Lifestyle Magia

Główny powód, dla którego jesteś nieszczęśliwa wg znaku zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
19 stycznia 2022
fot. RossHelen/iStock
 

Jestem nieszczęśliwa. Dlaczego jestem nieszczęśliwa. Jak znaleźć szczęście. Kto nie zadawał sobie tego pytania, niech pierwszy rzuci kamieniem. Roztrząsamy, szukamy winy w okolicznościach, sytuacji geopolitycznej, w końcu w innych ludziach. Zapominamy, że to my jesteśmy kowalami swojego losu. To od nas zależy, czy będziemy szczęśliwe, czy nie. Co nas blokuje, gdzie popełniamy błąd? Co sprawia, że jesteśmy nieszczęśliwe? 

Baran

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ decydujesz się na życie, którego nie chcesz. Po prostu robisz to, co myślisz, że powinnaś i nie przynosi ci to szczęścia, którego pragniesz w życiu. Przestań się kontrolować i idź żyć swoją prawdą.

Byk

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ pozwalasz rzeczom, których nie możesz kontrolować, przeszkadzać rzeczom, które możesz kontrolować. Pracuj nad dostosowaniem swojego sposobu myślenia i uwierz w dobro w swoim życiu. Szczęście będzie następowało tak długo, jak długo skupisz się na dobru i wszystkim, co masz.

Bliźnięta

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ tak bardzo skupiasz się na tym, co myślą o tobie inni, że zapominasz myśleć o sobie i swoim życiu. Nie ma powodu, aby martwić się tym, co myślą o tobie inni ludzie, ponieważ szczerze mówiąc, są zajęci myśleniem o tym, co ty o nich myślisz. To chory cykl, czas go przerwać i znów zacząć być szczęśliwym.

Rak

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ nadmiernie angażujesz się w życie innych ludzi i bierzesz na siebie ich problemy, podczas gdy swoje pozostawiasz bez opieki. Pomaganie innym jest cudowne, ale czas zacząć coraz mniej angażować się w życie innych, aby móc bardziej angażować się we własne. Nie możesz nalewać z pustego kubka, więc najpierw zadbaj o siebie.

Lew

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ nie możesz puścić przeszłości. Nie możesz puścić ludzi i zaakceptować, że czyjeś życie toczy się dalej bez Ciebie. To trudne i do bani, ale musisz odpuścić, aby być szczęśliwą z tego, gdzie jesteś teraz. Ludzie się zmieniają, Ty też się zmieniasz – to nieuniknione. Aby teraz znaleźć szczęście w swoim życiu, musisz przestać trzymać się czegoś, co już dawno minęło.

Panna

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ trzymasz wszystkie swoje emocje zamknięte w butelce. W porządku jest przyznać, że twoje życie nie jest idealne i rozmawiać o swoich problemach. Jesteś jednym z miliardów przeżywających ciężkie czasy, mówienie o nich odciąży cię. Nie musisz być cały czas silna.

Waga

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ szukasz akceptacji u ludzi, na których nawet ci nie zależy. Czas porzucić myśl, że wszyscy muszą cię lubić. Niektórzy ludzie nigdy cię nie polubią i to jest w porządku! Założę się, że naprawdę nie lubisz każdej osoby w swoim życiu. Bądź wdzięczna za ludzi w swoim życiu, na których ci zależy i którzy troszczą się o ciebie, reszta nie powinna mieć znaczenia.

Skorpion

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ ciągle martwisz się zewnętrznymi opiniami i osądami. Każdy ma niepewność i wady, to czyni nas ludźmi. Po prostu bądź wierna sobie, otwarta i szczera – to przyciągnie do Twojego życia odpowiednich ludzi.

