Magia Psychologia

6 najpotężniejszych znaków zodiaku. W czym tkwi ich moc?

Magic Moments
Magic Moments
27 października 2021
 

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się spotkać na swojej drodze kogoś, kogo obecność sprawiła, że poczułaś się zastraszona lub zachwycona tą osobą? Możliwe, że był to ktoś z poniższej listy potężnych znaków zodiaku. To właśnie wrodzona siła osobowości przyciąga do nich ludzi.  

Zgodnie z założeniami astrologii, każdy znak zodiaku i związany z nim element naturalny, nadają osobom urodzonym pod nim pewne cechy. Niektóre zachowania i cechy osobowości są bardziej wyraźne w jednych znakach, a przytłumione w innych. Wśród nich jest nasz temperament i asertywność. Aby pomóc ci lepiej zrozumieć, w jaki sposób element mocy odjrywa się w różnych znakach, przygotowałyśmy zestawienie najpotężniejszych znaków zodiaku.

Władza może oznaczać różne rzeczy dla różnych ludzi. Podczas gdy niektórzy utożsamiają moc z siłą fizyczną, inni mogą postrzegać ją jako przejaw silnej woli i jeszcze silniejszego umysłu.

Najczęściej jednak władzę postrzega się jako zdolność wywierania wpływu na innych (poprzez dominację lub zastraszanie). Analizując tę ​​miarę, na samym dole tej listy znajduje się faktycznie najpotężniejszy znak zodiaku. Ale zacznijmy odkrywać je w odwrotnej kolejności.

Oto najpotężniejsze znaki zodiaku uszeregowane w rosnącej kolejności:

RAK – OBROŃCA

Jedną z cech, które sprawiają, że Rak znalazł się na tej liście, jest to, że jest w stanie za wszelką cenę chronić ludzi, których kocha, na których mu zależy. Mając w bliskim otoczeniu Raka, masz silne poczucie bezpieczeństwa. Wiesz, że możesz na niego liczyć, że jest niezawodny. Co jeszcze czyni Raki potężnymi? Co wyróżnia je spośród innych?

Cóż, Raki słyną z kilku rzeczy. Traktują swoje relacje bardzo poważnie. Świetnie rozumieją i szanują emocje. To czyni z nich niesamowitych partnerów do długotrwałych relacji. Jeśli jesteś przygnębiona i potrzebujesz kogoś, kto cię wysłucha i będzie dokładnie wiedział, co powiedzieć, zadzwoń do Raka. Nawet w przyjaźni nigdy nie zawodzą. Dotrą do ciebie, gdy nie uda się to nikomu innemu.

BYK – PIELĘGNIARZ

Dla większości ludzi nie ma nic bardziej pocieszającego niż ciepło matki, niż czuć bliskość drugiej osoby. Tym, kto daje takie poczucie, kto roztacza ciepło i poczucie bezpieczeństwa jest właśnie Byk. Najpotężniejszy znak pod względem opieki. Po prostu musiał się znaleźć na tej liście. Kobiety spod tego znaku zodiaku są silnymi i kompletnymi matkami. Są nie do zdarcia, jeśli chodzi o opiekę nad najbliższymi ich sercom ludźmi. To, co czyni je potężnymi, to ich zdolność do opieki i pielęgnacji, jakiej nie znajdziesz u żadnego innego znaku zodiaku.

Ich obecność jest jak tęcza w deszczowy dzień. Byk będzie tym, kogo potrzebujesz w chwilach niepokoju i będzie dokładnie wiedzieć, jak wyrwać Cię z tego melancholijnego nastroju. Z miłością, pomocą, troską i dojrzałością – może pomóc Ci przejść wszystko. Jest miodem na złamane serca.

