Go to content

Ten rok przyniesie rewizję naszych relacji. Horoskop miłosny na 2023

fot. saiyood/iStock

W miłosnym horoskopie nie ma jasnych i prostych odpowiedzi. Ale są ekscytujące momenty, na które w 2023 r. warto zwrócić uwagę. Jak będzie wyglądało twoje życie miłosne w nadchodzącym roku? Czy wpadniesz komuś w oko, czy w kimś się zakochasz? Czy twoje małżeństwo będzie szczęśliwe? Wzloty i upadki – to jest pewne niezależnie od znaku zodiaku, ale czy będą dotkliwe? Oto horoskop miłosny 2023 dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź!

Rok zacznie się powoli i dość leniwie. Wciąż trwać będą retrogradacje planet, które swój początek miały jeszcze jesienią 2022 e i to właśnie te zwroty mogą sprawić, że poczujemy się ospali i jakby nieobecni. Nie powinniśmy więc oczekiwać, że z wielką energią wejdziemy w nowy rok. I taki stan potrwa do końca stycznia. Za to luty… Już na początku poczujemy lekkie przyspieszenie i na horyzoncie zaczną nam już majaczyć nowe rzeczy. Najbardziej znaczące zmiany przyniesie marzec. Planetarne przetasowania dadzą nam nowe relacje, ale też pozwolą zakończyć stare. Niektórzy z nas zaczną otwierać się na seks, randki i partnerstwo po raz pierwszy od dłuższego czasu, podczas gdy inni odłożą romans na później, koncentrując się na innych aspektach życia.

Wyróżniającym się tranzytem w 2023 roku, jeśli chodzi o miłość, jest retrogradacja Wenus w Lwie, która odbywać się będzie od 23 lipca do 4 września. Co przyniesie? Rewizję naszych relacji. A jak to będzie wyglądało dla poszczególnych znaków zodiaku?

ZOBACZ TEŻ: Zodiakalne pary, których miłość przetrwa wszystko

Sprawdź horoskop miłosny na 2023 r. dla swojego znaku zodiaku!

Horoskop miłosny 2023 – BARAN

W pierwszej połowie roku (od stycznia do połowy maja) Jowisz, planeta ekspansji, wiedzy i wiary, będzie w Baranie, dając bardzo potrzebny ci zastrzyk pewności siebie i optymizmu. Wszystkie te dobre wibracje aż promieniują na zewnątrz, więc nie zdziw się, jeśli w tym czasie otrzymasz więcej uwagi i uznania. Zwłaszcza w marcu, kiedy Wenus, planeta miłości i piękna, również będzie w Baranie, dając ci szczególny magnetyzm i blask. Duża zmiana nastąpi 7 marca, kiedy Saturn wejdzie do Ryb, gdzie pozostanie przez następne trzy lata. To niesamowity czas!

fot. art-skvortsova/iStock

Dla ciebie sygnalizuje okres większej samotności, kontemplacji i introspekcji, czas skupienia się na sobie, swoim zdrowiu psychicznym i duchowości. Latem priorytetem będzie przyjemność i spełnienie. Nadszedł czas na zabawę, czas na podjęcie kroków w kierunku urzeczywistnienia wszelkich fantazji. Pamiętaj jednak, aby zarządzać swoimi oczekiwaniami. Niekoniecznie jest to okres na wspieranie długoterminowych relacji. Pomyśl o tym bardziej jako o okazji, aby dowiedzieć się więcej o sobie.

Jeśli jesteś w związku, porozmawiaj ze swoim partnerem o wszelkich nowych granicach, które uważasz za konieczne do wprowadzenia. Być może będziecie więcej czasu spędzać osobno, koncentrując się na indywidualnym rozwoju. To jest ok! Oboje potrzebujecie przestrzeni. Pamiętajcie tylko, że komunikacja jest kluczowa.

To będzie rok refleksji nad wzorcem twojego związku. Jakie ograniczające przekonania i zachowania, które przejawiałeś w związkach, jesteś gotowa porzucić?

