Go to content

Plebiscyt Statuetka Wrocławskiej Rodzinki Prudential – zagłosuj na swoje ulubione rodzinne miejsce we Wrocławiu!

Kto  zdobędzie pierwszą w historii Statuetkę Wrocławskiej Rodzinki Prudential? Wszystko zależy od Ciebie i Twoich najbliższych! Wybierzcie z nami najbardziej rodzinne miejsce Wrocławia!

Statuetka Wrocławskiej Rodzinki Prudential, to plebiscyt przygotowany przez ZwalczNudę.pl. W konkursie mogą brać udział firmy, instytucje i organizacje wrocławskie, które swoją ofertę kierują do rodzin z dziećmi.

Plebiscyt odbywa się w ramach Wrocławskich Dni Rodzinnych Prudential. Do wzięcia udziału w plebiscycie zostały zaproszone firmy, które promują rodzinne, aktywne spędzanie czasu we Wrocławiu. Wrocławskie Dni Rodzinne Prudential to wydarzenie podczas którego,
w weekend, od piątku do niedzieli, organizowanych jest mnóstwo darmowych wydarzeń, takich jak warsztaty, pokazy czy przedstawienia, a to wszystko ku radości dzieci i ich rodziców. ZwalczNude.pl wraz z firmami biorącymi udział w wydarzeniu, tworzy wyjątkowy, trzydniowy program gier, zabaw i innych atrakcji dla najmłodszych.

12 kwietnia 2016 r. rozpoczęło się głosowanie w pierwszej edycji Plebiscytu Wrocławskie Statuetki Prudenital. Przez ponad cztery tygodnie – do 15 maja 2016 r. – rodzice wspierani przez swoje pociechy będą mogli głosować na najpopularniejsze miejsca we Wrocławiu, które skutecznie zwalczają nudę oraz zapewniają naukę i zabawę całej rodzinie. Swoje ulubione miejsca można zgłaszać do plebiscytu już tylko do 26 kwietnia 2016.

Każdy Wrocławski punkt mający rodzinną ofertę może się dołączyć. Plebiscyt jest doskonałą okazją do nagrodzenia tych, którzy na co dzień wspierają rodziców w trzech kategoriach:

  1. Edukacja
  2. Kultura i rozrywka
  3. Sport i zdrowie

Spośród laureatów poszczególnych kategorii, zostanie wyłoniony zwycięzca nagrody Grand Prix, który otrzyma kampanię promocyjną, ufundowaną przez  Partnerów Plebiscytu.

Sponsorem tytularnym wydarzenia jest firma Prudential. Przedstawiciele Prudential podkreślają, że Warszawskie Dni Rodzinne  promując wspólne rodzinne spędzanie czasu, wpisują się w filozofię działania firmy, której ubezpieczenia mają na celu ochronę rodziny
i zabezpieczenie jej przyszłości finansowej.

Więcej o projekcie na http://www.dnirodzinne.pl/wrocław/

Głosowanie przebiega na stronie: www.glosowanie.zwalcznude.pl

Fot. Materiały praswoe

Fot. Materiały praswoe