SKORPION – PASJONAT

Nikt nie może odwrócić biegu sytuacji tak, jak Skorpion. Jego twardość i wytrwałość nie mają sobie równych w żadnym innym znaku zodiaku. Są to główne powody, dla których ten znak zodiaku jest jednym z najpotężniejszych i odnosi największe sukcesy. Ich poświęcenie sprawie lub idei jest absolutnie niezwykłe. Kiedy Skorpion skupia się na czymś, tak naprawdę nie istnieje dla niego wtedy nic innego. Nie zniechęca się, gdy przed oczami ma cel. To tak, jakby stał się całkowicie nie do powstrzymania. Zakochana kobieta Skorpion nie pozwoli, by coś jej przeszkodziło w miłości.

Pasja Skorpionów jest powodem, dla którego mogą dokonywać niesamowitych wyczynów. Podejmując decyzję czy wyzwanie, gdy inni się wycofują, oni biegną dodatkowy kilometr. Z takim nastawieniem mogą każdą stratę zamienić w zysk. Jakąkolwiek niejasność w sławę.

KOZIOROŻEC – ZARADNY

Są królami i królowymi wielozadaniowości i dobrze wiedzą, jak wykonać swoją pracę. Wierzą w gotowość i skuteczność. A to, co czyni ich potężnymi, to fakt, że mogą skłonić innych ludzi do robienia tego samego.  Są cierpliwi i pracowici i będą motywować innych, aż będą mogli wydobyć z nich to, co najlepsze. A co jest lepszego niż znak zodiaku, który naprawdę podnosi na duchu innych? Mają wrodzoną zdolność do czynienia innych samowystarczalnymi. Jeśli to nie jest cecha prawdziwego przywódcy, to nie wiemy, co nią jest!

BARAN – INNOWATOR

Kreatywność w najlepszym wydaniu, ten znak to szalony innowator. Barany są absolutnymi magikami w negocjacjach, dynamizmie i tworzeniu. Umawiasz się z artystą? Być może jest spod znaku Barana! To, co sprawia, że ​​Baran jest jednym z najpotężniejszych znaków zodiaku, to jego zdolność do radzenia sobie z dużą liczbą osób. Dlatego jest skutecznym szefem.

Kolejną imponującą cechą Baranów jest przekonanie i jasność w ich procesie myślowym. Nie zapominajmy też o ich zdolności do podejmowania ryzyka i pójścia na całość dla większej sprawy! Kobiety spod tego zodiaku są również jednymi z najbardziej zaciekłych, znanych ze swojej wytrwałości i odwagi. Krótko mówiąc, nie są siłą, którą można manipulować. I upewnią się, że wszyscy to o nich wiedzą.

LEW – PRZYWÓDCA

Słynny cytat mówi, że „Wielki przywódca to ten, który zna drogę, wskazuje drogę i idzie drogą”. Żaden inny cytat nie może dokładniej opisać Lwa. Już samo to zwierzę jako symbol pokazuje, jakimi ludźmi są Lwy. Ich odwaga, lojalność, ich osobowość są przykładem władzy. Wszystko, co robią, symbolizuje ich cechy przywódcze.

Najpotężniejsze w zodiaku Lwy są wizjonerami, a ich ambicja i motywacja torują im drogę do osiągnięcia wszystkiego, o czym marzą. Ci ludzie to nie tylko ludzie, ale byty same w sobie. Wymyślają, wprowadzają innowacje i przewodzą, a świat po prostu podąża za nimi bez wysiłku.

Czego potrzebuje twoja dusza? Wybierz symbol alchemiczny i sprawdź!


Magia Psychologia

Linię Anioła Stróża ma niewiele osób. Powstaje gdy umiera ktoś bardzo bliski

Magic Moments
Magic Moments
3 listopada 2021
fot. SonerCdem/iStock
 

Przyjrzyj się uważnie swojej lewej i prawej dłoni. Jeśli odkryjesz na nich Linię Anioła Stróża, uważaj się za prawdziwego szczęśliwca. Według chiromancji ta linia wskazuje, że jesteś chroniona przed nieszczęściem, bez względu na to, z jakimi trudnościami będziesz się mierzyć.

