Go to content

Znak zodiaku a popęd seksualny

fot. Motortion/iStock

Kto powiedział, że gwiazdy muszą być ustawione w jednej linii, abyście ty i twój partner mogli to być zadowoleni z seksu? Jeśli chodzi o podkręcanie temperatury w sypialni, twoje libido nie jest jedyną rzeczą, która odgrywa główną rolę – twój znak zodiaku też. Niektóre znaki prawdopodobnie będą uprawiać więcej seksu niż inne, po prostu dlatego, że bardziej tego pragną. Jedne są znane z tego, że uprawiają seks, który jest niezapomniany, gorący i ognisty, co sprawia, że ich partnerzy chcą więcej (zgadniesz, które to?). Ciekawi Cię, w którym miejscu na tej osi temperamentu stoisz? Oto ranking od największego do najmniejszego.

Skorpion

Skorpiony są rządzone przez ich popęd, więc można śmiało powiedzieć, że siedzą w sexy pozie pod numerem 1. Nie oznacza to jednak, że pójdą do łóżka z byle kim. Skorpiony są często bardzo selektywne i mają wysokie standardy, więc musisz dopasować do nich intensywność seksualną i emocjonalną, aby zostać uznanym za godnego uwagi.

Baran

Rządzony przez Marsa, planetę akcji, Baran często myśli o seksie. Jego libido i popęd seksualny są dość wysokie, ponieważ jest nastawiony na działanie. To namiętny znak. Seks jest dla Baranów tak naturalny jak oddychanie, a seks z Baranem to niezapomniane, gorące i ogniste doświadczenie, które sprawi, że będziesz chcieć więcej.

Byk

Ten znak uwielbia namiętność i przytulanie. Rządzony przez Wenus, planetę miłości, Byk to zmysłowa miłość i romans w jednym. Jego popęd seksualny przechodzi okresy skrajności – albo będzie trwać całą noc, albo po prostu chcą się położyć na łyżeczkę i przytulać przez całą noc.

Ryby

Marzyciele zodiaku, Ryby, uwielbiają romantyczne, pochłaniające bez reszty seksualne i romantyczne przeżycia, które pomagają im trochę uciec od rzeczywistości. Jeśli ich serce czuje się przy tobie bezpiecznie, połączą swoje ciało z twoim, a ty przeżyjesz chwile niewyobrażalnej rozkoszy. W rzeczywistości ich popęd seksualny może cię zaskoczyć, ponieważ na zewnątrz wydają się niewinne, ale w rzeczywistości mogą być w sypialni prawdziwymi tygrysami.

Lew

Ten ognisty znak uwielbia, kiedy wszystkie oczy są skierowane na niego, szczególnie w sypialni. Jeśli jest z partnerem, który wie, jak go oczarować, uwieść i uwieść, seksualne libido Lwa przebije sufit. Lew wie również jak wzmocnić ego partnera i utrzymać dość wysoki popęd seksualny, ponieważ uwielbia się popisywać.

Rak

Seks przychodzi Rakowi naturalnie, chociaż zaufanie z kolei przychodzi powoli. Jeśli masz szczęście, że zaufał ci Rak, zobaczysz, jak bardzo potrafi być napalony i jak wysokie jest jego libido. Im bardziej jest związany ze swoim partnerem, tym większy jest jego popęd seksualny i tym bardziej staje się skupiony na przyjemności partnera. Świetne dla tych, którzy się z nim spotykają, prawda?

Koziorożec

Rządzone przez Saturna Koziorożce cieszą się opinią, że zawsze są tak poważne i oddane pracy. Ważna informacja, równie ciężko pracują w sypialni. Ich legendarna nieustępliwość i wytrwałość opłacają się seksualnie, ponieważ dużo bardziej wytrzymałe niż większość znaków zodiaku.

Strzelec

Strzelec jest ognisty i zalotny, często gotowy do zainicjowania seksu tylko dla zabawy. Ich popęd i libido są wysokie, ale ponieważ łatwo się nudzą, nie zawsze jest to zrównoważone. Mając to na uwadze, utrzymywanie zainteresowania seksem i regularne wypróbowywanie nowych zabawek i sztuczek to dobre sposoby na zainteresowanie Strzelców.

Bliźnięta

Rządzone przez Merkurego, planetę komunikacji, Bliźnięta mają tendencję do komunikacji werbalnej podczas seksu, więc na pewno poinformują swoich partnera, kiedy czują się podniecone, a kiedy chcą po prostu własnej przestrzeni. Ich popęd seksualny i libido mogą być zatem czasami gorące i zimne, ale kiedy są w nastroju, jest to niepowstrzymana siła natury.

Panna

Panny są istotami wysoce seksualnymi, ale często bujają w obłokach, myśląc o swojej liście rzeczy do zrobienia. To utrudnia im bycie w pełni obecnymi w związku. Czasami zostawiają seks na tylnym siedzeniu, co tylko powoduje, że stają się sfrustrowane seksualnie. Ale kiedy priorytetowo potraktują seks, wyjdzie dzika strona Panny.

Waga

Wagi są bardziej beznadziejnym typem romantycznym niż typem fanatyka seksu. Są świetne w łóżku, ale wolą odczuwać równowagę niż skrajne emocje, więc ich popęd seksualny jest bardziej wyrównany niż u innych znaków zodiaku. Nigdy nie zabraknie im go całkowicie, ale nie będzie też przez cały czas walić do drzwi.

Wodnik

Wodnik często jest tak zagubiony w swoich myślach, że nie zawsze traktuje seks priorytetowo, co może obniżyć jego libido, jeśli jest zbyt zajęty. Najpierw kocha się umysłami, więc chociaż ma silne libido i popęd seksualny, nie zawsze jest to najważniejsza rzecz, na której skupia się w związkach. Podnieci go na pewno intelektualna debatęa, więc może wykorzystaj to do gry wstępnej.