Horoskop miłosny 2023 – BYK

Głęboki wdech i wydech. Wdech i wydech. I na koniec mała ulga! Przeszłaś przez „wyciskarkę” w ciągu ostatnich kilku lat i zasługujesz na poważną ulgę i głęboki oddech. W 2023 roku będziesz mogła się trochę zrelaksować, otwierając trochę przestrzeni w swoim życiu i psychice na więcej miłości, relacji i odpoczynku. Nie chcesz niczego więcej, niż znaleźć pewną spójność we wszystkich dziedzinach swojego życia. I znajdziesz te chwile i będą one szczególnie znaczące.

fot. art-skvortsova/iStock

Jeśli jesteś w związku, możesz oczekiwać, że twój partner będzie w tym roku o wiele bliżej… fizycznie, ale myślami będzie szybował gdzieś daleko. Wiele się dzieje poza twoim związkiem… U ciebie też! Prawdopodobnie próbujecie nadrobić zaległości z ostatnich kilku lat, więc dajcie sobie nawzajem dużo przestrzeni. Postarajcie się wspierać siebie nawzajem poprzez mentalny lub emocjonalny dystans, który objawia się poprzez otwartą i jasną komunikację.

Przez pierwszą połowę roku (od stycznia do połowy maja) prawdopodobnie poczujesz potrzebę samotności i wewnętrznej kontemplacji. Poświęć czas, którego potrzebujesz, aby być ze sobą, przetwarzając wszystkie zmiany, przez które przeszłaś w ciągu ostatnich kilku lat: to było naprawdę dużo. Jednak 16 maja Jowisz wejdzie do Byka i rozpocznie roczną wędrówkę, zwiększając twoją pewność siebie, optymizm i wiarę. Kiedy już poczujesz się bardziej komfortowo w swojej skórze, z pewnością będziesz bardziej atrakcyjna dla siebie i osób wokół ciebie. W listopadzie Słońce ustawi się w jednej linii z Marsem w Skorpionie, wyznaczając potężny nowy początek w waszych związkach. Jeśli jesteś singielką i pragniesz partnerstwa, jest to dla ciebie ważny moment, ponieważ rozpoczyna się dwuletni cykl, który pozwala ci zaprosić do serca nową miłość, którą widać na horyzoncie 2024 roku.

Co sprawia, że czujesz się dobrze? Co Cię kręci? To może nie być stereotypowe lub „seksowne” na papierze, ale kogo to obchodzi? Chodzi o ciebie, twoje ciało i twoje potrzeby.

ZOBACZ TEŻ: Czego nie tolerujesz w związku wg znaku zodiaku. Jedna rzecz

Horoskop miłosny 2023 – BLIŹNIĘTA

Przez pierwsze pięć miesięcy 2023 roku masz potencjał, aby być społecznym motylem, więc rozwiń skrzydła! Masz tak wiele towarzyskich zaległości do nadrobienia! Będziesz bardziej otwarta na powiedzenie „tak” nowym możliwościom bardziej niż kiedykolwiek, więc idź w to śmiało. Jeśli jesteś otwarta na seksualne i romantyczne spotkania, prawdopodobnie spotkasz kogoś przez przyjaciół. Szczególna szansa na romantyczną historię będzie już w marcu.

fot. art-skvortsova/iStock

Do 16 maja Jowisz przenosi się do Byka, co może sprawić, że poczujesz lekki zastój w romantycznych relacjach. W drugiej połowie 2023 roku klimat na „sam na sam” będzie już bardziej sprzyjający. Jeśli jesteś już w związku, możesz odkryć, że zarówno ty, jak i twój partner żyjecie w innych światach, zajmując się własnymi sprawami indywidualnie – jednocześnie zapewniając sobie wsparcie i komfort w mały, ale znaczący sposób. Jeśli jesteś singielką, możesz poczuć się mniej skłonna do szukania partnera. Zajmować cię (i stresować) będą inne dziedziny życia – praca i życie codzienne. To tam będzie potrzebne twoje skupienie. Ten stan rzeczy zmieni się nieco w 2024 roku, kiedy romantyczne partnerstwo znów stanie się bardziej namacalne. W międzyczasie poświęć czas na przemyślenie, czego naprawdę chcesz w związku, abyś mogła rozpoznać, kiedy już nadejdzie.

