Magia Psychologia

Koziorożec bywa zimny, Lew kocha mocno, ale niewłaściwą osobę. Kto w zodiaku kocha najmocniej?

Magic Moments
Magic Moments
14 grudnia 2021
fot. Tijana87/iStock
 

Tym razem zapraszam do zapoznania się z rankingiem znaków zodiaku wg tego, jak mocno kochają. Kto na szarym końcu? Zgadzacie się z tym?


1. Ryby

Nie ma żadnego znaku, który by jak Ryby serce miał zawsze na dłoni. Nie hamują się, nie wstydzą się tego, co myślą i czują. Są bardzo dumne ze swojej prostolinijnej natury i po prostu od razu przechodzą do rzeczy. Naprawdę wierzą, że jeśli podążą za głosem serca, wszystko się ułoży.

2. Skorpion

Skorpiony ukrywają uczucia. Zdobycie ich zaufania jest trudne. Sprawienie, by przyznali, że cię kochają, jest jeszcze trudniejsze, ale mają najgłębsze dusze i są najbardziej lojalne ze wszystkich znaków. Ponieważ bardzo cenią sobie zaufanie i uczciwość, nigdy nie zdradzą ani nie zwiążą się z kimś, kogo nie kochają na 100 proc.

3. Rak

Są najbardziej emocjonalne ze wszystkich znaków. I potrzebują najwięcej miłości i uwagi. Ile oczekują od innych, tyle właśnie same chcą dać. Mają złote serce i naprawdę cenią każdego w swoim życiu. Jeśli chodzi o osobę, którą wybierają, uwielbiają ją i wkładają dużo wysiłku w związek. Zapamiętają najdrobniejsze szczegóły. Chociaż mogą być nadopiekuńcze, naprawdę dobrze czytają ludzi i zawsze ufają ich osądom.

4. Strzelec

Są najbardziej beznadziejnymi romantykami wśród znaków zodiaku. Wierzą w prawdziwą miłość i bycie z kimś na wieki. Bardzo nieufnie podchodzą do tego, komu oddać swoje serce, ponieważ są skłonne do zranień.  Ale kiedy zdobędziesz ich zaufanie, kochają Ciebie i tylko Ciebie. Kiedy już znajdą tę jedyną osobę, w najlepszy sposób pozwalają sobie na zatracenie się w tym związku. Strzelec zawsze będzie tym, któremu bardziej zależy na związku.

5. Waga

Waga jest znakiem pokoju i harmonii. Kocha naprawdę mocno, ale dla osoby, której odda swoje serce, zrobi wszystko. Wychodzi poza to, o co jest proszona i często zatraca się w tym, jak bardzo jest emocjonalnie zaangażowana w związek.

6. Bliźnięta

Są najbardziej racjonalne ze wszystkich znaków. Rozważają każde za i przeciw. Z wyjątkiem miłości. KiedyBliźnięta pomyślą, że się zakochały, przeskoczą przez ogniste obręcze i podążą za swoim sercem na krańce ziemi dla osoby, która sprawi, że poczuły się w ten sposób. Nigdy nie bój się powiedzieć Bliźniętom, jak się czujesz. One wiedzą, ile kosztowało cię przyznanie się do tego.

7. Lew

Lwy kochają mocno, ale niewłaściwych ludzi. Ich miłość jest nieodwzajemniona i niedoceniana. Niektórzy twierdzą, że ich miłość jest przytłaczająca i przytłacza nawet je, ale kiedy związek jest właściwy, okazuje się, że to, co musiało się zmienić, to nie oni, ale raczej ci, których kochały.

8. Koziorożec

Bywają naprawdę zimne i budują wokół siebie wysokie mury. Za tymi murami ukrywają swoje prawdziwe uczucia. Potrzeba kogoś naprawdę wyjątkowego, aby zdobyć zaufanie Koziorożca, ale nawet wtedy związek bywa dość trudny. Kluczem jest tu czas.

