Magia

Niestabilność, odrzucenie, brak kontroli – co cię najbardziej przeraża?

Magic Moments
Magic Moments
16 lutego 2022
fot. Kemter/iStock
 

Każdy z nas może wskazać sytuację,  która potencjalnie jest w stanie wywołać w nim przerażenie, o której sama myśl  sprawia, że wpada panikę. Niektóre sytuacje przerażają nas, bo je  przeżyliśmy i nie chcemy tego nigdy więcej, inne przerażają samą możliwością wydarzenia się. Jakie to sytuacje wg znaku zodiaku? Sprawdź, czy się  zgadza!

Baran: utrata ludzi

Jesteś upartą osobą – wiesz to Ty i wiedzą wszyscy, którzy cię znają. Chociaż z zewnątrz wydajesz się być beztroską, twardą osobą, pod spodem kryje się przerażająca myśl, że twoja zuchwała postawa i bezwzględność odstraszą ludzi, na których ci naprawdę zależy.

Byk: zmiana/niestabilność

Nie boisz się wszystkich zmian, ale wystarczy ich zbyt duża ilość na raz, aby wywołać u ciebie poczucie paniki i ogromnego dyskomfortu. Niezależnie od tego, czy jest to relacyjne, finansowe, czy zawodowe, na pewno doznasz wewnętrznego załamania, jeśli rzeczy wokół ciebie będą niestabilne lub zmienią się zbytnio w krótkim czasie. Z tego właśnie zbudowane są twoje koszmary.

Główny powód, dla którego jesteś nieszczęśliwa wg znaku zodiaku

Bliźnięta: brak możliwości wyrażania swojego prawdziwego ja

Jesteś tak ekspresyjny, jak się wydaje, i uwielbiasz olśniewać ludzi swoją wiedzą i umiejętnościami na każdej możliwej arenie. Jeśli jednak znajdujesz się w środowisku, które ogranicza cię w byciu sobą w maksymalnym stopniu lub, co gorsza, w środowisku, które sprawia, że ​​wierzysz, że nie jesteś tak imponujący, jak myślałeś, nic nie może przerazić cię bardziej.

Rak: odrzucenie i samotność

Nikt nie lubi być zakochany tak bardzo jak ty, a twój niepoprawny romantyczny duch jest czymś, co warto pielęgnować. Jednak wszyscy wiemy, że tak bardzo, jak bardzo chcielibyśmy mieć nasze szczęśliwe zakończenie, spacerując w zachodzie słońca z naszą jedyną prawdziwą miłością, nie zawsze jest to rzeczywistość, której doświadczamy. Czasami pozwalasz swoim myślom wędrować i  wyobrażać sobie, że osoba, w której jesteś zauroczony, odrzuci cię i że ostatecznie skończysz sam do końca życia. Nawet sam pomysł wystarczy, aby złamać ci serce i przestraszyć cię śmiertelnie.

Lew: bycie ignorowanym

Wszyscy cię kochają, a ty kochasz to, że cię kochają. Jesteś tak nieustraszony i piękny, więc dlaczego ludzie mieliby cię nie zauważyć? Jednak przerażająca myśl, która czasami czai się w twojej głowie, polega na tym, że twoje talenty i próby zabawienia innych pozostaną całkowicie niezauważone. Martwisz się, że nawet gdybyś zniknął, nikt by się tym nie przejął ani nawet nie zauważył.

Koziorożec bywa zimny, Lew kocha mocno, ale niewłaściwą osobę. Kto w zodiaku kocha najmocniej?

Panna: brak kontroli nad swoim życiem/myślami

Większość ludzi powiedziałaby, że realistycznie rzecz biorąc, nie możesz mieć kontroli nad wszystkim w swoim życiu. Czasami wszystko w twoim życiu wydaje się iść dokładnie tak, jak planujesz. Jednak rzeczą, która regularnie cię przeraża, jest strach przed brakiem kontroli lub jej całkowitą utratą. Lubisz porządek i wiesz, co jest dla ciebie najlepsze, więc brak możliwości kontrolowania swoich myśli, uczuć lub ogólnie życia jest naprawdę tym, z czego zbudowane są twoje koszmary.

Waga: że nóż w plecy wbije ci ktoś, na kim ci zależy

Nie jesteś tym, który cofa swoje słowo, gdy już się do czegoś zobowiążesz. Od swoich przyjaciół i partnerów oczekujesz tego samego. Jest więc zrozumiałe, że jedną rzeczą, która absolutnie cię przeraża, jest to, że ktoś cię całkowicie zdradza. Nie śniłbyś o zrobieniu czegoś takiego komuś, na kim ci zależy, a możliwość, że ktokolwiek zrobi tobie, wystarczy, aby wywołać w twoim umyśle panikę.