Chiromancja to starożytna sztuka, którą wielu wywodzi z Indii. Stamtąd rozprzestrzeniła się do Chin, Egiptu, Grecji i Europy. Chociaż większość uważa chiromancję za przesąd, inni wierzą, że na naszych dłoniach jest zapisany nasz los. Wielu lekarzy i psychologów, którzy badali tę naukę, wykazało na podstawie swoich wniosków, że dłonie mają potencjał do ujawnienia charakteru, zdrowia i stanów psychicznych danej osoby. Od czasów starożytnych ludzie wierzyli, że ich przyszłość jest wypisana na liniach ich rąk. Mówi się, że nasza lewa ręka ma zapisane nasze przeszłe życie, podczas gdy prawa ręka ukazuje naszą teraźniejszość i przyszłość.
Większość z nas słyszała o czterech głównych liniach – linii serca, linii głowy, linii życia i linii losu. Mówią one wiele o osobowościach, związkach, przeznaczeniu, życiu i śmierci.
Ale o linii Anioła Stróża nie mówiło się zbyt wiele. Z biegiem czasu zyskała na znaczeniu, ponieważ mówi nam, czy mamy wokół siebie dobrego ducha. Linie Anioła Stróża są rzadkie, ale bardzo znaczące! W chiromancji interpretuje się jednak obie ręce, a linia anioła stróża uważana jest za bardzo dobry znak.

Czego potrzebuje twoja dusza? Wybierz symbol alchemiczny i sprawdź!

Linia Anioła Stróża pokazuje, że jesteś chroniona przez wyższą moc. Jeśli ją masz, ta linia znajduje się w pobliżu twojej linii życia i wskazuje, że jesteś chroniony przed wszelkiego rodzaju poważnymi zwrotami akcji w życiu.Linia anioła stróża jest również nazywana „drugą linią życia”. I nie dlatego, że jest blisko niego, ale dlatego, że oznacza zbawienie, ochronę i silne wsparcie.

Powstają po lewej stronie, gdy umiera członek rodziny lub bliski przyjaciel. 
Linia oznacza, że ​​teraz podróżuje razem z tobą jako przewodnik duchowy lub właśnie anioł stróż. Przyjrzyj się swojej lewej dłoni. Jeśli widzisz na niej taką linię, możliwe nawet, że towarzyszy ci ona od urodzenia i odziedziczyłaś ją po przodkach. Chiromancja mówi, że uformuje się ona tylko wtedy, gdy ktoś naprawdę ci bliski odejdzie i powróci do ciebie jako anioł stróż.
Ta linia jest dość rzadka, więc nie zniechęcaj się, jeśli nie znajdziesz jej na dłoni. Nie oznacza to też, że już nigdy się nie pojawi. Jest dość potężna, ponieważ mówi ci, że ktoś nad tobą czuwa. Ktoś, kto stara się trzymać z dala od ciebie złe rzeczy i popycha cię do czegoś, na co naprawdę zasługujesz. Oznacza to również, że teraz, gdy odszedł, jego duch podróżuje razem z tobą jako twój anioł, pomagając ci w trudnych chwilach.

Jak zlokalizować linię Anioła Stróża?

Chiromanci radzą najpierw umyć ręce i dobrze je nawilżyć. Ponieważ po długim dniu w pracy Twoje dłonie stają się szorstkie, może to sprawić, że zobaczysz jedynie krzyżujące się plamy na całej dłoni. Linia Anioła Stróża to w zasadzie krzywa biegnąca wzdłuż linii życia (początkowo równoległa) i łącząca się z linią głowy. Punkt, w którym wcina się w nagłówek, symbolizuje wiek, w którym straciłaś kogoś bliskiego. 

 

Posiadające ją osoby, mogą cieszyć się wyjątkową pomyślnością w życiu. Można wręcz odnieść wrażenie, że nieszczęścia trzymają się od nich z daleka. Ludzie mający na dłoni linię Anioła Stróża często wychodzą cało z ciężkich wypadków i przeżywają katastrofy.

