Lifestyle Magia

Najgorzej jak się coś komuś wydaje. Najpopularniejsze mity na temat znaków zodiaku

Magic Moments
Magic Moments
26 czerwca 2022
Fot. iStock/JTSorrell
 

Stereotypy – coś, co sprawia, że mamy pod górkę. Nie możemy się wytłumaczyć, nie możemy się przełamać, nie możemy otworzyć naszych głów. Ze stereotypami trzeba walczyć. Sprawdźcie, co na temat znaków zodiaku się nam wszystkim błędnie wydaje.

Baran – Wszyscy myślą, że jesteś agresywna i zimna. Tymczasem jesteś miękka i wrażliwa.

Byk – Wszyscy myślą, że jesteś cicha i nieśmiała. Ale jesteś odważna i masz silną wolę. 

Bliźnięta – Wszyscy myślą, że jesteś kapryśna. A ty trzymasz się mocno ludzi, którzy naprawdę się liczą.

Rak – Wszyscy myślą, że jesteś popychadłem. Ale ty masz własne zdanie i nie pozwolisz nikomu cię lekceważyć.

Lew – Wszyscy myślą, że jesteś samolubna i egoistyczna. A ty zrobiłabyś absolutnie wszystko dla swoich bliskich.

Panna – Wszyscy myślą, że jesteś apodyktyczna. Ale jesteś po prostu perfekcjonistką i chcesz tego, co najlepsze dla innych.

Waga – Wszyscy myślą, że jesteś słodka i niewinna. Ale masz ciemną stronę.

Skorpion – Wszyscy myślą, że jesteś szczęśliwa i zabawna. A ty wycierpiałaś więcej, niż mogliby przypuszczać.

Strzelec – Wszyscy myślą, że jesteś spontaniczną osobą. Ale czasami po prostu chcesz zostać sama.

Koziorożec – Wszyscy myślą, że jesteś nieprzyjazna i niedostępna. A ty jesteś prawdziwym żartownisiem, ale wśród ludzi, którzy sprawiają, że czujesz się komfortowo.

Wodnik – Wszyscy myślą, że jesteś wesoła i optymistyczna. Ale są chwile, kiedy twoje wątpliwości biorą nad optymizmem.

Ryby – Wszyscy myślą, że jesteś intuicyjna i miła. Ale czasami ludzie działają ci na nerwy i nie możesz znieść kolejnej sekundy wokół nich.


Lifestyle Magia

Rak o bliskich, Strzelec o wygląd – czym najbardziej martwimy się wg znaku zodiaku?

Magic Moments
Magic Moments
27 czerwca 2022
Fot. iStock/domoyega
 

Nie ma chwili, żeby nasze myśli nie gnały jak szalone. Do ogarnięcia jest przecież tyle rzeczy – dzieci, dom, praca, zumba, pies… A do tego wciąż gdzieś z tyłu głowy te podszepty – co przyniesie przyszłość, czy wszyscy będą zdrowi, czy nikomu nie stanie się krzywda, czy będziemy mieć za co żyć… Czym martwimy się najbardziej wg znaku zodiaku?

Baran – Martwisz się, że nigdy nie odniesiesz sukcesu. Ciągle myślisz o swoich poziomach produktywności i zastanawiasz się, czy powinnaś robić więcej, aby osiągnąć swoje cele.

Byk – Martwisz się, że Twoje życie nieoczekiwanie się zmieni. Chcesz, żeby wszystko pozostało dokładnie takie samo, ale nie możesz nawet cieszyć się chwilą, ponieważ martwisz się, że to wszystko zostanie Ci odebrane.

Bliźnięta – Martwisz się, ile pieniędzy jest na Twoim koncie bankowym. Boisz się, że nie będziesz mogła się utrzymać i nie będziesz wiedziała, dokąd się zwrócić.

Rak – Ciągle martwisz się o członków swojej rodziny i przyjaciół, którzy są dla ciebie jak rodzina. Masz nadzieję, że mają się dobrze, ponieważ bardziej zależy ci na ich dobrym samopoczuciu niż własnym.

Lew – Martwisz się, że czeka cię porażka. Czujesz, że jako dziecko byłaś wyjątkowa i martwisz się, że okażesz się rozczarowująco przeciętnym dorosłym.

Panna – Ciągle martwisz się, że zostaniesz zwolniona z pracy. Martwisz się, że nie robisz wystarczająco dużo, aby uszczęśliwić swojego szefa.

Waga – Martwisz się, że nigdy nie znajdziesz miłości, o której marzyłaś przez całe życie. Boisz się, że jesteś jedyna w grupie znajomych, która skończy sama.