Skorpion: własne słabe punkty

Na pozór jesteś bardzo spokojny i opanowany. Lubisz sprawiać wrażenie, że tak naprawdę nikogo nie potrzebujesz, ale dobrze wiesz, że to tylko pozory. Pod tą skorupą kryje się źródło miłości i współczucia, chociaż bardzo niewielu ludzi będzie miało okazję je kiedykolwiek zobaczyć. W momencie, gdy ludzie zaczynają się zbytnio zbliżać i sprawiają, że chcesz się otworzyć, wystarczy, że poczujesz się nieswojo, a twój odruch to biec tak szybko, jak to możliwe, w przeciwnym kierunku. Wrażliwość nie tylko sprawia, że ​​czujesz się niekomfortowo, ale także powoduje dreszcze przebiegające wzdłuż kręgosłupa.

Strzelec: bycie ograniczonym/kontrolowanym

Wygląda na to, że świat nieustannie woła twoje imię, abyś odkrywał i zobaczył wszystko, co ma do zaoferowania, coś, z czego jesteś bardziej niż szczęśliwy. Rzeczą, która absolutnie cię przeraża, jest ograniczenie i brak swobody odkrywania i robienia rzeczy, które chcesz robić, na własnych warunkach. Myśl o tym, że jesteś w takiej sytuacji, szczerze sprawia, że ​​twoja skóra cierpnie.

Jak tam u ciebie z wiernością? Wiele o tym powie twój znak zodiaku

Koziorożec: doświadczanie porażki

Trudno sobie wyobrazić, że nie odnosisz sukcesów w tym, co robisz, biorąc pod uwagę to, jak ciężko pracujesz. A jednak to jest dokładnie to, co stale cię martwi – że poniesiesz porażkę, niezależnie od twoich najlepszych wysiłków w kierunku sukcesu. Pomysł, że możesz pracować ciężej niż ktokolwiek inny, zainwestować więcej czasu i zasobów, a mimo to zakończyć się porażką? To cud, że w ogóle śpisz w nocy.

Wodnik: konieczność prowadzenia konwencjonalnego życia

Podczas gdy niektórzy mogą się martwić, że ich życie zostanie zburzone przez zmiany i nienormalne sytuacje, ty martwisz się czymś wręcz przeciwnym. Z pewnością maszerujesz w rytm innej muzyki niż reszta świata, i po prostu to lubisz. Ale jeśli kiedykolwiek zostałbyś zmuszony do życia, które większość uznałaby za „normalne” lub „konwencjonalne” życie… ta myśl sprawia, że się naprawdę zamartwiasz.

Ryby: ostra krytyka i konfrontacja

Jesteś wrażliwą duszą i wielu ludzi właśnie to w tobie docenia. Zrobiłbyś wszystko, aby pomóc każdemu, kto o to poprosił, niezależnie od tego, czy jest to pomocna dłoń, ucho do słuchania, czy ramię do płaczu. Jednak to, co cię przeraża, to ktoś, kto nie tylko krytykuje twoje wysiłki, ale robi to wprost lub surowo, nie oszczędzając twoich uczuć. Wolałbyś za wszelką cenę uniknąć konfrontacji, ponieważ nawet teoretyczne scenariusze, które pojawiają się w twoim umyśle, wystarczą, aby cię przestraszyć.


Magia

22.02.2022 – co możemy wyczytać z lustrzanej daty?

Magic Moments
Magic Moments
22 lutego 2022
fot. baza178/iStock“numerologiczna
 

Co wiemy o numerologicznej 2 i co w związku z tym możemy powiedzieć o tym konkretnym magicznym dniu? Kombinacja cyfr – 22.02.2022 – odczytywana jest po obu stronach tak samo i nazywana bywa datą palindromową. Dodatkowo wypada w drugi dzień tygodnia, czyli we wtorek. Numerolodzy kojarzą tę datę z wydarzeniami karmicznymi, które mogą radykalnie zmienić los człowieka. 

Numerologiczna 2 symbolizuje: harmonię, miłość, przyjaźń, dyplomację. To doskonały moment na zwrócenie swojej uwagi w stronę relacji. Może masz na tym polu coś do naprawienia, przepracowania, nadrobienia? Mówi się, że dziś „zbiegną się ze sobą wszystkie gwiazdy”, będzie nam towarzyszyć szczęście i błogosławieństwo.

22222 – znaczenie

Chociaż ta sekwencja liczb może wydawać się łatwa do zrozumienia, ponieważ zawiera tylko liczbę 2, 22222 jest w rzeczywistości niesamowicie potężną liczbą o głębokim duchowym znaczeniu. Numer 22222 ma kilka przepływających przez nią energii. To mieszanka pozytywnych atrybutów 2, 22, 222 i 2222.

