Horoskop Magia

Gdy pojawiają się trudności zostajesz i pracujesz jak Byk, czy uciekasz jak Wodnik?

Magic Moments
Magic Moments
9 marca 2022
Fot. iStock
 

Miłość to nie pluszowy miś. To też problemy, konflikty, nieporozumienia, ciężka praca i walka o siebie nawzajem.  Jak sobie z tym radzimy? Różnie. Raz lepiej, raz gorzej. Wszystko zależy od momentu, ale też od naszego charakteru. Zobaczcie, co w tym temacie mają do powiedzenia znaki zodiaku. 

1. Wodnik

Szczerze? Prawdopodobnie nawet nie wiedział, że masz problem. Więc zamiast rzucać wszystko i ratować, rezygnuje, ponieważ uważa, że nie warto się wysilać. Nie brakuje mu troski, ale jest konkretny w tym, na czym mu zależy – a relacje często nie zajmują wysokich pozycji na jego liście.

2. Strzelec

Ma wiele wspaniałych cech, ale nie lubi zajmować się negatywnymi emocjami i woli żyć w dobrych wibracjach. Chociaż szczerze mówi o tym, co myśli, często nie próbuje nawet podejmować się zadania rozwiązywania trudnych problemów.

W ten sposób rujnujesz swoje życie wg znaku zodiaku. Zupełnie bez wysiłku

3. Bliźnięta

Będą Cię słuchać, a nawet wysłuchają i przeprowadzą z Tobą pełną dyskusję na temat tego, co poszło nie tak, i będą opowiadać się za tym, żeby doprowadzić do mediacji. Jednak jeśli problem nie zostanie rozwiązany szybko, zwrócą swoja uwagę na coś, z czym łatwiej sobie poradzić.

4. Lew

Lew jest troskliwy i łatwo się nie poddaje. Wie też, o co i z kim warto walczyć. Jeśli jednak sprawy przybiorą najgorszy obrót? Nie zawaha się odejść.

5. Skorpion

Jest cierpliwy, ale nie bezgranicznie. Jeśli przekroczysz linię o jeden raz za dużo, nie będzie po raz kolejny poświęcał czasu, aby coś naprawiać – nie dlatego, że nie może, ale dlatego, że po prostu nie chce.

6. Waga

To naprawdę zależy od tego, jak bardzo jej na tobie zależy. Wagi nie lubią konfliktów i wolą… zamiatać pod dywan, niż je zwalczać. Jeśli problemy je przytłaczają, odejdą po cichu. Jeśli bardzo im na tobie zależy, spróbują przeprowadzić dyskusję, ale jeśli nie masz otwartego umysłu, równie dobrze możesz o tym zapomnieć.

6 znaków zodiaku, które torturują otoczenie swoim niezdecydowaniem. Należysz do nich?

7. Baran

Jeśli jesteś z Baranem, będziesz walczyć. Nie zniknie tak po prostu, bez śladu. Jeśli pojawi się problem, Baran będzie o tym rozmawiać. Pytanie brzmi, czy pozostanie w pobliżu po zakończeniu walki. Barany lubią trochę polotu, trochę dramatu, ale też nie chcą trwać w tym cyklu.

8. Ryby

Nie znikną tylko dlatego, że sytuacja jest trudna czy niepewna, ale mogą czuć się przytłoczone koniecznością przeprowadzania intensywnych dyskusje. Jeśli nie potrafią łatwo rozwiązać problemu, mogą uważać, że lepiej uciec, niż kręcić się w kółko.

9. Koziorożec

Dla Koziorożców każdy problem ma rozwiązanie. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji, spróbują znaleźć praktyczne sposoby rozwiązania problemu. Mogą nie mieć solidnej siły w zakresie reakcji emocjonalnej, ale nadal traktują trudne chwile jako coś, co można łatwo rozwiązać, jeśli wystarczająco się postarają. Nie chcą odejść od czegoś, w co zainwestowały swój czas.

