz mem z płaczącą Kim Kardashian? Jeśli sprawdzisz w słowniku hasło Rak, to jest to dokładne zdjęcie, które byś zobaczył. Raki są właśnie wkurzającym beksami. I płaczą z byle powodu.

Lew

Lwy są egoistami. Jasne, to zależy od indywidualnego Lwa. Ale ostatecznie, Lwy wprost kochają, gdy mówi się, jak cudowne są. A kto by nie chciał tego słuchać? Ich najbrzydsza cecha ujawnia się, gdy ktoś nie poświęca im uwagi, której tak desperacko pragną. Nic nie zmienia zabawnej, uroczej osobowości Lwa szybciej niż bycie ignorowanym.

Panna

Panny mogą być tak osądzające, że aż balansują na granicy okrucieństwa. Ponieważ trzymają się bardzo wysokich standardów i oczekują, że wszyscy pójdą w ich ślady, mogą być całkowicie bezwzględne w naśmiewaniu się z innych. Jeśli jesteś w pobliżu Panny, istnieje 99,9% szans, że po cichu tobą gardzi.

Waga

Ogólnie rzecz biorąc, Wagi są dość łatwe do dogadania się. Są uczciwe i miłe. Ale mogą być totalnie gnuśne. Będą objadać się fast foodami i przesadzać z lenistwem. Waga to zdecydowanie ta osoba, która przechodzi przez fastfoodowe drive-thru o 2 w nocy.

Skorpion

Skorpiony są zimne jak lód. Będą cię przeżuwać i wypluwać bez mrugnięcia okiem.

Strzelec

Strzelce są totalnie aroganckie! Ich pewność siebie może szybko przekształcić się w czysty narcyzm i staje się nie do zniesienia. Nikt nie chce przebywać z kimś tak pochłoniętym sobą.

Koziorożec

Koziorożce mogą być snobami. Nie zwrócą uwagi na nic, co jest poniżej ich standardów.

Wodnik

Są totalnymi dziwakami. Ale nie w uroczy serialowy sposób. Są po prostu… odklejone od rzeczywistości.

Ryby

Ryby są często tak zajęte pływaniem we własnym wymarzonym, wyimaginowanym świecie, że całkowicie zapominają o prawdziwych planach, które poczyniły. Anulują spotkania na godzinę przed planowanym pojawieniem się. Albo, co gorsza, czasami nawet w ogóle nie odpowiadają.