We wtorek 22 lutego 2022 r. warto wstać trochę wcześniej, aby wszystko robić ze spokojem. Weź dziennik i zrób plany na następny miesiąc, a nawet rok. Powinno zdefiniować się cele, możliwe przeszkody i ogólnie nakreślić strategię swoich działań, rozwoju itp.

Zwróć uwagę na siebie. Zrób dla siebie coś miłego. Życzenie wypowiedziane tego dnia na pewno się spełni.

222 – liczba anielska

Powtarzające się liczby nazywa się też „liczbami aniołów”, ponieważ uważa się, że jako subtelne, niefizyczne energie mogą zwrócić twoją uwagę, gdy chcą wysłać ci jakąś wiadomość. Musisz wybierać mądrze. Liczba 2 reprezentuje dualność (dzień i noc, dobro i zło itd.). Kiedy ciągle widzisz wyskakujący numer 2, oznacza to, że musisz uważać, aby skupić się bardziej na tym, czego chcesz, niż na tym, czego nie chcesz. Jeśli nie będziesz ostrożna, możesz sama dla siebie być hamulcową.

Numerologiczna 2 – liczby mistrzowskie mają ogromny potencjał w numerologii

Pomiędzy cyframi 1-9 znajduje się pełne spektrum reprezentowanych energii. Każda z tych jednocyfrowych liczb ma swoje znaczenie i cechy osobowości, które dają nam wskazówki, jak ta liczba wpływa na nasze życie. Na naszych własnych wykresach numerologicznych wpływa na nas wiele liczb. W rzeczywistości, kiedy się temu przyjrzeć, zauważyć można, że te symbole są wszędzie, a zrozumienie ich znaczenia pomoże nam zrozumieć ich przesłanie. Oto, co musisz wiedzieć o numerologicznej dwójce.

Jaka jest definicja 2 w numerologii?

Numerologiczna dwójka to wg numerologów niezwykle kobieca siła, która reprezentuje zarówno łaskę, jak i moc. Jest to współpraca, zawsze mająca na celu przywrócenie pokoju i równowagi w związku lub danej sytuacji. Ta numerologiczna liczba jest również bardzo wrażliwa – ze wszystkich liczb ma najsilniejszą intuicję. Jest w stanie instynktownie wyczuwać prądy i uczucia, a następnie wykorzystywać te wskazówki, aby empatycznie łączyć się z ludźmi.

W swej istocie numerologiczna dwójka reprezentuje partnerstwa – łączenie się lub równoważenie dwóch indywidualnych osób, koncepcji lub rzeczy. Choć ma wielką władzę nad każdą sytuacją, dzierży ją z taką dyplomacją i taktem, że rezultatem nie jest kontrola i autorytet, ale harmonia i praca zespołowa. Jest mediatorem, który potrafi bezstronnie dostrzec dwie strony sytuacji i poprowadzić innych pośrodku drogi.

Mocne strony liczby 2 w numerologii

Intuicja: Na bardzo głębokim i podświadomym poziomie ta liczba może wychwycić energie, których nie można zobaczyć, tylko poczuć. Ta cecha pozwala numerologicznej dwójce być instynktownie świadomą uczuć, myśli, nadziei i obaw, których inni nawet nie wyrazili, a następnie wykorzystać je jako okazję do zaoferowania wsparcia i współczucia partnerowi.

Jednoczenie: W numerologii dwójka to rozjemca, który doskonale zdaje sobie sprawę z wartości współpracy. Jest dyplomatyczna w swoich kontaktach. Nawet w obliczu kontrastujących energii liczba ta pokazuje, jak różnice mogą się połączyć, aby stworzyć coś kompletnego.

Wpływowość: Numerologiczna dwójka ma ogromną władzę nad sytuacjami i związkami, ale traktuje ją tak ostrożnie, że jej wpływ może pozostać prawie niezauważony. To tak, jakby działała zza kulis: nikt tego nie widzi, ale wyniki są niezaprzeczalne. Nie musi naciskać ani używać siły w stosunku do innych, ponieważ ma niesamowite zdolności współczucia i współpracy.

Słabe strony numerologicznej dwójki

Niezdecydowanie: Starając się zawsze pozostawać pośrodku, numerologiczna 2 ma trudności z dostrzeżeniem uprzedzeń, które utrudniają podejmowanie decyzji zarówno dużych, jak i małych. Kiedy preferencja nie może zostać zidentyfikowana w taki czy inny sposób, dwójka zastyga w bezczynności.