9. Wodnik

Najtrudniejszą relacją, jaką ma Wodnik, jest ta z samym sobą. Wodniki mogą naprawdę mocno kochać innych, ale wiele ich związków kończy się niepowodzeniem, ponieważ nie opanowały kochania siebie. Wodnik to najbardziej wyjątkowy znak ze wszystkich – kiedy go spotkasz, zauważysz, jak różni się od każdego, kogo znasz. Ale miłość to coś, co zawsze było dla niego dość trudne.

10. Baran

Mają twardą powierzchowność i są bardzo porywcze. Są jednymi z najtrudniejszych do zakochania ze względu na ich silną osobowość.

11. Panna

Panna nie stawia miłości na pierwszym miejscu. Bardzo skupia się na sobie i swoich celach. Stara się być perfekcyjna we wszystkich aspektach swojego życia. Z wyjątkiem miłości. Niestety, dopóki nie spotka kogoś, kto może ją nauczyć kochać, praca nad związkiem nie będzie najważniejsza w jej życiu. Choć bycie ponadprzeciętną i sprawianie, że wszyscy wokół przy niej wypadają blado, wiąże się z dumą, sukces bez kogoś, z kim mogłaby się nim podzielić, sprawia, że ​​czuje się trochę samotna.

12. Byk

Byki są najbardziej uparte ze wszystkich znaków. Z trudem przyznają, co naprawdę czują, kryjąc się za sarkazmem. Jeśli uda ci się przekonać Byka do zakochania się w tobie, powodzenia. Musisz mieć grubą skórę i nie brać niczego zbyt osobiście. Mają najsurowszą osobowość ze wszystkich znaków, więc ich najlepszym partnerem jest ktoś zupełnie przeciwny. I to właśnie ta osoba będzie jedyną osobą, która zobaczy, jak bardzo są wrażliwe. Aby się tam dostać, potrzeba tylko pokonać wiele przeszkód.


Magia Psychologia

6 znaków zodiaku, które mają wielkie i dobre serca

Magic Moments
Magic Moments
22 grudnia 2021
fot. Irina Vodneva/iStock
 

Na kogo zawsze można liczyć, kto zrobi dla swoich bliskich naprawdę dużo? Sprawdźcie, czy się zgadza!

Rak

Raki są znane z miękkiego serca i życzliwości, więc nie jest niespodzianką, że znalazły się na tej liście. Raki z pewnością mogą wydawać się przytłaczające tym, którzy nie znają ich dobrze, ale ich wyrazy oddania są autentyczne. Starają się pokazać, jak bardzo im zależy i zrobią wszystko, aby być dla ludzi, których kochają.

Ryby

Ryby mają głęboki kontakt z emocjami – zarówno własnymi, jak i emocjami innych. Łatwo wczuwają się w empatię i mają tendencję do brania uczuć i problemów innych jako własnych. Wykazują głębokie zrozumienie i troskę. Chociaż mogą być niezdecydowane, jaka jest najlepsza decyzja, wyczerpią wszystkie możliwości pomocy. Nie spoczną, dopóki ludzie, których kochają, nie zaznają spokoju.

Lew

Lwy są wyjątkowo hojne. Nie zawahają się bronić swoich bliskich. Czują ogromne poczucie lojalności i dumy ze swoich związków i chcą je chronić za wszelką cenę. Chcą podtrzymać na duchu i upewnić się, że inni wiedzą, jak bardzo są dla nich cenni.

Baran

Baran ma zaraźliwą i przytłaczającą energię. Nosi swoje emocje na zewnątrz, ponieważ chce w pełni doświadczyć otaczającego go świata. Jest zawsze blisko i na zawołanie tych, których kocha. Chce wiedzieć, czy jest dobrze. Jeśli ktoś atakuje bliskie mu osoby, potrafi stanowczo stanąć w ich obronie.