Horoskop miłosny 2023 – RAK

Ponownie poczujesz sobą. Powrócisz do siebie po latach bycia gdzieś w zawieszeniu, z dalekiej podróży. Minie trochę czasu, zanim wszystko wskoczy na swoje miejsce, nie oczekuj, że poczujesz się jak nowo narodzona 1 stycznia 2023 r. Ale gdy rok nabierze tempa, zaczniesz ponownie rozpoznawać siebie. Nadejdzie kres intensywnego niepokoju i złego snu. Wstąpi w ciebie nowa energia.

fot. art-skvortsova/iStock

Twoje libido wejdzie na wyższy poziom między końcem marca a początkiem czerwca. Jeśli jesteś w związku, będziesz się dobrze bawić, obserwując, jak twoje życie seksualne ożywa wraz ze wzrastającą temperaturą i kwitnącymi kwiatami. Jeśli jesteś singielką, wyjdź i znajdź kogoś, kto zaspokoi twoje pragnienia. To czas na udoskonalanie życia seksualnego i intymności w ogóle. To czas porzucenia ograniczających cię przekonań i zachowań, które powstrzymywały cię przed odkrywaniem siebie.

Oziębłość i strach towarzyszące związkom w końcu zaczną ustępować. Przełom nadejdzie w marcu, gdy Saturn, planeta odpowiedzialna za relacje, opuści Wodnika i przejdzie do Ryb. Znajdziesz się w zupełnie nowym miejscu w sferze miłości i związków w swoim życiu. Twoje romantyczne związki nabiorą bardziej duchowego wymiaru. Na horyzoncie możliwość znalezienia miłości za granicą lub w kraju, ale z kimś z zupełnie innego kręgu kulturowego. Przygotuj się, aby otworzyć swój umysł na nowe możliwości, również w miłości.

Horoskop miłosny na 2023 – LEW

Przez ostatnie trzy lata byłaś w swego rodzaju poczekalni miłości i związków. Ale to już koniec czekania. Saturn, planeta odpowiedzialna za partnerstwo, pomaga odrobić nawet najtrudniejsze lekcje w związkach. Staniesz przed koniecznością bycia prawdziwą i szczerą wobec siebie i innych, być może przeproszenia, przyznania racji. A już na pewno poczujesz potrzebę poznania prawdy na temat tego, czego naprawdę pragniesz i potrzebujesz w związku. I zrobisz to.

fot. art-skvortsova/iStoc

Praca, którą wykonywałaś w ciągu ostatnich trzech lat, skończy się w połowie lutego, dając ci chwilę na refleksję i bycie dumną z siebie (i swojego partnera, jeśli go masz). Swoją uwagę kieruj na rozwijanie i pogłębianie relacji, wzajemnego wsparcia w związku i to na wszystkich możliwych poziomach. Jeśli jesteś singielką, zyskasz łatwość w dopuszczaniu do siebie nowych ludzi. Nieco poluzujesz granice i zaczniesz burzyć mury.

Najbardziej ekscytującą częścią 2023 roku będzie retrogradacja Wenus w Lwie od 23 lipca do 4 września. Rzadko zdarza się, aby Wenus, planeta miłości, seksu, piękna i atrakcyjności, spędzała tak dużo czasu w znaku Lwa. Jeśli chcesz być zauważona, nadszedł twój czas. Chłoń seksowne wibracje i baw się dobrze.

