Go to content

6 najpotężniejszych znaków zodiaku. W czym tkwi ich moc?

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się spotkać na swojej drodze kogoś, kogo obecność sprawiła, że poczułaś się zastraszona lub zachwycona tą osobą? Możliwe, że był to ktoś z poniższej listy potężnych znaków zodiaku. To właśnie wrodzona siła osobowości przyciąga do nich ludzi.  

Zgodnie z założeniami astrologii, każdy znak zodiaku i związany z nim element naturalny, nadają osobom urodzonym pod nim pewne cechy. Niektóre zachowania i cechy osobowości są bardziej wyraźne w jednych znakach, a przytłumione w innych. Wśród nich jest nasz temperament i asertywność. Aby pomóc ci lepiej zrozumieć, w jaki sposób element mocy odjrywa się w różnych znakach, przygotowałyśmy zestawienie najpotężniejszych znaków zodiaku.

Władza może oznaczać różne rzeczy dla różnych ludzi. Podczas gdy niektórzy utożsamiają moc z siłą fizyczną, inni mogą postrzegać ją jako przejaw silnej woli i jeszcze silniejszego umysłu.

Najczęściej jednak władzę postrzega się jako zdolność wywierania wpływu na innych (poprzez dominację lub zastraszanie). Analizując tę ​​miarę, na samym dole tej listy znajduje się faktycznie najpotężniejszy znak zodiaku. Ale zacznijmy odkrywać je w odwrotnej kolejności.

Oto najpotężniejsze znaki zodiaku uszeregowane w rosnącej kolejności:

RAK – OBROŃCA

Jedną z cech, które sprawiają, że Rak znalazł się na tej liście, jest to, że jest w stanie za wszelką cenę chronić ludzi, których kocha, na których mu zależy. Mając w bliskim otoczeniu Raka, masz silne poczucie bezpieczeństwa. Wiesz, że możesz na niego liczyć, że jest niezawodny. Co jeszcze czyni Raki potężnymi? Co wyróżnia je spośród innych?

Cóż, Raki słyną z kilku rzeczy. Traktują swoje relacje bardzo poważnie. Świetnie rozumieją i szanują emocje. To czyni z nich niesamowitych partnerów do długotrwałych relacji. Jeśli jesteś przygnębiona i potrzebujesz kogoś, kto cię wysłucha i będzie dokładnie wiedział, co powiedzieć, zadzwoń do Raka. Nawet w przyjaźni nigdy nie zawodzą. Dotrą do ciebie, gdy nie uda się to nikomu innemu.

BYK – PIELĘGNIARZ

Dla większości ludzi nie ma nic bardziej pocieszającego niż ciepło matki, niż czuć bliskość drugiej osoby. Tym, kto daje takie poczucie, kto roztacza ciepło i poczucie bezpieczeństwa jest właśnie Byk. Najpotężniejszy znak pod względem opieki. Po prostu musiał się znaleźć na tej liście. Kobiety spod tego znaku zodiaku są silnymi i kompletnymi matkami. Są nie do zdarcia, jeśli chodzi o opiekę nad najbliższymi ich sercom ludźmi. To, co czyni je potężnymi, to ich zdolność do opieki i pielęgnacji, jakiej nie znajdziesz u żadnego innego znaku zodiaku.

Ich obecność jest jak tęcza w deszczowy dzień. Byk będzie tym, kogo potrzebujesz w chwilach niepokoju i będzie dokładnie wiedzieć, jak wyrwać Cię z tego melancholijnego nastroju. Z miłością, pomocą, troską i dojrzałością – może pomóc Ci przejść wszystko. Jest miodem na złamane serca.

SKORPION – PASJONAT

Nikt nie może odwrócić biegu sytuacji tak, jak Skorpion. Jego twardość i wytrwałość nie mają sobie równych w żadnym innym znaku zodiaku. Są to główne powody, dla których ten znak zodiaku jest jednym z najpotężniejszych i odnosi największe sukcesy. Ich poświęcenie sprawie lub idei jest absolutnie niezwykłe. Kiedy Skorpion skupia się na czymś, tak naprawdę nie istnieje dla niego wtedy nic innego. Nie zniechęca się, gdy przed oczami ma cel. To tak, jakby stał się całkowicie nie do powstrzymania. Zakochana kobieta Skorpion nie pozwoli, by coś jej przeszkodziło w miłości.

Pasja Skorpionów jest powodem, dla którego mogą dokonywać niesamowitych wyczynów. Podejmując decyzję czy wyzwanie, gdy inni się wycofują, oni biegną dodatkowy kilometr. Z takim nastawieniem mogą każdą stratę zamienić w zysk. Jakąkolwiek niejasność w sławę.

KOZIOROŻEC – ZARADNY

Są królami i królowymi wielozadaniowości i dobrze wiedzą, jak wykonać swoją pracę. Wierzą w gotowość i skuteczność. A to, co czyni ich potężnymi, to fakt, że mogą skłonić innych ludzi do robienia tego samego.  Są cierpliwi i pracowici i będą motywować innych, aż będą mogli wydobyć z nich to, co najlepsze. A co jest lepszego niż znak zodiaku, który naprawdę podnosi na duchu innych? Mają wrodzoną zdolność do czynienia innych samowystarczalnymi. Jeśli to nie jest cecha prawdziwego przywódcy, to nie wiemy, co nią jest!

BARAN – INNOWATOR

Kreatywność w najlepszym wydaniu, ten znak to szalony innowator. Barany są absolutnymi magikami w negocjacjach, dynamizmie i tworzeniu. Umawiasz się z artystą? Być może jest spod znaku Barana! To, co sprawia, że ​​Baran jest jednym z najpotężniejszych znaków zodiaku, to jego zdolność do radzenia sobie z dużą liczbą osób. Dlatego jest skutecznym szefem.

Kolejną imponującą cechą Baranów jest przekonanie i jasność w ich procesie myślowym. Nie zapominajmy też o ich zdolności do podejmowania ryzyka i pójścia na całość dla większej sprawy! Kobiety spod tego zodiaku są również jednymi z najbardziej zaciekłych, znanych ze swojej wytrwałości i odwagi. Krótko mówiąc, nie są siłą, którą można manipulować. I upewnią się, że wszyscy to o nich wiedzą.

LEW – PRZYWÓDCA

Słynny cytat mówi, że „Wielki przywódca to ten, który zna drogę, wskazuje drogę i idzie drogą”. Żaden inny cytat nie może dokładniej opisać Lwa. Już samo to zwierzę jako symbol pokazuje, jakimi ludźmi są Lwy. Ich odwaga, lojalność, ich osobowość są przykładem władzy. Wszystko, co robią, symbolizuje ich cechy przywódcze.

Najpotężniejsze w zodiaku Lwy są wizjonerami, a ich ambicja i motywacja torują im drogę do osiągnięcia wszystkiego, o czym marzą. Ci ludzie to nie tylko ludzie, ale byty same w sobie. Wymyślają, wprowadzają innowacje i przewodzą, a świat po prostu podąża za nimi bez wysiłku.

Czego potrzebuje twoja dusza? Wybierz symbol alchemiczny i sprawdź!