Go to content

Sekshoroskop: cechy seksualne i mocne strony kochanków

sekshoroskop
fot. miodrag ignjatovic/iStock

Jesteś jedną z osób pytających nowo poznaną osobę, spod jakiego jest znaku zodiaku? Ja tak! I dotyczy to tak samo dziewczyn, jak i chłopaków, szczególnie jeśli któryś mi się spodoba… I ta radość, kiedy okazuje się, że pasuje. 😉 W końcu w gwiazdach jest zapisane wszystko, również nasze preferencje łóżkowe. Sprawdź swój sekshoroskop! Czy wszystko się zgadza? 

Baran

W Astrologii Mars jest planetą pasji i pożądania, a ta pasja z pewnością trafi do sypialni Barana urodzonego pod jego wpływem.

Ci, którzy urodzili się pod znakiem Barana, są obdarzeni niesamowitą wytrzymałością i gorącą pasją przebiegającą przez ich żyły. Wojownicza osobowość Barana jest agresywna i impulsywna. Nie zdziw się, jeśli całkowicie cię pochłonie. Wszystko, czego pragną Barany, jest pilne, a ich spotkania seksualne są spontaniczne i pełne aktywności. W sypialni chcą całkowicie zdominować swojego partnera. Ich seks jest intensywnie namiętny i zwierzęcy.

Bez względu na płeć, Baran lubi przejąć kontrolę. Sekshoroskop mówi, że mężczyzna Baran pragnie swojej partnerki w uległej pozycji seksualnej, a kobieta z Baran chce swojego kochanka tak, by w pełni go posiadać.

Jedno jest pewne: Baran uwielbia pościg. Tylko upewnij się, że Baran nie czeka zbyt długo, może się zniechęcić.

 • Najlepsze seksualne dopasowanie: Waga i Strzelec

Sekshoroskop Byka

W przeciwieństwie do ognistego Barana, Byk jest cierpliwy i łagodny. Rządzony przez planetę Wenus, boginię miłości i piękna, lubi spędzać swój słodki czas oddając się przyjemnościom życia. Jednak nie daj się zwieść ich pogodnemu usposobieniu – Byk jest uparty i niewiarygodnie zdeterminowany. Zmysłowy i bezpośredni, ten znak żywiołu ziemi widzi świat swoimi pięcioma zmysłami i wyraża seksualność poprzez intensywny kontakt fizyczny.

Będą cię zalewać miłością i namiętnością. Ich romantyzm wywodzi się z wpływu planety Wenus, a ich cielesne instynkty z ich żywiołu. Czego oczekiwać? Kochanie się z Bykiem opiera się na całowaniu i dotykaniu. Surowy i ziemski Byk chce partnera, który lubi podgrzewać atmosferę tak samo, jak lubi się przytulać. Chcą, aby seks był celebrowany.

 • Najlepsze seksualne dopasowanie: Rak i Koziorożec.

Bliźnięta

Bliźnięta, ciekawe świata i pełne ochoty na psoty, są oszustami zodiaku. Ich znakiem rządzi Merkury. Kochankowie spod tego znaku lubią dużą dawkę mentalnej stymulacji. Szybkie i niespokojne, ich umysły są w ciągłych ruchu i stanie poszukiwania. Łatwo się rozpraszają, więc nie zdziw się, jeśli ciągle szukają różnych pozycji i seks gierek

Bliźnięta sprawiają, że ​​seks jest całkiem lekki i przyjemny. Dla Bliźniąt romans wydaje się zabawny, a seks nie jest traktowany zbyt poważnie. Bliźnięta chcą grać w grę miłosną, są pewni, że uwodzą cię w tym procesie. W sypialni, zarówno mężczyzna jak i kobieta spod tego znaku, szukają emocji i eksperymentów. Idealny seks to długa gra wstępna, celowo opóźniająca stosunek. Uwielbiają poświntuszyć! Słowa są kluczową częścią ich techniki uwodzenia, wyjaśnia.

 • Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Wodnik

Rak

Raki to psychiczni i emocjonalni empaci zodiaku. Co to dokładnie znaczy? Ci, którzy urodzili się pod znakiem Raka, są naturalnie otwarci i kierują się emocjami. Rządzony przez zmienny księżyc, ten znak żywiołu wody, jest chodzącym wirem rozmarzonej nostalgii i stłumionych odczuć.