POLECAMY: 4 znaki zodiaku, które postawią cię w centrum swojego świata

Horoskop miłosny na 2023 – PANNA

W tym roku w sferze miłości i związków zrobi się nieco poważniej. Ostatnie lata ciężko pracowałaś nad sobą i usiłowałaś utrzymać się na powierzchni. Nareszcie nadchodzi moment ulgi. Będziesz budować nowa i pielęgnować stare relacje.

iStock

Zaczniesz być bardziej wnikliwa w kwestii tego, kogo wpuszczasz do swojego życia. Relacje nabierają kształtu i rozwijają się dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu. Od tego momentu nie oczekuj żadnego udanego związku, jeśli nie masz zamiaru włożyć w niego trochę pracy. Może to być również okres, w którym możesz wdać się w romans kimś, z kim pracujesz – partnerem biznesowym, szefem, czy współpracownikiem. Bądź otwarta na taką możliwość!

Począwszy od 16 maja, Jowisz, planeta odpowiedzialna za twoje relacje, wchodzi do Byka. Rozpocznie się roczny okres, w którym podróżowanie z partnerem lub podróżowanie w poszukiwaniu miłości może być korzystne, szczególnie jesienią 2023 r. Bądź otwarta i chętna do uczenia się nowych rzeczy. W końcu szukasz kogoś, kto uzupełni twoją wspaniałość, nie zadowalaj się byle czym, nie wchodź w związki „na przetrwanie”. Jesteś tutaj, aby dobrze się bawić i świętować życie, więc rób to z ludźmi, którzy do ciebie pasują.

Horoskop miłosny na 2023 – WAGA

W tym twoja miłosna gra będzie miała zupełnie nowe zasady. Da ci to możliwość zbadania swoich preferencji wokół seksu i związków. W tym roku wiele się zmieni. Gdy odejdziesz od trybu przetrwania i znajdziesz większą stabilność już na początku roku, może się okazać, że łatwiej będzie ci poznawać nowych ludzi.

fot. art-skvortsova/iStock

W tym roku będzie wiele okazji do poznawania nowych ludzi, szczególnie pod koniec lutego i na początku marca. Jeśli jesteś singielką, pamiętaj, aby wyjść z domu w lutym i marcu, ponieważ to właśnie wtedy jest bardziej prawdopodobne, że trafisz na miłość. Jeśli jesteś w związku, to doskonały czas, aby dobrze się bawić jako para. W marcu swoją uwagę skierujesz na pracę i dobrostan, trochę więc ograniczysz spotkania towarzyskie.

Ogólnie rzecz biorąc, możesz nie czuć się zbyt pewna siebie w tym roku i to jest w porządku. O końca lipca do września znów wrócisz na łono grupy przyjaciół, znów będziesz budować relacje. Uważaj na dramaty w swoich grupach i nie zdziw się, jeśli niektóre z nich dotyczyć będą ciebie, miłości, seksu i relacji. Wiele się dla ciebie zmienia, ale musisz po prostu pozostać wierna sobie, a wszystko ułoży się tak, jak powinno.

Horoskop miłosny na 2023 – SKORPION

Wchodzisz w 2023 rok w trybie powrotu do zdrowia po trudnym roku pełnym wyzwań, żalu i czułości. Ale udało ci się i jesteś na dobrej drodze. Ten rok daje wibracje odrodzenia, mnóstwo możliwości uzdrowienia i rozwiązania problemów. Jeśli chodzi o miłość i związki, pracujesz nad odbudową, zarówno osobistą, jak i w swoim związku.

fot. art-skvortsova/iStock

Kiedy Saturn wejdzie do Ryb 7 marca 2023 r., rozpoczynasz nowy trzyletni okres skoncentrowany wokół przyjemności i kreatywności. Nadszedł czas, aby wziąć odpowiedzialność za swoją radość: co naprawdę cię kręci? Możesz myśleć, że wiesz, ale w ciągu najbliższych trzech lat nauczysz się, że te rzeczy zmieniają się z czasem, więc przygotuj się na ostrą jazdę.