10. Byk

Byk zdecydowanie chce wszystko robić po swojemu, ponad wszystko potrzebuje komfortu. Kiedy wejdą w rytm związku, nie zamierzają odchodzić tylko dlatego, że pojawiają się jakieś trudności. Nawet jeśli druga osoba będzie… nierozsądna. Nie odejdą, chyba że nie mają absolutnie innego wyboru.

6 znaków zodiaku, które mają wielkie i dobre serca

11. Rak

Raki cały czas marzą o byciu w związku. Dlatego nie ma mowy o tym, że  po prostu odwrócą się i uciekną przy pierwszych oznakach kłopotów. Mogą być miękkie, ale będą walczyć z całych sił, aby utrzymać związek przy życiu.

12. Panna

Nigdzie się nie wybiera. Będzie natomiast czepiać się wszystkiego, największych nawet pierdół, dopóki nie znajdzie rozwiązania. Panny w pewnym sensie żyją z naprawiania rzeczy, które wydają się zepsute lub trudne i nie kończą związków ot tak. Poświęcą czas na znalezienie każdego możliwego rozwiązania i mają dużo cierpliwości, aby pracować z partnerem.


Horoskop Magia

4 znaki zodiaku, które stają się zupełnie różnymi ludźmi, gdy są zakochane

Magic Moments
Magic Moments
10 marca 2022
fot. Adene Sanchez/iStock
 

Miłość potrafi wyciągnąć z nas to, co najlepsze. Wielu z nas dopiero dzięki niej wychodzi ze skorupy, zrzuca pancerz, budowany często latami i który miał nas chronić przed zranieniem.  Jak zmienia nas miłość i kogo najbardziej, wręcz o 180 stopni?


1. Strzelec

Jak każdy inny znak ognia, który się zakochał, Strzelec rozpieści Cię najdroższymi prezentami, jakie znajdzie, zabierze Cię w zmieniające życie podróże i ostatecznie stanie się tą osobą, na którą zawsze możesz liczyć, bez względu na wszystko. Kiedy ci odkrywcy się zakochują, nagle stają się typem zakochanych gołębi, których nigdy sobie nie wyobrażali. Zwykle szybko nudzący się przebywaniem w jednym miejscu, nagle staje się opoką. Jest uważny na Twoje potrzeby i naprawdę przekształca się w kogoś, kto będzie Cię kochał do końca życia.

2. Koziorożec

Na początku Koziorożce mogą nie wydawać się romantycznym typem, ale kiedy ci pracoholicy się zakochują, kochają mocno. Wkładają cały swój wysiłek w związek, który ma potencjał, poświęcą dla Ciebie jak najwięcej i jak w przypadku każdego innego znaku ziemi, Koziorożec zawsze zadba o drugą osobę. To on odpowie na Twój telefon o 4 rano, kiedy nie możesz spać, przygotuje ulubioną rosół, gdy jesteś chora, i wysłucha wszystkich Twoich problemów, jakby były jego własnymi.

3. Wodnik

Kiedy te zbuntowane dusze zostaną ukąszone przez bakcyla miłości, sprawią, że poczujesz się tak kochana, jak nigdy dotąd. Od nieustannych, uroczych tekstów w ciągu dnia, mówiących, jak bardzo za tobą tęskni, po zostawianie komentarzy pod twoimi postami na Instagramie, mówiących, jak gorąco dziś wyglądasz. Ponieważ ten znak traktuje priorytetowo przyjaźń, prawdopodobnie możesz spodziewać się specjalnie dla ciebie stworzonej playlisty z piosenkami miłosnymi, żarcików, które tylko wy rozumiecie i wszystkiego, co naprawdę najsłodsze na świecie. Będziesz miała misia przytulaska na własność. Serio. Zakochany Wodnik staje się kimś, na kim możesz polegać w każdej sytuacji.

4. Bliźnięta

Kiedy te wyjątkowe umysły zakochują się w kimś, obracają wokół siebie cały świat. Będą prowadzić najbardziej intelektualne rozmowy, trwające godzinami, szukać najlepszych restauracji i w ogóle wzniosą się na wyżyny, przekraczając swoje własne (wszelkie) granice. Bliźnięta dodadzą więcej emocji do codziennej rutyny i zawsze będą miały coś dowcipnego do powiedzenia, co sprawi, że się uśmiechniesz. Podobnie jak Wodnik, Bliźnięta również cenią sobie przyjaźń w swoich związkach – pokochają rozmowę z tobą o wszystkim, będą celebrować wspólne chwile w samochodzie, w których śpiewają podczas jazdy i ostatecznie staną się twoim najlepszym przyjacielem.