W przypadku Raka zakochanie polega na poważnym zaangażowaniu i głębokiej intymności emocjonalnej, więc nie zdziw się, jeśli w seksie nie szukają przypadkowości, szaleństwa czy zwierzęcej żądzy. Rak lubi czuć się bezpiecznie i potrzebny w związku – w przeciwnym razie łatwo się schowa się w swojej skorupie na zawsze. Ale, gdy bezpieczny, jest zmysłowy i głęboko erotyczny.

Rak całkowicie odda się swojemu partnerowi w sypialni.

 • Najlepsze seksualne dopasowanie: Ryby i Byk.

Sekshoroskop Lwa

Podobnie jak jego siostrzany znak Barana, Lew jest pełen entuzjazmu i pasji. Ci, którzy urodzili się pod znakiem lwa, mają charyzmę i niesamowitą umiejętność bycia obecnym. Ich znakiem rządzi słońce. Lew jest w stałym kontakcie ze swoim wewnętrznym dzieckiem, jego życie jest sceną, a ego odgrywa wiodącą rolę. Twój Lew może oczekiwać się podziwu w sypialni – ale kiedy już zobaczysz, co potrafi, nie będziesz mu żałować pochwał.

Ten znak żywiołu ognia nie chce niczego więcej, jak być kochanym, potrzebnym i podziwianym. Obnoszenie się zachwytami jest koniecznością w relacjach i oczekują, że ich partnerzy zrobią to samo”. Seks z Lwem jest daleki od nudy – jest filmowy.

 • Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Skorpion

ZOBACZ TEŻ: W ten sposób rujnujesz swoje życie wg znaku zodiaku. Zupełnie bez wysiłku 

Panna

Panna ma swoje  nawyki. Nawet w łóżku może okazywać swoje umiłowanie do precyzji i „wyliczeń”. Ale mimo swoich dziwactw, Panna potrafi zaczarować sypialnie. W końcu jest perfekcjonistką… Rządzony przez Merkurego umysł Panny metodyczny i analityczny; stąd ich ostra precyzja i dbałość o szczegóły.

Zakochana Panna w żywiole ziemi jest krytyczna i staroświecka, ale po dokładnym przeanalizowaniu partnera, gdy relacja wejdzie na wyższy poziom, nie zatrzyma się przed niczym. Zrobi wszystko by mu się podobać. Wskazówka? Weź prysznic. W sypialni czyste otoczenie i higiena to absolutna konieczność dla Panny. A może seks pod prysznicem, hm?

 • Najlepsze seksualne dopasowanie: Koziorożec i Skorpion

Sekshoroskop dla Wagi

Wenusjańska i kokieteryjna, Waga jest zodiakalną esencją miłości i namiętności. Oznacza, że ​​ten znak żywiołu powietrza jest nieodparcie uroczy i stworzony do miłości.

Rządzony przez Boginię Afrodyt znak Wagi czuje się najlepiej, gdy jest otoczony pięknem, a znalezienie idealnej równowagi jest jego ostatecznym celem. Ale nie wszystko złoto, co się świeci. Zakochanie się w Wadze nie jest problemem – ale sprawienie, by Waga zakochała się w tobie, to wyzwanie.

Ci, którzy urodzili się pod znakiem Wagi, są obdarzeni sztuką uwodzenia, więc ich włączenie nie będzie tak łatwe, jak myślisz. Jeśli interesuje cię Waga, pozwól jej cię zdobywać. Dla niej seks nie jest tak ważny, jak uczucie szczęścia i spełnienia w związku. Zrób wrażenie i wykąp się w swoich najdroższych perfumach.

 • Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Byk

Skorpion

Rządzony przez karmicznego Plutona, planetę transformacji i Boga podziemi, Skorpion jest drapieżnym znakiem. Skorpiony  mogą ukrywać swoją surowość pod płaszczem lęków i głębokiej tajemnicy. Lubią podgrzewać atmosferę za pomocą intryg.

To zarówno błogosławieństwo, jak i przekleństwo, Skorpiony rodzą się z hipnotyczną aurą i intensywnymi zdolnościami psychicznymi. Ich życie jest doświadczeniem pod znakiem „wszystko lub nic”, a ich życie miłosne jest jak scena z Draculi Brama Stokeraa.

