Go to content

6 znaków zodiaku, które torturują otoczenie swoim niezdecydowaniem. Należysz do nich?

Osoby, które są zdecydowane i dobrze wiedzą,  o co im w życiu chodzi, mają łatwiej. Najczęściej potrafią w jasny sposób wyrazić swoje potrzeby i oczekiwania, bez problemów porozumiewają się z osobami z rodziny i otoczenia. 

Często są również ludźmi sukcesu, ponieważ uparcie idą wybraną przez siebie ścieżką awansu zawodowego. Takie zdecydowanie rzeczywiście ułatwia wiele spraw. Na drugim biegunie są ci, którym ogromny kłopot sprawia podjęcie ostatecznej i wiążącej decyzji. Tendencja do zmiany decyzji czy postanowień potrafi nieźle namieszać. W dodatku rozchwianie emocjonalne, które  reprezentują, nie wpływa najlepiej na otoczenie niedecydowanych. Wiele oczywiście zależy od konkretnego charakteru, a jeśli mowa o tym, warto przyjrzeć się temu, jaki wpływ na brak pewności i zmienność wpływa urodzenie pod konkretnym znakiem zodiaku.

Poznaj 6 znaków zodiaku, które torturują otoczenie swoim niezdecydowaniem:

źródło: themindsjournal.com 

Fot. iStock

1/6 Waga (23 września - 22 października)

Osoby spod znaku Wagi kojarzone są z równowagą i z dyplomatycznym podejściem do wielu spraw. Niestety mogą popadać w skrajności — spokojni i opanowani w jednej chwili, niespokojni i rozgorączkowani w następnej minucie. Ponadto bywają bardzo niezdecydowani, a ich opinie o ludziach i sytuacjach zmieniają się szybko.

Fot. iStock

2/6 Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Osoby spod znaku Wodnika bywają bardzo kapryśne i niezdecydowane. Mają rozwiniętą wyobraźnię, która podsuwa im coraz to nowsze pomysły na życie. Kochają zmiany i eksperymenty, szybko nudzą się tym, co już jest im dobrze znane. Niezdecydowanie Wodnika najmocniej objawia się w życiu miłosnym — trudno w ten sposób zbudować trwały związek.

Fot. iStock

3/6 Skorpion (23 października - 21 listopada)

Skorpiony są znane z tego, że są namiętne, działają intuicyjnie, choć z częstym wyrachowaniem. Od przysłowiowej miłości do nienawiści dzieli ich tylko jeden, niewłaściwy krok. Osoby spod znaku Skorpiona mają bardzo skryty charakter i nie ujawnią nawet bliskim wszystkich aspektów swojej osobowości. Uchylą odrobinę tajemnicy, a następnie wycofają się, pozostawiając drugą osobę zdezorientowaną i zagubioną w tej relacji.

Fot. iStock

4/6 Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Osoby spod znaku Bliźniąt kochają zabawę oraz ruch wokół nich. Same są jak te kolorowe motyle. Potrafią robić wiele rzeczy naraz, ale bardzo łatwo się nimi nudzą. Zawsze szukają nowych pomysłów i nowych ludzi, ale nie zagłębiają się w relacje. Wysyłają otoczeniu mieszane sygnały, ponieważ prowadzą ze sobą wewnętrzną walkę mając problem, by zdecydować się konkretnie na jedną rzecz.

Fot. iStock

5/6 Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Osoby spod znaku Raka działają w dużej mierze intuicyjne i podążają za swoim wewnętrznym kompasem, nie zwracając uwagi na rady innych osób. Nadmierne emocje, to słowo, które doskonale do nich pasuje. Niestety czasem dają się im ponieść i wtedy bardzo łatwo się obrażają i zamykają przed innymi w swojej skorupie.

Fot. iStock

6/6 Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Osoby spod znaku Strzelca uwielbiają być w ruchu. Uwielbiają podróżować i poznawać cały świat. Pragną wolności i nie lubią stawiania granic. Nie naginają się pod innych ludzi, przez co czasem są odbierane jako egoiści i egocentrycy. Mają wiele ciekawych pomysłów i pasji, ale charakteryzuje ich słomiany zapał, który nie pozwala z sukcesem kończyć rozpoczętych zadań.