Delikatność: Dążenie do zaszczepienia harmonii w sobie i z innych jest tak silne, że nawet najmniejsza irytacja lub zniewaga może wyprowadzić numerologiczną 2 z równowagi i wkroczyć w świat bólu. Są tutaj bardzo wrażliwe energie. Po wszystkim, co wkłada w tworzenie jedności, wszystko, co zagraża lub działa przeciwko tym wysiłkom, jest szczególnie bolesne dla 2.

Brak asertywności: Numerologiczna 2 odłoży na bok własne potrzeby, aby zachować spokój. Bardziej pasywna niż asertywna, może zbyt długo pozostawać w nieprzyjemnej sytuacji, po cichu walcząc o to, aby sama była lepsza, zamiast być bardziej bezpośrednia i skuteczna w swoich działaniach. Często wybiera swoje obecne doświadczenie na nowej i innej ścieżce.

Ścieżka życia numeru 2 w numerologii

To jest ścieżka cichego, ale potężnego influencera. Ci ludzie są spokojni, współpracują i rozumieją korzyści płynące z partnerstwa. Muszą jednak nauczyć się mówić za siebie, gdy ich potrzeby nie są zaspokajane.

Cechy osobowości numerologicznej 2

  • Numerologiczna 2 jest taktowna
  • Numerologiczna 2 jest wrażliwa
  • Numerologiczna 2 jest wpływowa
  • Numerologiczna 2 jest sprawiedliwa
  • Numerologiczna 2 jest łącząca
  • Numerologiczna 2 jest intuicyjna
  • Numerologiczna 2 jest wspierająca
  • Numerologiczna 2 jest empatyczna
  • Numerologiczna 2 jest chroniąca

Data narodzin mówi o tym, jaki dar otrzymałaś. Co jest twoją cudowną cechą?

 


Magia

Im możesz powierzyć swoje sekrety – nie zdradzą cię nigdy (wg znaku zodiaku)

Magic Moments
Magic Moments
14 lutego 2022
fot. mediaphotos/iStock

Przyjaciel, któremu można powiedzieć wszystko i mieć pewność, że nie zdradzi – to prawdziwy skarb. Czy mamy do tego naturalne predyspozycje? Wg astrologów owszem, połowa zodiaku twoje tajemnice zabierze ze sobą do grobu. Gwarancja jak na spowiedzi! 

Skorpion

Skorpiony znają wartość utrzymywania pewnych rzeczy w tajemnicy. Biorąc pod uwagę ich samotniczą i tajemniczą naturę, nie mówią wiele o sobie. Kładą również silny nacisk na zaufanie, więc jeśli zaufasz Skorpionowi, wiedz, że cię nie zdradzi.

Koziorożec

Koziorożce są brutalnie szczere, ale kiedy złożą obietnicę, nie cofną się. Nie powiedzą o tym nikomu innemu, twoje sekrety są tam bezpieczne jak w szwajcarskim banku.

6 znaków zodiaku, które mają wielkie i dobre serca

Byk

Byki zwykle rozpoczynają przyjaźnie i relacje, ucząc się jak najwięcej o drugiej osobie. Stwarzają atmosferę, która sprawia, że ​​ludzie czują się z nimi bezpiecznie i komfortowo, więc nie jest niczym niezwykłym, że chcą dzielić się z nimi sekretami. Byki kultywują bardzo intymną, zwartą grupę ludzi i lubią tak trzymać. Nie odważyłyby się złamać zaufania swoich bliskich.

Rak

Raki mają tendencję do przedkładania interesów ukochanej osoby ponad własne i zrobiłyby wszystko, aby ją uszczęśliwić. Chcą stworzyć bezpieczne miejsce dla swoich partnerów i przyjaciół, aby byli z nimi otwarci i swobodnie się przy nich czuli. Jeśli zostanie im powierzony sekret, zabiorą go ze sobą do grobu.

Lew

Lwy zrobią wszystko dla ludzi, na których im zależy. Bez względu na zamiłowanie do ekscytacji i towarzyską naturę, nadal są dumne z tego, że bronią bliskich im ludzi. Jeśli powierzy im się sekret, nie powiedzą nikomu – i upewnią się, że nikt inny też tego nie zrobi.

Panna

Panny mają reputację udzielających świetnych rad i dlatego można im ufać, jeśli chodzi o wiele informacji. Podobnie jak Skorpiony, Panny znają wartość utrzymywania wiedzy o sobie i innych w tajemnicy i nie złamałyby zaufania kogoś, kto powiedział im coś w sekrecie. Będą chciały pomóc w każdej sytuacji.

W ten sposób rujnujesz swoje życie wg znaku zodiaku. Zupełnie bez wysiłku