W maju rozpocznie się roczny tranzyt uzdrowienia i ekspansji w związkach. Z Jowiszem w Byku znajdziesz więcej okazji do poznania nowych ludzi i nawiązania nowych kontaktów, szczególnie w odniesieniu do seksu i przyjemności. Bądź otwarta na poznawanie nowych ludzi. Najtrudniejszą częścią jest nauczenie się, jak ponownie zaufać. Po ostatnich latach możesz mieć trudności z uwierzeniem, że miłość może trwać. Zamiast skupiać się na długowieczności, zwróć uwagę na jakość relacji i spełnienie, które z niej czerpiesz. Niektórzy ludzie wchodzą w nasze życie na jakiś czas, niektórzy na całe życie. Liczy się to, że uczysz się i ewoluujesz poprzez te relacje. Nowy długotrwały związek może się takim okazać dopiero w 2024 r, ale nie pozwól, aby powstrzymało Cię to od zabawy i pochylenia się nad tym, co jest teraz bezpieczne i wspierające.

W listopadzie zacznie się zupełnie nowy cykl planetarny. To będzie ten nowy początek, którego potrzebowałaś przez długi czas. Zyskasz szansę na ponowne połączenie się z samą sobą, z własnym umysłem, ciałem i duszą. Uzdrowienie i ponowne otwarcie się na miłość przyjdzie z czasem.

Horoskop miłosny na 2023 – STRZELEC

Ten rok zacznie się od zaproszenia do oddania się przyjemności, radości i kreatywności. I tak będzie aż do maja. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy w związku, poświęć dodatkowy czas w pierwszej połowie roku na własne przyjemności. W końcu poznanie siebie – swoich upodobań i antypatii, intymnych radości – jest częścią tego, co stanowi silny fundament, na którym można budować satysfakcjonujące relacje z innymi.

To może być super zabawna wiosna, szczególnie w marcu, kiedy Wenus i Jowisz ustawiają się w jednej linii w Baranie. Poważnie, to seksowny początek roku. 16 maja Jowisz przenosi się do Byka, rozpoczynając roczny okres, w którym uwaga przenosi się z zabawy na pracę i dobre samopoczucie. Nie oznacza to, że na kołek musisz odwiesić romanse i miłość. Ale wygląda na to, że twoje priorytety zmienią się, aby wzbogacić i zrównoważyć styl życia po ostatnich kilku latach chaotycznych zmian zarówno w pracy, jak i życiu osobistym.

Jesienią pojawi się możliwość spotkania kogoś w biurze. Czy ktoś wysyła Ci zalotne wiadomości? Niezależnie od tego, będziesz się naprawdę dobrze dogadywać z kimś w pracy. Bądź otwarta na to, dokąd to może doprowadzić, ale oczywiście graj bezpiecznie i odpowiedzialnie. Długoterminowe związki miłosne wydają się bardziej prawdopodobne w 2024 r. ale mogą równie dobrze zaiskrzyć już w 2023 r. Pozostań otwarta i podekscytowana potencjałem.

Horoskop miłosny na 2023 – KOZIOROŻEC

Nareszcie ulga! Nadszedł czas, aby wyjść z trybu przetrwania, z trybu pustelnika i powrócić do swojego życia. Rok zaczyna się trochę powoli, ale gdy zbliża się wiosna, w końcu poczujesz się gotowa, aby wyjść ze stanu hibernacji, rozprostować kości i powąchać róże. Spójrz, jak daleko zaszłaś!

fot. art-skvortsova/iStock

W marcu zacznie się dla ciebie nowego trzyletni okresu skupienia się na rozwijaniu skrzydeł, wychodzeniu ze strefy komfortu i uczeniu się czegoś nowego. Przez ostatnie pięć lat byłaś pod dużą presją. W końcu jesteś gotowa, aby podnieść się i zrobić więcej miejsca w swoim życiu na nawiązywanie nowych relacji i doświadczanie przyjemności.

W 2023 roku będzie wiele momentów, w których możesz spotkać kogoś wyjątkowego, ale priorytetem jest twoja przyjemność, do której w tym roku będzie ci znacznie łatwiej dotrzeć. Jowisz, planeta ekspansji i możliwości, wkracza do Byka 16 maja, rozpoczynając roczny okres, w którym można znaleźć wiele spełnienia w randkach (i w seksie). Naprawdę, nadszedł czas, abyś się uwolniła i zaczęła czerpać z seksu przyjemność. Połącz się z otaczającym Cię światem. Zakochaj się w swoim mieście. Zakochaj się w nowym języku lub nowej umiejętności. Zakochaj się w tym, jak piękna jesteś, gdy nie jesteś w trybie przetrwania!

