Go to content

Gdy pojawiają się trudności zostajesz i pracujesz jak Byk, czy uciekasz jak Wodnik?

Fot. iStock

Miłość to nie pluszowy miś. To też problemy, konflikty, nieporozumienia, ciężka praca i walka o siebie nawzajem.  Jak sobie z tym radzimy? Różnie. Raz lepiej, raz gorzej. Wszystko zależy od momentu, ale też od naszego charakteru. Zobaczcie, co w tym temacie mają do powiedzenia znaki zodiaku. 

1. Wodnik

Szczerze? Prawdopodobnie nawet nie wiedział, że masz problem. Więc zamiast rzucać wszystko i ratować, rezygnuje, ponieważ uważa, że nie warto się wysilać. Nie brakuje mu troski, ale jest konkretny w tym, na czym mu zależy – a relacje często nie zajmują wysokich pozycji na jego liście.

2. Strzelec

Ma wiele wspaniałych cech, ale nie lubi zajmować się negatywnymi emocjami i woli żyć w dobrych wibracjach. Chociaż szczerze mówi o tym, co myśli, często nie próbuje nawet podejmować się zadania rozwiązywania trudnych problemów.

W ten sposób rujnujesz swoje życie wg znaku zodiaku. Zupełnie bez wysiłku

3. Bliźnięta

Będą Cię słuchać, a nawet wysłuchają i przeprowadzą z Tobą pełną dyskusję na temat tego, co poszło nie tak, i będą opowiadać się za tym, żeby doprowadzić do mediacji. Jednak jeśli problem nie zostanie rozwiązany szybko, zwrócą swoja uwagę na coś, z czym łatwiej sobie poradzić.

4. Lew

Lew jest troskliwy i łatwo się nie poddaje. Wie też, o co i z kim warto walczyć. Jeśli jednak sprawy przybiorą najgorszy obrót? Nie zawaha się odejść.

5. Skorpion

Jest cierpliwy, ale nie bezgranicznie. Jeśli przekroczysz linię o jeden raz za dużo, nie będzie po raz kolejny poświęcał czasu, aby coś naprawiać – nie dlatego, że nie może, ale dlatego, że po prostu nie chce.

6. Waga

To naprawdę zależy od tego, jak bardzo jej na tobie zależy. Wagi nie lubią konfliktów i wolą… zamiatać pod dywan, niż je zwalczać. Jeśli problemy je przytłaczają, odejdą po cichu. Jeśli bardzo im na tobie zależy, spróbują przeprowadzić dyskusję, ale jeśli nie masz otwartego umysłu, równie dobrze możesz o tym zapomnieć.

6 znaków zodiaku, które torturują otoczenie swoim niezdecydowaniem. Należysz do nich?

7. Baran

Jeśli jesteś z Baranem, będziesz walczyć. Nie zniknie tak po prostu, bez śladu. Jeśli pojawi się problem, Baran będzie o tym rozmawiać. Pytanie brzmi, czy pozostanie w pobliżu po zakończeniu walki. Barany lubią trochę polotu, trochę dramatu, ale też nie chcą trwać w tym cyklu.

8. Ryby

Nie znikną tylko dlatego, że sytuacja jest trudna czy niepewna, ale mogą czuć się przytłoczone koniecznością przeprowadzania intensywnych dyskusje. Jeśli nie potrafią łatwo rozwiązać problemu, mogą uważać, że lepiej uciec, niż kręcić się w kółko.

9. Koziorożec

Dla Koziorożców każdy problem ma rozwiązanie. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji, spróbują znaleźć praktyczne sposoby rozwiązania problemu. Mogą nie mieć solidnej siły w zakresie reakcji emocjonalnej, ale nadal traktują trudne chwile jako coś, co można łatwo rozwiązać, jeśli wystarczająco się postarają. Nie chcą odejść od czegoś, w co zainwestowały swój czas.

10. Byk

Byk zdecydowanie chce wszystko robić po swojemu, ponad wszystko potrzebuje komfortu. Kiedy wejdą w rytm związku, nie zamierzają odchodzić tylko dlatego, że pojawiają się jakieś trudności. Nawet jeśli druga osoba będzie… nierozsądna. Nie odejdą, chyba że nie mają absolutnie innego wyboru.

6 znaków zodiaku, które mają wielkie i dobre serca

11. Rak

Raki cały czas marzą o byciu w związku. Dlatego nie ma mowy o tym, że  po prostu odwrócą się i uciekną przy pierwszych oznakach kłopotów. Mogą być miękkie, ale będą walczyć z całych sił, aby utrzymać związek przy życiu.

12. Panna

Nigdzie się nie wybiera. Będzie natomiast czepiać się wszystkiego, największych nawet pierdół, dopóki nie znajdzie rozwiązania. Panny w pewnym sensie żyją z naprawiania rzeczy, które wydają się zepsute lub trudne i nie kończą związków ot tak. Poświęcą czas na znalezienie każdego możliwego rozwiązania i mają dużo cierpliwości, aby pracować z partnerem.