Go to content

Koziorożec bywa zimny, Lew kocha mocno, ale niewłaściwą osobę. Kto w zodiaku kocha najmocniej?

fot. Tijana87/iStock

Tym razem zapraszam do zapoznania się z rankingiem znaków zodiaku wg tego, jak mocno kochają. Kto na szarym końcu? Zgadzacie się z tym?

1. Ryby

Nie ma żadnego znaku, który by jak Ryby serce miał zawsze na dłoni. Nie hamują się, nie wstydzą się tego, co myślą i czują. Są bardzo dumne ze swojej prostolinijnej natury i po prostu od razu przechodzą do rzeczy. Naprawdę wierzą, że jeśli podążą za głosem serca, wszystko się ułoży.

2. Skorpion

Skorpiony ukrywają uczucia. Zdobycie ich zaufania jest trudne. Sprawienie, by przyznali, że cię kochają, jest jeszcze trudniejsze, ale mają najgłębsze dusze i są najbardziej lojalne ze wszystkich znaków. Ponieważ bardzo cenią sobie zaufanie i uczciwość, nigdy nie zdradzą ani nie zwiążą się z kimś, kogo nie kochają na 100 proc.

3. Rak

Są najbardziej emocjonalne ze wszystkich znaków. I potrzebują najwięcej miłości i uwagi. Ile oczekują od innych, tyle właśnie same chcą dać. Mają złote serce i naprawdę cenią każdego w swoim życiu. Jeśli chodzi o osobę, którą wybierają, uwielbiają ją i wkładają dużo wysiłku w związek. Zapamiętają najdrobniejsze szczegóły. Chociaż mogą być nadopiekuńcze, naprawdę dobrze czytają ludzi i zawsze ufają ich osądom.

4. Strzelec

Są najbardziej beznadziejnymi romantykami wśród znaków zodiaku. Wierzą w prawdziwą miłość i bycie z kimś na wieki. Bardzo nieufnie podchodzą do tego, komu oddać swoje serce, ponieważ są skłonne do zranień.  Ale kiedy zdobędziesz ich zaufanie, kochają Ciebie i tylko Ciebie. Kiedy już znajdą tę jedyną osobę, w najlepszy sposób pozwalają sobie na zatracenie się w tym związku. Strzelec zawsze będzie tym, któremu bardziej zależy na związku.

5. Waga

Waga jest znakiem pokoju i harmonii. Kocha naprawdę mocno, ale dla osoby, której odda swoje serce, zrobi wszystko. Wychodzi poza to, o co jest proszona i często zatraca się w tym, jak bardzo jest emocjonalnie zaangażowana w związek.

6. Bliźnięta

Są najbardziej racjonalne ze wszystkich znaków. Rozważają każde za i przeciw. Z wyjątkiem miłości. KiedyBliźnięta pomyślą, że się zakochały, przeskoczą przez ogniste obręcze i podążą za swoim sercem na krańce ziemi dla osoby, która sprawi, że poczuły się w ten sposób. Nigdy nie bój się powiedzieć Bliźniętom, jak się czujesz. One wiedzą, ile kosztowało cię przyznanie się do tego.

7. Lew

Lwy kochają mocno, ale niewłaściwych ludzi. Ich miłość jest nieodwzajemniona i niedoceniana. Niektórzy twierdzą, że ich miłość jest przytłaczająca i przytłacza nawet je, ale kiedy związek jest właściwy, okazuje się, że to, co musiało się zmienić, to nie oni, ale raczej ci, których kochały.

8. Koziorożec

Bywają naprawdę zimne i budują wokół siebie wysokie mury. Za tymi murami ukrywają swoje prawdziwe uczucia. Potrzeba kogoś naprawdę wyjątkowego, aby zdobyć zaufanie Koziorożca, ale nawet wtedy związek bywa dość trudny. Kluczem jest tu czas.

9. Wodnik

Najtrudniejszą relacją, jaką ma Wodnik, jest ta z samym sobą. Wodniki mogą naprawdę mocno kochać innych, ale wiele ich związków kończy się niepowodzeniem, ponieważ nie opanowały kochania siebie. Wodnik to najbardziej wyjątkowy znak ze wszystkich – kiedy go spotkasz, zauważysz, jak różni się od każdego, kogo znasz. Ale miłość to coś, co zawsze było dla niego dość trudne.

10. Baran

Mają twardą powierzchowność i są bardzo porywcze. Są jednymi z najtrudniejszych do zakochania ze względu na ich silną osobowość.

11. Panna

Panna nie stawia miłości na pierwszym miejscu. Bardzo skupia się na sobie i swoich celach. Stara się być perfekcyjna we wszystkich aspektach swojego życia. Z wyjątkiem miłości. Niestety, dopóki nie spotka kogoś, kto może ją nauczyć kochać, praca nad związkiem nie będzie najważniejsza w jej życiu. Choć bycie ponadprzeciętną i sprawianie, że wszyscy wokół przy niej wypadają blado, wiąże się z dumą, sukces bez kogoś, z kim mogłaby się nim podzielić, sprawia, że ​​czuje się trochę samotna.

12. Byk

Byki są najbardziej uparte ze wszystkich znaków. Z trudem przyznają, co naprawdę czują, kryjąc się za sarkazmem. Jeśli uda ci się przekonać Byka do zakochania się w tobie, powodzenia. Musisz mieć grubą skórę i nie brać niczego zbyt osobiście. Mają najsurowszą osobowość ze wszystkich znaków, więc ich najlepszym partnerem jest ktoś zupełnie przeciwny. I to właśnie ta osoba będzie jedyną osobą, która zobaczy, jak bardzo są wrażliwe. Aby się tam dostać, potrzeba tylko pokonać wiele przeszkód.