Panna

Panna jest powściągliwa i krytyczna, ale pod tą skorupą pozorów, kryje się gigantyczne miękkie serce. Próbuje się chronić, ponieważ wie, jak intensywne są jej emocje i jak wiele potrafi zrobić dla ludzi, których kocha. Zrobi wszystko dla swoich przyjaciół i bliskich.

Koziorożec

Koziorożce są ofiarami podobnego jak Panny stereotypu – ich powściągliwa natura wydaje się powodować, że inni wątpią w ich głębię emocjonalną. Jednak pomimo początkowego wahania, Koziorożce mają gigantyczne serca. Ich opieka jest bardziej praktyczna niż osobista, ale będą dbać o swoich bliskich na tyle sposobów, na ile potrafią. Nie zawsze swobodnie wyrażają emocje, ale zapewniają niezachwiane wsparcie. Nigdy nie wątp w Koziorożca.

Koziorożec bywa zimny, Lew kocha mocno, ale niewłaściwą osobę. Kto w zodiaku kocha najmocniej?


Magia Psychologia

Dlaczego zdradzamy wg horoskopu? Barany z nudy, Raki tylko z miłości…

Magic Moments
Magic Moments
9 grudnia 2021
fot. Cemile Bingol/iStock

Wierzycie w horoskopy? A konkretniej, nie w to, że przepowiadają przyszłość, a w to, że zapisane w nich są nasze najlepsze i najgorsze cechy charakteru. Jak to jest ze zdradą? Dlaczego zdradzamy wg znaku zodiaku? 

BARAN

Barany nie lubią się nudzić. Żeby były zadowolone, muszą być nieustannie zdobywane. W związku cały czas musi się coś dziać. Będą ryzykować, byleby nie dopuścić do tego, że przestaną czuć pożądanie i namiętność. Kiedy Baran związuje się z osobą spokojną i stateczną, której nie w głowie porywy serca i podkręcanie temperatury w związku… cóż, prędzej czy później zdradzi.

BYK

Byki najlepiej czują się w stabilnych związkach. Co więcej – dla nich ma być po prostu przyjemnie. Dlatego, jeśli ktoś wiąże się z Bykiem powinien pamiętać, że dla niego ważne są wspólne  wyjścia do kina, kolacja w miłej restauracji, drobny prezent bez okazji, ale także dobry seks. Kiedy robi się nijak, gdy Byk ma poczucie, że w związku został trochę zaniedbany, może zacząć rozglądać się za możliwością romansu, w którym zaangażuje się bez reszty, dlatego warto uważać.

BLIŹNIĘTA

Uwielbiają flirtować i też bardzo często wysyłają trochę sprzeczne sygnały. Bo na flircie raczej u Bliźniaków się kończy, nie są skłonne od razu zdradzać, wchodzić w romans. Dla nich najbardziej pociągający jest mózg. Jeśli Bliźnięta poznają osobę, z którą mogą przegadać cały wieczór, która jest dla nich ciekawa i inspirująca – przepadły. Ale tylko na chwilę, do czasu gdy nie poznają kogoś jeszcze bardziej interesującego.

RAK

Rak zupełnie nie jest zainteresowany przelotnymi znajomościami, krótkimi romansami czy przygodami. Dla niego najważniejsza jest rodzina, którą zawsze stawia na pierwszym miejscu. Dlatego, jeśli już miałby zdradzić, to tylko z miłości, a zakochać może się w kimś, kto zdaje się być lepszym partnerem na życie niż dotychczasowy. Zdrada to tak naprawdę dla niego chęć zbudowania nowego związku, a nie chwilowej przyjemności i odskoczni.

LEW

Lew zdradza, gdy ma poczucie, że partner bądź partnerka traci zainteresowanie jego osobą. Lew musi być podziwiany, musi widzieć zachwyt swoją osobą w oczach kogoś innego. Gdy zaczyna brakować mu tego w związku – rozgląda się za kimś, kto nakarmi jego ego. Należy pamiętać, że Lew traktuje romans jak przygodę, a więc chętnie skorzysta z okazji szalonego wyjazdu, ale już wspólne mieszkanie i poważne plany – niekoniecznie.