Łącząc umysł, ciało i duszę, zakochany Skorpion pulsuje pożądaniem i krwistoczerwoną namiętnością, a w sypialni jest bardzo to ucieleśnia. Biegnij do biblioteki po Gray’a.

 • Najlepsze seksualne dopasowanie: Lew i Panna

Strzelec

Rządzony przez Jowisza Strzelec jest najbardziej odważnym znakiem zodiaku. Brzmi fajnie, prawda? Optymistyczni i entuzjastyczni, urodzeni pod znakiem łucznika tęsknią za podróżami i nowymi doświadczeniami.

I wiesz co? Uwiedzenie tego znaku żywiołu ognia nie będzie trudne.

Zakochany Strzelec jest przejrzysty i otwarty. To, co widzisz, jest tym, co dostajesz, a gry są po prostu wykluczone. (Chyba że są to zabawne sex games). To naturalni poszukiwacze dreszczyku emocji. Kochają spontaniczny seks. I nie bój się poprosić Strzelca, aby wypróbował kilka nowych ruchów. Ten znak ognia jest zawsze w nastroju do eksperymentowania i chce, aby sypialnia była jak nowa przygoda.

 • Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Bliźnięta

Sekshoroskop Koziorożca

Mądrzy i zdeterminowani. Ci, którzy urodzili się pod znakiem Koziorożca, dokonują wyborów, jakby dokonywali inwestycji. Ciekawe… Zanim zabierzemy Koziorożca do łóżka, musi on lepiej cię poznać i rozwinąć intymny związek.

Rządzeni przez poważnego Saturna, są naturalnie ostrożni i powściągliwi. Ten znak ziemi musi dokładnie wiedzieć, gdzie się znajduje, kiedy jest w związku, inaczej nie ma miejsca na bliskość.

Tradycyjnie i konserwatywnie Koziorożce mają seksualne tendencje klasycznego, hollywoodzkiego filmu. Więc czego się spodziewać? Przed dotarciem do sypialni Koziorożec może włączyć Mozarta i otworzyć butelkę dobrego wina, ale gdy zacznie, łatwo może zmienić się w zupełnie zaskakującego partnera. Wytrzymałość Koziorożca jest zaskakująca…

 • Najlepsze seksualne dopasowanie: Panna i Skorpion

Wodnik

Wodnik jest geniuszem zodiaku. Rządzeni przez rewolucyjnego Urana, ci, którzy urodzili się pod znakiem nosiciela wody, są urodzonymi wizjonerami i intelektualistami. Podobnie jak ich siostrzany znak Bliźniąt, ten znak powietrza wymaga dużo rozmowy i stymulacji umysłowej, zanim relacja stanie się intymna. Ale, kiedy już to załatwisz… czeka cię bardzo miła niespodzianka.

Nie zawsze jednak zaangażowanie nie musi być przyjazne Wodnikowi, ponieważ ceni sobie niezależność i wolność.

Uwielbiają eksperymentować i działać. Seks może być trochę bałaganiarski – im bardziej niekonwencjonalny, tym lepiej.

 • Najlepsze seksualne dopasowanie: Skorpion i Bliźnięta

Sekshoroskop dla Ryb

Rządzeni przez nieuchwytny Neptun, urodzeni pod znakiem Ryb, są duchowi i nieziemscy. Ryby mogą wydawać się bardzo tajemnicze. Ryby są empatiami, czują się najlepiej, kiedy emocjonalnie uzdrawiają swoje otoczenie.

Ich neptuńskie sny są kolorowe, ponieważ zrodziły się z wyjątkowo żywą wyobraźnią. Tak więc, gdy są zakochane, są romantyczne i uwodzicielskie. Potrzeby partnera stawiają na pierwszym miejscu i pragną połączyć się fizycznie i duchowo. Nie zdziw się, jeśli Ryby są niesamowicie uwodzicielskie. „Ich seks jest erotyczny i hipnotyczny, prawie jak sen. Woda jest ich kryptonitem, a półsenny poranny seks to ich ulubiona aktywność w łóżku.

 • Najlepsze seksualne dopasowanie: Rak i Skorpion