Go to content

Główny powód, dla którego jesteś nieszczęśliwa wg znaku zodiaku

fot. RossHelen/iStock

Jestem nieszczęśliwa. Dlaczego jestem nieszczęśliwa. Jak znaleźć szczęście. Kto nie zadawał sobie tego pytania, niech pierwszy rzuci kamieniem. Roztrząsamy, szukamy winy w okolicznościach, sytuacji geopolitycznej, w końcu w innych ludziach. Zapominamy, że to my jesteśmy kowalami swojego losu. To od nas zależy, czy będziemy szczęśliwe, czy nie. Co nas blokuje, gdzie popełniamy błąd? Co sprawia, że jesteśmy nieszczęśliwe? 

Baran

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ decydujesz się na życie, którego nie chcesz. Po prostu robisz to, co myślisz, że powinnaś i nie przynosi ci to szczęścia, którego pragniesz w życiu. Przestań się kontrolować i idź żyć swoją prawdą.

Byk

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ pozwalasz rzeczom, których nie możesz kontrolować, przeszkadzać rzeczom, które możesz kontrolować. Pracuj nad dostosowaniem swojego sposobu myślenia i uwierz w dobro w swoim życiu. Szczęście będzie następowało tak długo, jak długo skupisz się na dobru i wszystkim, co masz.

Bliźnięta

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ tak bardzo skupiasz się na tym, co myślą o tobie inni, że zapominasz myśleć o sobie i swoim życiu. Nie ma powodu, aby martwić się tym, co myślą o tobie inni ludzie, ponieważ szczerze mówiąc, są zajęci myśleniem o tym, co ty o nich myślisz. To chory cykl, czas go przerwać i znów zacząć być szczęśliwym.

Rak

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ nadmiernie angażujesz się w życie innych ludzi i bierzesz na siebie ich problemy, podczas gdy swoje pozostawiasz bez opieki. Pomaganie innym jest cudowne, ale czas zacząć coraz mniej angażować się w życie innych, aby móc bardziej angażować się we własne. Nie możesz nalewać z pustego kubka, więc najpierw zadbaj o siebie.

Lew

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ nie możesz puścić przeszłości. Nie możesz puścić ludzi i zaakceptować, że czyjeś życie toczy się dalej bez Ciebie. To trudne i do bani, ale musisz odpuścić, aby być szczęśliwą z tego, gdzie jesteś teraz. Ludzie się zmieniają, Ty też się zmieniasz – to nieuniknione. Aby teraz znaleźć szczęście w swoim życiu, musisz przestać trzymać się czegoś, co już dawno minęło.

Panna

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ trzymasz wszystkie swoje emocje zamknięte w butelce. W porządku jest przyznać, że twoje życie nie jest idealne i rozmawiać o swoich problemach. Jesteś jednym z miliardów przeżywających ciężkie czasy, mówienie o nich odciąży cię. Nie musisz być cały czas silna.

Waga

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ szukasz akceptacji u ludzi, na których nawet ci nie zależy. Czas porzucić myśl, że wszyscy muszą cię lubić. Niektórzy ludzie nigdy cię nie polubią i to jest w porządku! Założę się, że naprawdę nie lubisz każdej osoby w swoim życiu. Bądź wdzięczna za ludzi w swoim życiu, na których ci zależy i którzy troszczą się o ciebie, reszta nie powinna mieć znaczenia.

Skorpion

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ ciągle martwisz się zewnętrznymi opiniami i osądami. Każdy ma niepewność i wady, to czyni nas ludźmi. Po prostu bądź wierna sobie, otwarta i szczera – to przyciągnie do Twojego życia odpowiednich ludzi.

Strzelec

Jesteś nieszczęśliwa, bo żyjesz w kłamstwie. Próbujesz być kimś, kim nie jesteś, aby uszczęśliwić swoją rodzinę, przyjaciół lub kogoś innego (kto nie jest tobą). Wmówiłaś sobie, że to jest życie, którym powinnaś żyć, ale wiesz, że tak nie jest. Nie dostosowuj się już do oczekiwań innych ludzi i zacznij robić to, co cię uszczęśliwia. Zasługujesz na to aby być szczęśliwa.

Koziorożec

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ masz w głowie wielkie pomysły, ale nic z nimi nie robisz! Wiedza, gdzie i jak zacząć jest trudna, ale szczerze mówiąc, nikt nie wie, jak i od czego zacząć, ludzie po prostu to robią. Zaufaj sobie i zacznij podążać za tym, czego naprawdę chcesz, ponieważ jeśli nie zaczniesz, masz zerową szansę na sukces.

Wodnik

Jesteś nieszczęśliwa, ponieważ ciągle robisz rzeczy, które cię nie satysfakcjonują. Kochasz swoją wolność, więc dostosuj swój styl życia, aby odzyskać wolność. Zacznij myśleć o nowych ścieżkach, które może obrać twoje życie, ponieważ nigdy nie jesteś za stara, by zacząć od nowa.

Ryby

Jesteś nieszczęśliwa, bo zawsze chcesz więcej. Zapominasz o wszystkim, co masz i ciągle patrzysz na to, czego ci brakuje. To niezdrowe. Masz tak wiele, a czasami tego nie widzisz. Zacznij skupiać się na całym dobru.