Go to content

Biżuteryjny smartwatch w męskim stylu

Biżuteryjny smartwatch w męskim stylu

Męski smartwatch to kontynuacja damskiej linii biżułoczy. Pełni funkcję nie tylko praktycznego gadżetu, który umożliwia odbieranie powiadomień. Staje się także wyrazem stylu i osobowości noszącego. Oprócz praktycznych funkcji liczy się design, kolor i jakość wykonania. Mężczyźni traktują smartwatche jak nowoczesną biżuterię i ozdobę. W odpowiedzi na to Maxcom stworzył męskie biżułocze FW65 Iron S oraz FW66 Iron R.

Męska biżuteria

Obudowa inteligentnego zegarka Iron S została wykonana z eleganckiej stali szczotkowanej, koperta ma oryginalny, unikatowy kształt. Zestaw zawiera bransoletę ze stali, pasek silikonowy jakości premium, a także narzędzia do skracania bransolety i wymiany pasków. 

Zaprojektowany z myślą o męskim nadgarstku Iron R łączy elegancję i wyrazisty styl z najnowszymi technologiami. Ponadczasowy design i dwa, różne paski premium w zestawie, z czego jeden magnetyczny, sprawiają, że zegarek doskonale sprawdzi się zarówno na biznesowych spotkaniach, jak i podczas intensywnych treningów. Charakteryzuje się solidną konstrukcją ze stopu stali cynkowej, która idealnie leży na męskim nadgarstku. Elegancka stal szczotkowana podkreśla wyjątkowy charakter zegarka. 

Iron S wyróżnia się 1,95-calowym, a Iron R 1,43-calowym ekranem AMOLED. Tego typu ekran oferuje wyraziste kolory i wyjątkową głębię obrazu. Polerowane szkło 2,5D osadzone na metalowej ramce nadaje smartwatchom elegancki wygląd.

Wygląd tarczy smartwatchy Iron S i Iron R możesz dostosować do swojego stylu. Do wyboru masz wiele dostępnych wzorów. Możesz ustawić zarówno analogową, jak i cyfrową tarczę zegara. Dzięki opcji Always-on Display wiesz, która jest godzina bez
konieczności aktywowania ekranu. 

Biżuteryjny smartwatch w męskim stylu

Kontakt ze światem

Dzięki Ironowi S i Ironowi R jesteś na bieżąco niezależnie od sytuacji, w której się znajdujesz. Możesz odbierać połączenia oraz odczytywać wiadomości i powiadomienia z mediów społecznościowych bez potrzeby sięgania po telefon.

Zdrowie i sen pod kontrolą

Monitoruj swoje zdrowie, śledząc poziom tlenu we krwi, ciśnienie oraz tętno za pomocą nowoczesnych sensorów optycznych. Iron R i Iron S mogą mierzyć parametry zdrowotne 24/7 oraz automatycznie zapisywać wyniki w intuicyjnej aplikacji. Dla jeszcze lepszego samopoczucia każdego dnia Iron S i Iron R monitorują fazy snu, w tym czas ich trwania, analizuje jego jakość oraz długość fazy głębokiej i płytkiej. 

Trener osobisty

Z ponad 70 trybami sportowymi, Iron R i Iron S z łatwością dostosują się do Twojego stylu życia. Monitorują liczbę kroków, spalone kalorie, pokonane kilometry, tętno oraz własne postępy, bez konieczności ręcznego wprowadzania danych. Wszystkie dane zapisywane są w dedykowanej aplikacji.

Maxcom Iron S dostępny jest w trzech modnych kolorach złotym, srebrnym i czarnym.

Smartwatche dostępne są w większych sieciach jak RTV Euro AGD czy Media Expert.