Lifestyle Magia

Złośliwy narcyzm, wyzyskiwanie innych… Nasze najbardziej toksyczne cechy wg znaku zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
13 lipca 2022
Nasze najbardziej toksyczne cechy wg znaku zodiaku
fot. Larm Rmah/Unsplash
 

Tym razem nie będzie litości. Każdy z nas może powstydzić się własnej listy szkód, jakie wyrządza reszcie świata. I chociaż większość z was zwykle zachowuje się dobrze, kiedy na światło dzienne wychodzą najbardziej negatywne cechy, zaczyna być toksycznie. Oto, w jaki sposób jesteśmy toksyczni.

Najbardziej toksyczne cechy znaków zodiaku

Baran jest samolubny

Niełatwo go przejrzeć. Toksyczny Baran nie odłoży na bok swoich pragnień, nawet tymczasowo, tylko dlatego, że ktoś ma akurat inne potrzeby. Brutalny przykład? Umiera ktoś bardzo ci bliski, pogrzeb wypada w dniu, w którym byłaś umówiona z Baranem na wypad do kosmetyczki. Cóż, raczej go na tym pogrzebie nie zobaczysz. Przecież wizyta już zaklepana.

Byk nigdy nie żałuje

Byki są uparte, a w tej najbardziej toksycznej swojej odsłonie są przekonane, że zawsze mają rację. Ta niechęć do zmiany zdania (Byki tak naprawdę nigdy się nie zmieniają…) plus ogromne ego oznaczają, że ​​nigdy nie doczekasz się od Byka przeprosin. Nawet jeśli był w ewidentnym błędzie i są na to dowody naukowe, zdroworozsądkowe czy prawne.  Te prawa po prostu nie mają do nich zastosowania.

Bliźnięta przekręcają prawdę

Dar komunikacji wykorzystują do czynienia zła. Mają talent do widzenia dwóch stron problemu i mogą dzięki niemu przekonująco przekręcić prawdę dla własnych celów. Świetnie usprawiedliwiają swoje kłamstwa przed samymi sobą.

Rak manipuluje emocjami

Raki są bardzo inteligentnymi emocjonalnie stworzeniami, więc kiedy połączy się to ze złymi intencjami, otrzymujemy… uzbrojoną miłość. Ponieważ Raki dokładnie wiedzą, co cię kręci, będą używać tego jako zakładnika, aby uzyskać od ciebie opiekę i uwagę, których potrzebują, aby czuć się bezpiecznie. Złe wiadomości? Nigdy nie dostaniesz tego, czym cię mamią.

Horoskop - co to jest

Fot. iStock

Lew prezentuje złośliwy narcyzm

Radykalna miłość własna, która charakteryzuje Lwa, może przekształcić się w wieczne pragnienie uwagi, którego nigdy nie można ugasić. W ich dążeniu do afirmacji spodziewaj się, że stosować będą negi i poniżenia. Dla nich szczęście jest grą i muszą wygrać.

Panna niszczy innych w białych rękawiczkach

Perfekcjonizm Panny jest zakorzeniony w jej głęboko analitycznym umyśle. Panna widzi wszystko. Zna nasze najsłabsze i dzięki temu po prostu potrafi bezbłędnie wbić nam nóż krzywdy. I przekręcić go w ranie. Po wielokroć.

Waga stawia przeciw sobie innych ludzi

Wagi nie lubią brudzić sobie rąk. Zdecydowanie wolą zlecić swoją agresję na zewnątrz i zamiast bezpośrednio konfrontować problemy i nieporozumienia, wolą manipulować konfliktami między przyjaciółmi.

Fot. iStock / a-wrangler

Skorpion ma problemy z zaufaniem

Skorpiony wymagają całkowitego zaufania, ale nie dają z siebie nic – nie ułatwiają innym. Czyta twoje e-maile, szuka dowodów, że kłamiesz i znajduje ukryte sposoby na sprawdzenie twojej lojalności.

Strzelec zawsze jest najlepszy/najszybszy/najmądrzejszy

Zły Strzelec będzie nieustannie rywalizował ze swoimi przyjaciółmi. Zapisałaś się na fajny kurs? Och, on też i ma lepszy program. Jeśli napisałaś list, on napisał powieść. I tak w kółko.

Koziorożec wykorzystuje innych do swoich celów

Bezwstydnie wspinają się po plecach innych i z dużą łatwością kończą przyjaźnie, gdy te nie są już im do niczego potrzebne. Nie wezmą na siebie żadnej odpowiedzialności. Jedyną rzeczą, której są naprawdę blisko, jest władza.

Wodnikowi brak empatii

Jako znak na wskroś intelektualny, pragną stymulacji i nowości, często nie odczuwając empatii dla ludzi, których zostawiają za sobą.

Ryby prezentują ukryty narcyzm

W przeciwieństwie do Lwa, narcyzm Ryby charakteryzuje się poświęceniem i kompleksem męczennika. Przyjmą na siebie wszelkie możliwe ciężary emocjonalne, tylko po to, by później żywić do ciebie urazę i cały czas ci o tym przypominać. Nie ma znaczenia, przez co przechodzi ktoś inny ani co jest sprawiedliwe – to Ryby przecież są ofiarą naczelną.


Lifestyle Magia

Dają z siebie wszystko w związku. 4 znaki zodiaku, które postawią cię w centrum swojego świata

Magic Moments
Magic Moments
21 lipca 2022
fot. Cecilie_Arcurs/iStock
 

Są ludzie, które robią tylko absolutnie konieczne minimum. Próżno szukać w nich pasji, emocji i dobrych chęci. Będą tak trwać, jak długo się da. Ale na szczęście są i tacy, którzy dają z siebie maksimum. Najbliższą sercu osobę stawiają w centrum swojego świata. 

