Go to content

Dają z siebie wszystko w związku. 4 znaki zodiaku, które postawią cię w centrum swojego świata

fot. Cecilie_Arcurs/iStock

Są ludzie, które robią tylko absolutnie konieczne minimum. Próżno szukać w nich pasji, emocji i dobrych chęci. Będą tak trwać, jak długo się da. Ale na szczęście są i tacy, którzy dają z siebie maksimum. Najbliższą sercu osobę stawiają w centrum swojego świata. 

RAK

Rak czuje, że cały świat spoczywa na jego barkach. Bierze na siebie opiekę nad wszystkimi wokół, ponieważ jest z natury bardzo odpowiedzialny. Ponad wszystko chce, aby jego bliscy byli szczęśliwi. Jeśli widzi, że ktoś jest przygnębiony, bierze za honor rozwiązanie problemu. Rak nigdy nie ucieknie, zrażony trudnościami. Zawsze będzie u twego boku i będzie walczyć jak lew. Zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby dać ci pocieszenie i żebyś spokojnie zasnęła. Nigdy nie idzie na łatwiznę. W jego naturze leży staranie się z całych sił.

RYBY

Ryby lubią być w związku. Chyba, że partner nie daje z siebie tyle, ile dają Ryby. Osoba z pod tego znaku nie będzie czuć się komfortowo w związku, jeśli nie da siebie sto procent. Nie jest typem, który bierze, nie dając nic w zamian. W rzeczywistości branie sprawia, że czuje się niekomfortowo. Osoba spod znaku Ryb woli być tą robiącą przysługi, planującą randki, powodującą uśmiechy. Nie wyobraża sobie traktowania kogoś, na kim jej zależy, inaczej niż wspaniale. Kiedy kogoś kocha, nie ma dla niej półśrodków. Idzie na całość. Pracuje najciężej, aby utrzymać silny związek.

LEW

Lwy chcą być rozpieszczane przez swoich partnerów, ale nie są zainteresowane jednostronną relacją. Nawet jeśli mają wysokie oczekiwania wobec swojego partnera, będą również od siebie wymagać wiele. Nie pozwolą sobie na lenistwo, ponieważ rozumieją moc miłości. Są romantykami, więc nie uważają, że robienie miłych rzeczy dla swojego partnera jest stratą czasu. Zamierzają włożyć cały swój wysiłek w związek.

BYK

Niektórzy ludzie zakładają, że Byk jest leniwy. Być może bywa, ale kiedy chodzi o relacje, idzie na całość. Bardzo przywiązuje się do ludzi, których uważa za ważnych. Nie jest szybki w nawiązywaniu relacji, ale kiedy tylko dopuści kogoś do siebie, staje się bardzo uważny, uczciwy i lojalny. Będzie się starać ze wszystkich sił, aby dać swoim bliskim wszystko, na co zasługują. To ciężko pracujący ludzie. Nie pójdą na łatwiznę.