Strzelec

Jesteś nieszczęśliwa, bo żyjesz w kłamstwie. Próbujesz być kimś, kim nie jesteś, aby uszczęśliwić swoją rodzinę, przyjaciół lub kogoś innego (kto nie jest tobą). Wmówiłaś sobie, że to jest życie, którym powinnaś żyć, ale wiesz, że tak nie jest. Nie dostosowuj się już do oczekiwań innych ludzi i zacznij robić to, co cię uszczęśliwia. Zasługujesz na to aby być szczęśliwa.

Koziorożec

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ masz w głowie wielkie pomysły, ale nic z nimi nie robisz! Wiedza, gdzie i jak zacząć jest trudna, ale szczerze mówiąc, nikt nie wie, jak i od czego zacząć, ludzie po prostu to robią. Zaufaj sobie i zacznij podążać za tym, czego naprawdę chcesz, ponieważ jeśli nie zaczniesz, masz zerową szansę na sukces.

Wodnik

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ ciągle robisz rzeczy, które cię nie satysfakcjonują. Kochasz swoją wolność, więc dostosuj swój styl życia, aby odzyskać wolność. Zacznij myśleć o nowych ścieżkach, które może obrać twoje życie, ponieważ nigdy nie jesteś za stara, by zacząć od nowa.

Ryby

Jesteś nieszczęśliwa, bo zawsze chcesz więcej. Zapominasz o wszystkim, co masz i ciągle patrzysz na to, czego ci brakuje. To niezdrowe. Masz tak wiele, a czasami tego nie widzisz. Zacznij skupiać się na całym dobru.

 

 


Lifestyle Magia

11 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli wpadł ci w oko ktoś spod znaku Wodnika

Magic Moments
Magic Moments
19 stycznia 2022
fot. ossnatu/iStock
 

Wodniki to osoby sprawiające wrażenie cichych i spokojnych. Ale to tylko pozory, są bowiem bardzo otwarte i ciekawe życia. Ktokolwiek powiedział „jeśli coś kochasz, odpuść, jeśli wróci, to jest twoje”, mówił o Wodniku. Im więcej wolności mu dasz, tym bardziej cię doceni. Kto do nich pasuje? Bliźnięta, Wagi i Koziorożce.

11 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli wpadł ci w oko ktoś spod znaku Wodnika

1. Wodniki są myślicielami, nie umawiają się z płytkimi, ubogimi duchowo ludźmi. Jeśli chcesz go do siebie przyciągnąć, miej otwarty umysł, prowadź dobrą rozmowę i zadawaj głębokie pytania.

2. Wodnikom potrzebna jest niezależność i możliwość regularnego spędzania czasu w samotności. Nie traktuj tego jako zniewagi, taka jest ich natura i coś, z czym ich partner powinien współgrać, a nie walczyć.

3. Wodniki mają duże i dobre serca, ale potrafią też być emocjonalnie oderwane od rzeczywistości. Zawsze chcą postępować właściwie, ale ta „właściwa rzecz” musi być poparta ich intelektem, a nie tylko sercem.

4. Nie możesz umawiać się z Wodnikiem, jeśli nie jesteś inteligentny. Łatwo się nudzą głupimi ludźmi i tak bardzo pociągają ich ludzie, którzy potrafią zmusić ich do myślenia.

5. Jeśli chcesz umawiać się z Wodnikiem, musisz mieć otwartą głowę. Wolność myślenia, szerokie horyzonty – to cały on.

6. W przeciwieństwie do Koziorożców, Wodniki nie mają zamiłowania do tradycji i nie chcą tradycyjnych partnerów. Uważają, że to o wiele fajniejsze i bardziej atrakcyjne, gdy ktoś maszeruje we własnym rytmie, niż na każdym kroku robi to, czego się od niego oczekuje.

7. Wodnik jest najlepszy, kiedy może ci pomóc. Od rozśmieszania, gdy jesteś w dole, po pomoc w rozwiązaniu trudnego problemu w pracy, to właśnie tutaj rozwija skrzydła. Uwielbia wykorzystywać swoje wielkie serce, aby uczynić życie tych, których kochaja, lepszym.

