Go to content

Kolejna odsłona modnych balerin od Loft37 w Biedronce!

Fot. Materiały prasowe

Lekkie, wygodne, a jednocześnie ładne i modne to idealne buty na lato. Baleriny ze specjalnej kolekcji, wyselekcjonowane dla sklepów Biedronka przez projektantów marki Loft37 są doskonałe na tę porę roku. Już od dzisiaj sześć modeli w ponadczasowych kolorach będzie dostępnych w 2400 placówkach sieci w atrakcyjnej cenie 29,99 zł.

Fot. Materiały prasowe

Kolekcja wysokiej jakości balerin przygotowana przez projektantów Loft37 dedykowana jest kobietom, które wygodę i komfort lubią łączyć z ich wyjątkowym nowoczesnym wyglądem. Baleriny są wykonane z pachnącego materiału i mają miękką wkładkę. Posiadają również certyfikaty, świadczące o ich wysokiej jakości np. Total Lead (Pb) Content Pass. Klientki sieci Biedronka w całej Polsce znajdą w kolekcji baleriny z zakrytym lub odkrytym palcem, a także ażurowe w kwiaty. Wśród kolorów królują: pudrowy róż, granatowy, czarny i szary.

Fot. Materiały prasowe

To już trzecia kolekcja butów od Loft37 dla klientek Biedronki, a druga w tym roku – wiosną w sklepach sieci dostępne były skórzane baleriny, oxfordki i lordsy.

– Współpraca z siecią Biedronka to dla naszej firmy szansa na dotarcie z asortymentem do szerszego grona odbiorców. Jesteśmy zachwyceni, że w roku 2019 możemy zaprezentować w sklepach Biedronki aż dwie kolekcje. Balerinki wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów, są ultra wygodne i z pewnością staną się najlepszym obuwiem w sezonie letnim – mówi Joanna Trepka, współwłaścicielka marki LOFT37.

Fot. Materiały prasowe

Specjalna kolekcja balerin w rozmiarach od 36-37 do 40-41 (w zależności od modelu) i będzie dostępna od 1 do 17 lipca lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji na stronie www.biedronka.pl

Fot. materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe


Artykuł powstał we współpracy z Biedronką