Go to content

Podsumowanie akcji „Zadbaj o siebie naprawdę”. Masz problem? #SlimemGO

#SlimemGO
Fot. iStock / Lorado

Zakończyliśmy naszą akcję „Zadbaj o siebie naprawdę. #SlimemGO”. Przez cały marzec zachęcaliśmy was do aktywności fizycznej, do zadbania tym razem o wasze ciało. Często zapominamy o tym, że to my dla siebie jesteśmy najlepszym przyjacielem, a zwłaszcza nasze ciało, które służy nam wiernie każdego dnia. Jeśli nie będziemy o nie dbać, to choćby nie wiem, ile było w nas zapału do zmian, do działania, do podejmowania wyzwań, to nie udźwigniemy żadnego z pomysłów, jeśli nasz organizm odmówi nam posłuszeństwa – zwyczajnie z przemęczenia, przez nasze zaniedbanie. Kiedyś w trakcie rozmowy psycholog przywołała mi sytuację, gdy została spytana podczas jakiś warsztatów, czy przytula swoje ciało. Była zaskoczona pytaniem, ale uświadomiła sobie, jak bardzo rzadko dziękujemy naszemu ciału za to, że jest przy nas i nas wspiera. Kiedy w ten sposób będziemy myśleć o sobie, to zasadność zadbania o swoje ciało nabiera bardzo ważnego znaczenia.

Choć akcja się zakończyła mamy nadzieję, że będziecie nadal ją kontynuować i że jak najczęściej będzie przytulać i rozpieszczać swoje ciało – przecież na to zasługuje.

Przy akcji wsparła na firma Eveline – producent między innymi kosmetyków do pielęgnacji ciała. To właśnie tymi kosmetykami chciałybyśmy nagrodzić:

  1. Paulina Hausmann
  2. Małgorzata Strzelecka
  3. Patrycja Gabryel
  4. Karolina Majchrzak
  5. Joanna Pliszka‎
  6. Aga Hausmann
  7. Patrycja Tomaszewska
  8. Aniela Muszalska‎
  9. Marta Theresa Serafin
  10. Martyna Slota

Laureatów prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 14.04.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

#SlimemGO

Fot. Materiały prasowe

Skoncentrowane serum antycellulitowe MEZOTERAPIA & ULTRADŹWIĘKI – kosmetyk, którego innowacyjna formuła pomaga zwalczyć powstawanie cellulitu na każdym etapie i zapewnia kompleksowe ujędrnianie, działa na komórki tłuszczowe jak ultradźwięki. Rozbija je, stymuluje mikrokrążenie, oraz zdecydowanie redukuje tkankę tłuszczową

Antycellulitowe serum liftingujące PRESOTERAPIA – kosmetyk inspirowany zabiegami medycyny estetycznej polegającymi na uciskowym masażu mającym na celu rozbijanie tkanki tłuszczowej, pobudzenie usuwającego toksyny drenażu limfatycznego oraz redukcję obrzęków i cellulitu

Intensywnie wyszczuplające serum remodelujące LIPOSUKCJA KOSMETYCZNA – kosmetyk inspirowany metodami metodą liposukcji. Substancje aktywne zawarte w serum hamują aktywność komórek tłuszczowych, stymulują lipolizę i co bardzo istotne przeciwdziałają tworzeniu stanów zapalnych, które mogą inicjować  powstawanie cellulitu

Ujędrniający balsam+peeling pod prysznic 2w1 KRIOTERAPIA WYSZCZUPLAJĄCA – kosmetyk nawiązujący do metody wyszczuplenia przy pomocy chwilowego działania bardzo niskich temperatur dzięki, którym partie ciała objęte cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej ulegają wyszczuplaniu i poprawie jędrności skóry.

Intensywne serum powiększające i poprawiające strukturę biustu MEZO PUCH-UP, MEZO TERAPIA – kosmetyk gwarantujący spektakularne rezultaty powiększenia i ujędrnienia biustu. Przeciwdziała skutkom upływającego czasu, takim jak opadanie i wiotczenie oraz pozwala na długo zachować piękny wygląd biustu, przywraca jędrność, modeluje i wypełnia

Chcesz o siebie zadbać naprawdę? #SlimemGO.

Regulamin znajduje się tutaj.