Horoskop miłosny na 2023 – WODNIK

Nadchodzący rok zaczyna się dla ciebie od Saturna, kończącego swój tranzyt przez Wodnika, gdzie znajduje się od marca 2020 roku. Na pewno pamiętasz marzec 2020 … Od tego czasu tak wiele się wydarzyło. W ciągu ostatnich trzech lat stałaś się silniejsza, twardsza i bardziej odporna. Włożyłaś pracę, aby poprawić siebie i swoje życie, a wszystko to zaczyna teraz dawać owoce.

fot. art-skvortsova/iStock

Jeśli chodzi o miłość i związki, szczególny moment nadchodzi w lutym i nie powtórzyć się szybko. To wielka sprawa dla was, Wodniki. Jeśli jesteś w związku, świętuj to jako nowy początek swojego partnerstwa. Zastanów się nad wspólnym czasem i sposobami, w jakie wspieraliście się nawzajem i wzbogacaliście swoje życie, i podejmijcie zobowiązania, aby nadal wyrażać i rozszerzać swoją miłość. Jeśli jesteś singielką, jest to doskonały czas, aby ponownie zaangażować się w siebie. Pomyśl o tym, czego szukasz w partnerze i związku. Jeśli randkujesz z kimś w tym czasie, to może być czas, w którym albo przeniesiesz sprawy na wyższy poziom, albo zdecydujesz się rozstać i pójść dalej. Niezależnie od tego, jest to wyjątkowy czas, który zasługuje na uhonorowanie.

W marcu twoje priorytety przesuwają się w kierunku wspierania i inwestowania w siebie. Chociaż prawdopodobnie wygląda to na ciężką pracę i skupienie się na zmieniającej się sytuacji zawodowej, nie zabraknie ci okazji do zabawy.

Najważniejszym wydarzeniem roku jest retrogradacja Wenus w Lwie późnym latem. Bądź otwarta na uczenie się o sobie od innych.

Horoskop miłosny na 2023 – RYBY

Zapnij pasy: w 2023 roku wiele się dzieje! Ostatnie dwa lata były trudne – wiele wyzwań, przez które przechodziłaś, było wewnętrznych, mentalnych i emocjonalnych. Zostałaś poproszony o wzięcie odpowiedzialności za swoje zdrowie psychiczne i duchowe, poczułaś co to samotność. Wkraczając w 2023 rok, możesz podsumować ostatnie wątki z tej podróży, wchodząc w nową.

fot. art-skvortsova/iStock

7 marca 2023 roku Saturn wejdzie do Ryb, rozpoczynając nowy trzyletni rozdział koncentrujący się na wzmocnieniu, rzucaniu wyzwań i skierowaniu się ku ciału i własnej tożsamości. Wykorzystaj ten czas na poznanie swoich granic i dbanie o siebie, jak nigdy dotąd. Jeśli chodzi o miłość, Twoim priorytetem staniesz się przede wszystkim Ty sama i Twoje dobre samopoczucie. Każdy, kto odwracać będzie twoją uwagę od twoich celów i potrzeb, po prostu nie pasuje do tego nowego życia, które budujesz dla siebie. Na początku roku Jowisz będzie poruszać się po Baranie, skupiając się na inwestowaniu w siebie i rozwijaniu finansów. Jeśli jesteś w związku, możesz znaleźć trochę szczęścia we wspólnych przedsięwzięciach finansowych na początku roku.

W drugiej połowie roku będziesz chciała spędzać więcej czasu w swojej okolicy, zwiedzać miasto i poznawać się z nowymi ludźmi. Główną atrakcją lata jest parna retrogradacja Wenus w Lwie, która dla ciebie może oznaczać seksowne połączenie poprzez pracę. Zachowaj profesjonalizm, ale sprawdź, czy to dokądś nie zmierza.