8. Nie zatracaj się w swoim Wodniku. Upewnij się, że wszystko, co robisz, jest również ugruntowane w tym, kim ty jesteś jako osoba.

9. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto będzie do ciebie lgnął lub polegał na tobie, aby poczuć się jak w prawdziwym związku, tutaj czeka cię rozczarowanie.

10. Idealna randka dla Wodnika jest intymna — chce połączyć się z tobą na głębokim poziomie emocjonalnym. Zabierz go do baru, gdzie możesz usiąść w ciemnym kącie lub wybierzcie się na nocny spacer po malowniczym akwenie.

11. Ktokolwiek powiedział „jeśli coś kochasz, odpuść, jeśli wróci, to jest twoje”, mówił o Wodniku. Im więcej wolności mu dasz, tym bardziej cię doceni.


Lifestyle Magia

W ten sposób rujnujesz swoje życie wg znaku zodiaku. Zupełnie bez wysiłku

Magic Moments
Magic Moments
19 stycznia 2022
fot. image_jungle/iStock

Jak zrujnować sobie życie? Wcale nie trzeba być alkoholikiem, narkomanem, hazardzistą, czy podłym człowiekiem. Można je sobie zrujnować niejako w białych rękawiczkach, codziennymi wyborami, często nieświadomymi. Sprawdź, co jest w tej kwestii twoją słabą stroną według znaku zodiaku.

Baran

Niszczysz swoje życie negatywnością i pozwalasz się w nim zagubić.

Twój temperament i uparta natura sprawią Ci wiele kłopotów. Czasami żyjesz w negatywnym świecie, którego ludzie nie chcą być częścią.

Byk

Rujnujesz swoje życie, nie żyjąc w pełni.

Czujesz potrzebę kontrolowania wszystkich i wszystkiego w swoim życiu. A kiedy sprawy nie idą tak, jak zaplanowałaś, przenosisz to na ludzi, na których Ci zależy. Najtrudniejszą rzeczą, jaką musisz zrozumieć, jest to, że nie możesz kontrolować ludzi, a sprawy nie zawsze przebiegają gładko. Naucz się to akceptować. Nieplanowane sytuacje w życiu sprawiają, że jest to ekscytujące.

Bliźnięta

Rujnujesz swoje życie przez potrzebę ustatkowania się.

Zakochujesz się, ponieważ nie jesteś pewna, czego chcesz. Ustatkowujesz się, bo boisz się zmian. Osiedlasz się w swojej karierze, trzymasz się czegoś, co cię nie uszczęśliwia. I z tego powodu to ty zwykle najbardziej krzywdzisz ludzi. Ponieważ jesteś niezdecydowana co do własnego życia.

Rak

Rujnujesz swoje życie, stawiając innych przed sobą.

Jesteś emocjonalnym rollercoasterem i łatwo gubisz się w tym, co myślisz o ludziach. Czasami, gdy myślisz, że spotkałaś właściwą osobę, stawiasz ją przed sobą i kochasz ją trochę bardziej, niż potrzeba. W miłości łatwo się pogubić. Ale uważaj, aby się w tym nie zatracić.

Lew

Rujnujesz swoje życie, zamykając się i ukrywając emocje. Rujnujesz swoje życie, myśląc, że wrażliwość jest oznaką słabości.

Jesteś bardzo dobra i choć wyglądasz na pozbawioną serca, udajesz, że cię to nie obchodzi. Jako ktoś, kto stawia swoje potrzeby emocjonalne na drugim miejscu, uważaj, aby nie zamykać się za bardzo, ponieważ nadejdzie czas, w którym zostaniesz przytłoczona stanem samotności. Pamiętaj, że emocje nie sprawiają, że wydajesz się słaba.

Panna

Rujnujesz swoje życie, będąc dla siebie zbyt surowa.