Gdy pojawiają się trudności zostajesz i pracujesz jak Byk, czy uciekasz jak Wodnik?


Horoskop Magia

22.02.2022 – co możemy wyczytać z lustrzanej daty?

Magic Moments
Magic Moments
22 lutego 2022
fot. baza178/iStock“numerologiczna

Co wiemy o numerologicznej 2 i co w związku z tym możemy powiedzieć o tym konkretnym magicznym dniu? Kombinacja cyfr – 22.02.2022 – odczytywana jest po obu stronach tak samo i nazywana bywa datą palindromową. Dodatkowo wypada w drugi dzień tygodnia, czyli we wtorek. Numerolodzy kojarzą tę datę z wydarzeniami karmicznymi, które mogą radykalnie zmienić los człowieka. 

Numerologiczna 2 symbolizuje: harmonię, miłość, przyjaźń, dyplomację. To doskonały moment na zwrócenie swojej uwagi w stronę relacji. Może masz na tym polu coś do naprawienia, przepracowania, nadrobienia? Mówi się, że dziś „zbiegną się ze sobą wszystkie gwiazdy”, będzie nam towarzyszyć szczęście i błogosławieństwo.

22222 – znaczenie

Chociaż ta sekwencja liczb może wydawać się łatwa do zrozumienia, ponieważ zawiera tylko liczbę 2, 22222 jest w rzeczywistości niesamowicie potężną liczbą o głębokim duchowym znaczeniu. Numer 22222 ma kilka przepływających przez nią energii. To mieszanka pozytywnych atrybutów 2, 22, 222 i 2222.

We wtorek 22 lutego 2022 r. warto wstać trochę wcześniej, aby wszystko robić ze spokojem. Weź dziennik i zrób plany na następny miesiąc, a nawet rok. Powinno zdefiniować się cele, możliwe przeszkody i ogólnie nakreślić strategię swoich działań, rozwoju itp.

Zwróć uwagę na siebie. Zrób dla siebie coś miłego. Życzenie wypowiedziane tego dnia na pewno się spełni.

222 – liczba anielska

Powtarzające się liczby nazywa się też „liczbami aniołów”, ponieważ uważa się, że jako subtelne, niefizyczne energie mogą zwrócić twoją uwagę, gdy chcą wysłać ci jakąś wiadomość. Musisz wybierać mądrze. Liczba 2 reprezentuje dualność (dzień i noc, dobro i zło itd.). Kiedy ciągle widzisz wyskakujący numer 2, oznacza to, że musisz uważać, aby skupić się bardziej na tym, czego chcesz, niż na tym, czego nie chcesz. Jeśli nie będziesz ostrożna, możesz sama dla siebie być hamulcową.

Numerologiczna 2 – liczby mistrzowskie mają ogromny potencjał w numerologii

Pomiędzy cyframi 1-9 znajduje się pełne spektrum reprezentowanych energii. Każda z tych jednocyfrowych liczb ma swoje znaczenie i cechy osobowości, które dają nam wskazówki, jak ta liczba wpływa na nasze życie. Na naszych własnych wykresach numerologicznych wpływa na nas wiele liczb. W rzeczywistości, kiedy się temu przyjrzeć, zauważyć można, że te symbole są wszędzie, a zrozumienie ich znaczenia pomoże nam zrozumieć ich przesłanie. Oto, co musisz wiedzieć o numerologicznej dwójce.

Jaka jest definicja 2 w numerologii?

Numerologiczna dwójka to wg numerologów niezwykle kobieca siła, która reprezentuje zarówno łaskę, jak i moc. Jest to współpraca, zawsze mająca na celu przywrócenie pokoju i równowagi w związku lub danej sytuacji. Ta numerologiczna liczba jest również bardzo wrażliwa – ze wszystkich liczb ma najsilniejszą intuicję. Jest w stanie instynktownie wyczuwać prądy i uczucia, a następnie wykorzystywać te wskazówki, aby empatycznie łączyć się z ludźmi.