Osoby z linią Anioła Stróża mają bardzo silny charakter i dobrze radzą sobie w życiu. Bez problemów pokonują wszystkie przeszkody, nigdy się nie załamują i zawsze osiągają swoje cele. Można odnieść wrażenie, że ich życie zostało specjalnie wyreżyserowane, żeby odnieśli sukces. Mówi się o nich szczęściarze lub w czepku urodzeni. To prawda, bo od narodzin aż po śmierć ktoś nad nimi czuwa i ich pilnuje.

Im dłuższa jest ta linia, tym lepiej. Ale nawet jeżeli jest znacznie krótsza od linii życia, to wciąż dobry znak. Mówi on, że osoby te napotkają na swojej drodze trudności, ale poradzą sobie z nimi i wyjdą zwycięsko ze wszystkich życiowych potyczek.

Anielskie liczby – te sekwencje (111, 222, 777) mają znaczenie! Jakie?

 


Magia Psychologia

10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w listopadzie

Magic Moments
Magic Moments
26 października 2021
fot. Harbucks/iStock
Następny

Ludziom urodzonym w listopadzie zawsze towarzyszą plotki i obiegowe opinie, na podstawie których się ich ocenia. Ale to plotki. Złe rzeczy, które się o nich mówi, to nieprawda. To niezwykle utalentowani i dynamiczni ludzie, posiadający jedne z najwspanialszych cech. Są bardzo emocjonalni i nie wstydzą się tego odzwierciedlać. Są pracowici i poważnie traktują swoje obowiązki. Oto niektóre z cech osób urodzonych w listopadzie.

Kochają spędzać czas w samotności

Urodzeni w listopadzie są bardzo prywatnymi ludźmi i trudno zdobyć ich zaufanie. Nie dzielą się sekretami. Uwielbiają czas sam na sam ze sobą. Mogą wtedy chronić swoje prawdziwe „ja” przed złym światem. Spotykają się z ludźmi, ale tylko na ich własnych warunkach. Nawet w prywatności są bardzo uczciwi i prawdziwi.

Trudno ich zrozumieć

Zwykle są źle rozumiani właśnie z powodu swojej prywatnej, zamkniętej natury. Mają dobre serca i są przeuroczy. Nigdy nikogo celowo nie skrzywdzą. Bywają traktowani jako ludzie, którzy mają problem z zachowaniem harmonii. Często przypisuje im się działania i zamiary, którym w żadnym razie nie są winni.

Ich umysł działa zupełnie inaczej

To bardzo kreatywni ludzie. Innowacyjność jest częścią ich charakteru i to w każdej formie. Nie znajdziesz drugiej takiej duszy, są jedyni w swoim rodzaju. Mają zupełnie inne podejście do życia i mają zupełnie inny sposób robienia rzeczy, co czyni ich wyjątkowymi.

Są najbardziej lojalnymi przyjaciółmi

Urodzony w listopadzie to definicja zaufania i lojalności. Kiedy poświęcają komuś swoją lojalność, zachowują ją na całe życie. Nie znajdziesz urodzonych w listopadzie, którzy zdradzają swoich przyjaciół. Zrobią wszystko, aby ich chronić i są wysoko oceniani i szanowani za tę cechę.

Nie akceptują niesprawiedliwości

Ludzie urodzeni w listopadzie od razu reagują na krzywdę czy niesprawiedliwość, jaka dotyka ich bliskich. Mają bardzo surowe zasady, jeśli chodzi o dobro i zło i podążają za nimi całym sercem. Zawsze mówią, jeśli wokół nich dzieje się coś złego. Nie boją się okazywać sprzeciwu, dlatego często są źle rozumiani.

Są bardzo atrakcyjni

Nie tylko pod względem wyglądu, ale także osobowości. Tajemnicza cecha ludzi urodzonych w listopadzie jest tym, co przyciąga do nich jak magnes. Większość ludzi zazdrości im popularności i innych niesamowitych cech, które posiadają.

CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNEJ STRONIE!