Masz tendencję do nie stawiania siebie na pierwszym miejscu. Chociaż jest to bezinteresowne i ludzie podziwiają cię za twoje dobre serce, twoja zdolność do kochania innych nie odzwierciedla relacji, jaką masz ze sobą. Jesteś pierwszą osobą, która krytykuje to, kim jesteś lub wskazuje na swoje wady, zamiast budować siebie. Jesteś swoim najgorszym wrogiem, ale jednocześnie jedyną osobą, która może ten problem rozwiązać.

Waga

Rujnujesz swoje życie, starając się zadowolić innych i nie zważając na to, czego ty chcesz i potrzebujesz.

Osoby tak uprzejme jak ty i takie, które wszyscy kochają, często dają się wykorzystywać, a ludzie z tego bez obciachu korzystają. Wstrzymujesz swoje emocje, próbując być bezinteresowna, ale potem wszystko narasta i okazuje się, że wszystko jest nie tak. Czasami krzywdzisz tych, których kochasz najbardziej, tłumiąc swoje emocje i nie chcąc stawić czoła swoim problemom.

Skorpion

Rujnujesz swoje życie, myśląc, że nie zasługujesz na miłość i że lepiej, żebyś była sama.

Jesteś znakiem, z którym najtrudniej się dogadać. Jesteś boleśnie uparta i nie wybaczasz łatwo. Twoje serce nie jest czymś, co łatwo zdobyć, ale gdy ktoś to zrobi, ma twoją miłość i lojalność na całe życie. Ale twoją największą wadą jest to, że jesteś trochę samolubna i krzywdzisz ludzi, którym na tobie zależy, próbując po prostu zwrócić uwagę na siebie.

Strzelec

Bojąc się, rujnujesz swoje życie. Tak bardzo boisz się porażki, że w ogóle nic nie robisz i pozostajesz zamrożona w tym samym miejscu.

Chociaż masz wiele świetnych pomysłów, czasami gubisz się w tym wszystkim. Wydaje się, że w ogóle się nie skupiasz ani nie robisz zbyt wiele. Skoncentruj się na jednym zadaniu i przejdź od niego.

Koziorożec

Rujnujesz swoje życie, myśląc, że musisz konkurować, aby coś osiągnąć. Rujnujesz swoje życie, wywierając na siebie presję, zamiast cieszyć się życiem.

Jesteś kimś, kto jest dla siebie niewiarygodnie surowy i czasami trochę zbyt skupiony. Jesteś osobą, która jest zawsze w ruchu, ale nie zapomnij zwolnić tempa i trochę żyć życiem, w przeciwnym razie przegapisz rzeczy, które są ważniejsze niż cele.

Wodnik

Rujnujesz swoje życie, pozwalając swojej przeszłości wpływać na twoją przyszłość.

Masz tendencję do trzymania wszystkiego dla siebie i jesteś swoim największym wrogiem. Nie wybaczasz sobie swojej przeszłości i pozwalasz, by to ona dyktowała twoją przyszłość, niosąc niepotrzebny bagaż. Masz tendencję do odpychania naprawdę dobrych ludzi, ponieważ uważasz, że lepiej ci jest w samotności niż z kimś, kto mógłby być dla ciebie dobry.

Ryby

Rujnujesz swoje życie, wybierając niewłaściwych ludzi.

Wybierasz toksycznych ludzi i nawyki. Jako ktoś, kto naprawdę ma dobre intencje i prawdopodobnie ma najlepsze serce ze wszystkich znaków zodiaku, masz tendencję do skłaniania się ku niewłaściwym ludziom, którzy trochę przyciemniają twoje światło i wysysają cię. Jeśli chodzi o nawyki, radzisz sobie z bólem w swoim życiu, wybierając sobie do pomocy wszystkie złe rzeczy. Za każdym razem bardziej się ranisz, ponieważ uważasz, że zasługujesz na ból.