Go to content

Absolutnie najgorsza, najbardziej negatywna cecha osobowości każdego znaku zodiaku

fot. Andry5/iStock

Przejdźmy do sedna i spójrzmy prawdzie w oczy: co jest z tobą nie tak? Prawda jest taka, że wszyscy mamy, że tak powiem, wady osobowości, a występowanie tych cech jest bardziej niż prawdopodobne w wyniku tego, gdzie znajdowały się planety w czasie naszych narodzin. Tak, można przyjąć, że jesteśmy po prostu ofiarami swojego znaku zodiaku. 😉 Z dużym przymrużeniem oka zerknij poniżej, na pewno ziarenko prawdy znajdziesz… 

Mam nadzieję, że dzięki temu poczujesz się lepiej. Choć trochę usprawiedliwiona.  🙂

Oto najgorsze cechy osobowości każdego znaku zodiaku

Baran. Najgorsza cecha charakteru: nachalny, arogancki, defensywny

Tak, wojownik, ale taki, który wpada w szał i atakuje, jeśli nie dostanie tego, czego chce. Nie wspominając już o tym, że istnieje tylko jedna opinia warta uhonorowania i jest to twoja opinia, ponieważ jesteś Baranem, a to oczywiście oznacza, że ​​zawsze masz rację i nie ma co tego kwestionować. Jesteś najbardziej zdeterminowanym znakiem zodiaku i przejedziesz się po każdym, aby dostać się tam, gdzie chcesz. To, co jest z tobą nie tak, to to, że naprawdę myślisz, że masz rację.

Byk. Najgorsza cecha charakteru: uparty

Lubisz tę reputację, jaką macie jako najbardziej uparta żyjąca istota na świecie? Cóż, to prawda i jest to okropne. Jesteś nieznośny, Byku. Kiedy siedzisz sobie tam, po drugiej stronie ekranu, myśląc, że jesteś słodki, bo „trzymać się swoich poglądów”, tak naprawdę jesteś „mendą” — tym, który dąsa się i jęczy i stawia na swoim, po prostu nie słuchając nikogo innego. Ta cecha może działać dla ciebie, ale z pewnością nie działa dla nikogo innego.

Bliźnięta. Najgorsza cecha: niezdecydowane

Weź się w garść, ponieważ całe to „nie mogę się zdecydować” zaczyna nas wszystkich męczyć. Wszyscy wiemy, że Bliźnięta to dwie osoby, a to oznacza podwójne zamieszanie i podwójne wahanie przy podejmowaniu decyzji. To, co jest z tobą nie tak, to to, że tak naprawdę nigdy nie podejmujesz tej decyzji, a kiedy czekamy i czekamy, i tak wydajesz się nas ignorować. Żyjesz we własnym świecie i nie ma dla nikogo innego miejsca.

6 najpotężniejszych znaków zodiaku. W czym tkwi ich moc?

Rak. Najgorsza cecha charakteru: kłamliwy

Co jest z tobą nie tak, Raku, to to, że jesteś kłamcą i wszyscy o tym wiemy. Próbowałeś nas przekonać, że jesteś idealną osobą, która składa się z miłości, światła i baniek jednorożca, ale prawda jest taka, że ​​jesteś zwyczajną osobą, jak reszta z nas. Chętnie byśmy cię przygarnęli, ale niestety uniemożliwiasz to, ponieważ jesteś taki fałszywy. Widzisz, Raku, nikt ci nie wierzy!

Lew. Najgorsza cecha: przechwalający się

Co się z tobą dzieje, Lwie? Jesteś popisem, który nie zawsze ma coś, co może go poprzeć. Jasne, Lew ma reputację kochającego światło reflektorów i przyciągającego uwagę, ale nikt nigdy nie powiedział, że masz prawdziwy talent, który popierałby te przechwałki. To, że interesujesz się sztuką, nie oznacza, że ​​jesteś artystą. Masz urojenia — to jest z tobą nie tak. Myślisz, że jesteś lepszy niż jesteś.

Panna. Najgorsza cecha charakteru: osądzająca

To, co jest z tobą nie tak, Panno, to to, że jesteś sędzią. Izolujesz i wykluczasz wszystkich, a prędzej czy później, nawet ci, którzy cię kochają i uwielbiają, w końcu dowiadują się, kim naprawdę jesteś. Możesz chcieć przestać potępiać wszystkich i wszystko, co widzisz, ale znowu nie możesz, ponieważ jesteś Panną.