W swej istocie numerologiczna dwójka reprezentuje partnerstwa – łączenie się lub równoważenie dwóch indywidualnych osób, koncepcji lub rzeczy. Choć ma wielką władzę nad każdą sytuacją, dzierży ją z taką dyplomacją i taktem, że rezultatem nie jest kontrola i autorytet, ale harmonia i praca zespołowa. Jest mediatorem, który potrafi bezstronnie dostrzec dwie strony sytuacji i poprowadzić innych pośrodku drogi.

Mocne strony liczby 2 w numerologii

Intuicja: Na bardzo głębokim i podświadomym poziomie ta liczba może wychwycić energie, których nie można zobaczyć, tylko poczuć. Ta cecha pozwala numerologicznej dwójce być instynktownie świadomą uczuć, myśli, nadziei i obaw, których inni nawet nie wyrazili, a następnie wykorzystać je jako okazję do zaoferowania wsparcia i współczucia partnerowi.

Jednoczenie: W numerologii dwójka to rozjemca, który doskonale zdaje sobie sprawę z wartości współpracy. Jest dyplomatyczna w swoich kontaktach. Nawet w obliczu kontrastujących energii liczba ta pokazuje, jak różnice mogą się połączyć, aby stworzyć coś kompletnego.

Wpływowość: Numerologiczna dwójka ma ogromną władzę nad sytuacjami i związkami, ale traktuje ją tak ostrożnie, że jej wpływ może pozostać prawie niezauważony. To tak, jakby działała zza kulis: nikt tego nie widzi, ale wyniki są niezaprzeczalne. Nie musi naciskać ani używać siły w stosunku do innych, ponieważ ma niesamowite zdolności współczucia i współpracy.

Słabe strony numerologicznej dwójki

Niezdecydowanie: Starając się zawsze pozostawać pośrodku, numerologiczna 2 ma trudności z dostrzeżeniem uprzedzeń, które utrudniają podejmowanie decyzji zarówno dużych, jak i małych. Kiedy preferencja nie może zostać zidentyfikowana w taki czy inny sposób, dwójka zastyga w bezczynności.

Delikatność: Dążenie do zaszczepienia harmonii w sobie i z innych jest tak silne, że nawet najmniejsza irytacja lub zniewaga może wyprowadzić numerologiczną 2 z równowagi i wkroczyć w świat bólu. Są tutaj bardzo wrażliwe energie. Po wszystkim, co wkłada w tworzenie jedności, wszystko, co zagraża lub działa przeciwko tym wysiłkom, jest szczególnie bolesne dla 2.

Brak asertywności: Numerologiczna 2 odłoży na bok własne potrzeby, aby zachować spokój. Bardziej pasywna niż asertywna, może zbyt długo pozostawać w nieprzyjemnej sytuacji, po cichu walcząc o to, aby sama była lepsza, zamiast być bardziej bezpośrednia i skuteczna w swoich działaniach. Często wybiera swoje obecne doświadczenie na nowej i innej ścieżce.

Ścieżka życia numeru 2 w numerologii

To jest ścieżka cichego, ale potężnego influencera. Ci ludzie są spokojni, współpracują i rozumieją korzyści płynące z partnerstwa. Muszą jednak nauczyć się mówić za siebie, gdy ich potrzeby nie są zaspokajane.

Cechy osobowości numerologicznej 2

  • Numerologiczna 2 jest taktowna
  • Numerologiczna 2 jest wrażliwa
  • Numerologiczna 2 jest wpływowa
  • Numerologiczna 2 jest sprawiedliwa
  • Numerologiczna 2 jest łącząca
  • Numerologiczna 2 jest intuicyjna
  • Numerologiczna 2 jest wspierająca
  • Numerologiczna 2 jest empatyczna
  • Numerologiczna 2 jest chroniąca

Data narodzin mówi o tym, jaki dar otrzymałaś. Co jest twoją cudowną cechą?