PANNA

Dla Panny ważny jest seks i właściwie tylko seks – jeśli chodzi o zdradę. Uważa, że dbałość o życie seksualne jest tak samo istotne jak zdrowe jedzenie. Jeśli seks w jej związku zdarza się rzadko, na bank znajdzie sobie kogoś, z kim pójdzie do łóżka. Nie bawi się we flirty, podchody, jasno daje do zrozumienia, że liczy się dla niej jedynie seks. I to wszystko, po namiętnym spotkaniu z kochankiem, wraca do swojego uporządkowanego życia i nie w głowie jej emocjonalne zaangażowanie i tęskne SMS-y.

WAGA

Waga uwielbia być w centrum zainteresowania, a już flirt, uwodzenie to jej żywioł. Czuje się w takich gierkach, jak ryba w wodzie, dlatego tak bardzo inni chcą być jej kochankami, bo ona tak ładnie ich o to prosi. Jej romanse są jak z najlepszych harleqinów – pełne intryg, tajemnic, niezdecydowania, odpychania i przyciągania. Cały czas musi się coś dziać, nie może być nudy.

SKORPION

Dla Skorpiona niezwykle ważny jest seks. I gdy w jego sypialni zaczyna wiać nudą, szuka urozmaicenia i możliwości realizacji swoich fantazji. Niemal zawsze zdradza pod wpływem namiętności z kimś, w kogo oczach widzi pożądanie, kto dla niego będzie w stanie zaryzykować i zdecydować się na romans. Jeśli okaże się, że kochanek nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom, Skorpion porzuca go na rzecz kogoś innego.

STRZELEC

Strzelec ceni sobie w życiu dobrą zabawę, szaleństwo i nieustającą ciekawość świata. Lubi jak coś się dzieje i gdy wokół niego znajdują się interesujący ludzie. Jeśli zdradza to właśnie dla zabawy, a później dziwi się, że musi ponieść jakieś tego konsekwencje. Zdrada to dla niego chwilowa fascynacja, gdy ta mija, idzie po prostu dalej.

KOZIOROŻEC

Dla Koziorożców przez długie lata najważniejsza jest praca. Nic innego się nie liczy. Dopiero koło 40-tki, a nawet 50-tki dociera do nich, ile okazji przegapili, ile szans nie wykorzystali. Wtedy zaczynają nadrabiać stracony czas, ku przerażeniu rodziny. Jeśli zdradzają to z powodu wielkiej miłości albo z chęci zemsty na dotychczasowym partnerze. Nadal jednak najważniejsza dla nich pozostaje rodzina. Często romanse zmieniają na wieloletnie i trwałe przyjaźnie.

WODNIK

Nieprzewidywalność jest znakiem rozpoznawczym Wodników. Z nimi nigdy nic nie wiadomo, także w temacie zdrady. Nigdy nie wiadomo z kim i z jakich powodów może cię zdradzić. To się dzieje po prostu – można by rzec i nie ma tu wspólnego mianownika przy doborze kochanków – może być starszy, młodszy, zgrabna niczym modelka i modela plus size. Za to Wodniki świetnie się kamuflują, wykryć ich zdradę jest w większości przypadków niemożliwe.

RYBY

Ryba, aby zdradzić, musi poczuć trochę magii, niewytłumaczalnych znaków, które skłaniają ją do tego kroku. Szuka przyczyn w układzie gwiazd, w dla nikogo niezrozumiałych sygnałach – tylko ona wie, dlaczego wpadła w ramiona akurat tej osoby. Ryby bardzo często wchodzą w bliskie relacje doradzając znajomym w miłosnych sprawach. Stąd już cienka granica między przyjaźnią a romansem. Tyle, że kiedy zdrada wychodzi na jaw, osoby spod tego znaku zodiaku zachowują się tak, jakby właściwie nic takiego się nie stało. Poza tym Ryby mają łatwość prowadzenia podwójnego życia. Często flirtują w internecie.