Waga. Najgorsza cecha: pasywno-agresywna

Pasywno-agresywna do samego końca jest nasza przyjaciółka Waga. To, co jest z tobą nie tak, nie polega na tym, że jesteś zbyt miła; chodzi o to, że jesteś wobec nas zbyt nieuczciwy. Rozumiemy, nie chcesz się kłócić. Uciekniesz z miejsca zdarzenia, aby uciec od konfliktu. Zrozumiałe. To, czego nie możemy znieść i co jest bardzo, bardzo oczywiste, to to, że nie możesz powiedzieć, co masz na myśli, zwłaszcza, gdy jest to dla ciebie tak ważne, i zamiast po prostu „powiedzieć jak jest”, rozmawiasz z nami słodko, aż znowu nie będziemy mieli pojęcia, czego naprawdę chcesz lub co czujesz.

Skorpion. Najgorsza cecha charakteru: przytłaczający

Prawda jest taka, że ​​jest cię po prostu za dużo. Tak, tak, rozumiemy. Jesteś sexy. Jesteś perwersyjny. Jesteś sukinsynem, tym złym, samolubnym, bla bla bla. A co powiesz na bycie kimś więcej, niż tylko stereotypowym Skorpionem… tak na jeden dzień? Nie da się? Cóż, to po prostu to — to jest z tobą nie tak. Nie możesz się zmienić. Masz klapki na oczach. Zdecydowałeś, że jesteś swoją własną religią i że to twoja droga, czy też raczej autostrada. Czas otworzyć oczy i spojrzeć na ludzi, którym zwyczajnie nie zależy na praktykowaniu twojej religii.

Baran wspiera, Skorpion rozśmiesza. Jaka jest twoja siła w związku (wg znaku zodiaku)

Strzelec. Najgorsza cecha: odosobniony

Dlaczego po prostu nie zostawimy Cię w spokoju, abyś w końcu mógł być szczęśliwy? Nie powiedziałabym, że potrzeba samotności, prywatności i izolacji jest koniecznie złą rzeczą, ale bycie osobą, która tak na poważnie nie chce mieć nic wspólnego z innymi — jak to robi typowy Strzelec — muszę przyznać, że to trochę nudne. Właśnie to jest z tobą nie tak: jesteś nudny. Jesteś tak pogrążony w swoim osobistym świecie cudów, że zapominasz o prostych rzeczach, takich jak przyjaźń… czy w ogóle odnoszenie się do innej istoty ludzkiej.

Koziorożec. Najgorsza cecha charakteru: tłumienie emocji

To, co jest z tobą nie tak, to to, że raz za razem tłumisz swoje uczucia, a potem, w końcu, pewnego dnia, wszystko wychodzi na wierzch. Jesteś niszczycielem przyjaźni i zrobisz to dla kaprysu, ponieważ kiedy „kaprys” cię nachodzi, tak naprawdę nie obchodzi cię, kto zostanie zraniony. Prawda jest taka, Koziorożcu, że lubisz słyszeć dźwięk własnego głosu trochę za bardzo i najbardziej lubisz, gdy poniżasz kogoś innego.

Wodnik. Najgorsza cecha: manipulator

Lubisz milczeć. Wszystko w porządku, dopóki oczywiście nie zrozumiemy, dlaczego tak milczałeś: planowałeś nasze zniszczenie. Kłamiesz, aby postawić na swoim. Jesteś kłamcą, który chichocze i udaje, że jest niewinny, ale tak naprawdę jesteś manipulatorem, intrygantem, który pracuje w cieniu. To, co jest z tobą nie tak, to to, że nie jesteś szczery; kłamiesz. A żeby dalej się rozwijać, znowu będziesz kłamać, odważnie i z pełną intencją.

Ryby. Najgorsza cecha charakteru: zbytnia wrażliwość

Ryby są najbardziej podatne na sugestie ze wszystkich znaków. Oznacza to, że jesteś postrzegany jako jeden z najgłupszych znaków zodiaku. Ludzie robią ci żarty i dokuczają. Jesteś astrologicznym mięczakiem, tym, którego wszyscy znamy jako „zbyt wrażliwego” i „zbyt emocjonalnego”.