RAK

Rak czuje, że cały świat spoczywa na jego barkach. Bierze na siebie opiekę nad wszystkimi wokół, ponieważ jest z natury bardzo odpowiedzialny. Ponad wszystko chce, aby jego bliscy byli szczęśliwi. Jeśli widzi, że ktoś jest przygnębiony, bierze za honor rozwiązanie problemu. Rak nigdy nie ucieknie, zrażony trudnościami. Zawsze będzie u twego boku i będzie walczyć jak lew. Zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby dać ci pocieszenie i żebyś spokojnie zasnęła. Nigdy nie idzie na łatwiznę. W jego naturze leży staranie się z całych sił.

RYBY

Ryby lubią być w związku. Chyba, że partner nie daje z siebie tyle, ile dają Ryby. Osoba z pod tego znaku nie będzie czuć się komfortowo w związku, jeśli nie da siebie sto procent. Nie jest typem, który bierze, nie dając nic w zamian. W rzeczywistości branie sprawia, że czuje się niekomfortowo. Osoba spod znaku Ryb woli być tą robiącą przysługi, planującą randki, powodującą uśmiechy. Nie wyobraża sobie traktowania kogoś, na kim jej zależy, inaczej niż wspaniale. Kiedy kogoś kocha, nie ma dla niej półśrodków. Idzie na całość. Pracuje najciężej, aby utrzymać silny związek.

LEW

Lwy chcą być rozpieszczane przez swoich partnerów, ale nie są zainteresowane jednostronną relacją. Nawet jeśli mają wysokie oczekiwania wobec swojego partnera, będą również od siebie wymagać wiele. Nie pozwolą sobie na lenistwo, ponieważ rozumieją moc miłości. Są romantykami, więc nie uważają, że robienie miłych rzeczy dla swojego partnera jest stratą czasu. Zamierzają włożyć cały swój wysiłek w związek.

BYK

Niektórzy ludzie zakładają, że Byk jest leniwy. Być może bywa, ale kiedy chodzi o relacje, idzie na całość. Bardzo przywiązuje się do ludzi, których uważa za ważnych. Nie jest szybki w nawiązywaniu relacji, ale kiedy tylko dopuści kogoś do siebie, staje się bardzo uważny, uczciwy i lojalny. Będzie się starać ze wszystkich sił, aby dać swoim bliskim wszystko, na co zasługują. To ciężko pracujący ludzie. Nie pójdą na łatwiznę.


Lifestyle Magia

Rak o bliskich, Strzelec o wygląd – czym najbardziej martwimy się wg znaku zodiaku?

Magic Moments
Magic Moments
27 czerwca 2022
Fot. iStock/domoyega

Nie ma chwili, żeby nasze myśli nie gnały jak szalone. Do ogarnięcia jest przecież tyle rzeczy – dzieci, dom, praca, zumba, pies… A do tego wciąż gdzieś z tyłu głowy te podszepty – co przyniesie przyszłość, czy wszyscy będą zdrowi, czy nikomu nie stanie się krzywda, czy będziemy mieć za co żyć… Czym martwimy się najbardziej wg znaku zodiaku?

Baran – Martwisz się, że nigdy nie odniesiesz sukcesu. Ciągle myślisz o swoich poziomach produktywności i zastanawiasz się, czy powinnaś robić więcej, aby osiągnąć swoje cele.

Byk – Martwisz się, że Twoje życie nieoczekiwanie się zmieni. Chcesz, żeby wszystko pozostało dokładnie takie samo, ale nie możesz nawet cieszyć się chwilą, ponieważ martwisz się, że to wszystko zostanie Ci odebrane.

Bliźnięta – Martwisz się, ile pieniędzy jest na Twoim koncie bankowym. Boisz się, że nie będziesz mogła się utrzymać i nie będziesz wiedziała, dokąd się zwrócić.

Rak – Ciągle martwisz się o członków swojej rodziny i przyjaciół, którzy są dla ciebie jak rodzina. Masz nadzieję, że mają się dobrze, ponieważ bardziej zależy ci na ich dobrym samopoczuciu niż własnym.

Lew – Martwisz się, że czeka cię porażka. Czujesz, że jako dziecko byłaś wyjątkowa i martwisz się, że okażesz się rozczarowująco przeciętnym dorosłym.

Panna – Ciągle martwisz się, że zostaniesz zwolniona z pracy. Martwisz się, że nie robisz wystarczająco dużo, aby uszczęśliwić swojego szefa.

Waga – Martwisz się, że nigdy nie znajdziesz miłości, o której marzyłaś przez całe życie. Boisz się, że jesteś jedyna w grupie znajomych, która skończy sama.

Skorpion – Martwisz się, że ktoś, kogo kochasz, zdradzi cię lub porzuci. Zawsze wypatrujesz oznak, że jest już tobą zmęczony i ma już dość.

Strzelec – Martwisz się o swój wygląd i wizerunek. Masz obsesję na punkcie wyglądu i nigdy nie jesteś zadowolona z tego, co widzisz w lustrze.

Koziorożec – Martwisz się, że rozczarujesz ludzi, którzy na tobie polegają. Boisz się, że zobaczą, że nie jesteś tak silna, jaka się wydajesz, a to wszystko tylko gra.

Wodnik – Martwisz się, czy postępujesz właściwie. Boisz się za każdym razem, gdy podejmujesz decyzję, ponieważ nie chcesz podjąć złej.

Ryby – Martwisz się, co myślą o tobie inni ludzie. Masz nadzieję, że nie powiedziałaś nic złego, że nikogo nie uraziłaś, nie potraktowałaś w niewłaściwy sposób. Po prostu chcesz się dopasować.