Skorpion – Martwisz się, że ktoś, kogo kochasz, zdradzi cię lub porzuci. Zawsze wypatrujesz oznak, że jest już tobą zmęczony i ma już dość.

Strzelec – Martwisz się o swój wygląd i wizerunek. Masz obsesję na punkcie wyglądu i nigdy nie jesteś zadowolona z tego, co widzisz w lustrze.

Koziorożec – Martwisz się, że rozczarujesz ludzi, którzy na tobie polegają. Boisz się, że zobaczą, że nie jesteś tak silna, jaka się wydajesz, a to wszystko tylko gra.

Wodnik – Martwisz się, czy postępujesz właściwie. Boisz się za każdym razem, gdy podejmujesz decyzję, ponieważ nie chcesz podjąć złej.

Ryby – Martwisz się, co myślą o tobie inni ludzie. Masz nadzieję, że nie powiedziałaś nic złego, że nikogo nie uraziłaś, nie potraktowałaś w niewłaściwy sposób. Po prostu chcesz się dopasować.


Lifestyle Magia

Kobiety, spod którego znaku zodiaku rozkochują w sobie facetów najczęściej?

Magic Moments
Magic Moments
18 czerwca 2022
fot. Sjale/iStock

Zakochanie, motyle w brzuchu, bezsenne noce, długie rozmowy, romantyczne spacery, plaża, dzika plaża… Ech, powiewa już coraz mocnej wakacjami. Które z zodiakalnych znaków kocha się na zabój? 

Ryby

Kobieta Ryby ceni sobie wrażliwość i szczere, prawdziwe emocje. Jeśli ktoś chce z nią pogrywać, nie uniknie przykrej niespodzianki w postaci zranienia. Ale kiedy pani Ryba pokocha, to kocha piękną miłością, opartą przede wszystkim na zaufaniu. Jeśli ufa, otworzy się na wszystko, co zaproponuje jej partner. Ale uwaga, jeśli raz ją zranisz, będzie ci bardzo trudno odzyskać jej i miłość i tak ważne dla niej zaufanie.

fot. Milana Ausianovich/iStock

Bliźnięta

Kobiety Bliźniaki kochają ten niesamowity zestaw doznań, które im towarzyszą gdy wchodzą w nowy związek. To Bliźniaki angażują się najbardziej na początkowym etapie związku. Przyciągając w ten sposób partnera, chcą dać mu wszystko, by poczuł się szczęśliwy. Tak się składa, że relacje z kobietą Bliźniakiem są krótkie, ale intensywne, bo ona najbardziej zaangażowana jest, kiedy uczucia między nią a partnerem dopiero rozkwitają. Nie radzi sobie kompletnie z rutyną i codziennością w związku.

FOT. Milana Ausianovich/iStock

Strzelec

Jak kochają to na zabój. Uwodzą mężczyzn swoją zmysłowością i nie ma co ukrywać – robią to bardzo skutecznie. Wyznają zasadę, że lepiej kochać i stracić, niż nie kochać wcale. Ta miłość jest jak ogień – bardzo szybko się zapala, ale też łatwo ją ugasić. Pani Strzelec przyciąga partnera, rozkochuje go w sobie, ale też porzuca bez większego żalu na rzecz nowej miłości. Nie to jakaś specjalna fanka monogamii. Usidlić może ją mężczyzna, który zachwyci ją intelektem.

fot. Milana Ausianovich/iStock

Waga

Kobieta Waga ujmuje mężczyzn swoją lojalnością. Nie lubi się kłócić, więc za wszelką cenę będzie się starać unikać konfliktów. Kocha swojego partnera tak, że jest gotowa dać mu wszystko, o co ten ją poprosi. W ten sposób wyraża podziw dla swojej drugiej połówki. Kiedy kocha, kocha bezwarunkowo, jej miłość jest bezinteresowna, a ona sama pozostaje wierna temu, w którym się zakochała. Minus jest taki, że kobietę Wagę nietrudno skrzywdzić. Ona widzi w ludziach to co najlepsze, a niektórzy to wykorzystują.

fot. Milana Ausianovich/iStock

Baran

Kobiety spod tego znaku kochają całą sobą, angażując się bez reszty w związek. Bardzo często zdarza się, że dają zdecydowanie więcej niż dostają. Lubią zanurzać się w związek, staje się on dla nich najważniejszą misją w życiu. Pani Baran jest pełna entuzjazmu, ma wiele do zaoferowania. Ale uwaga – to wszystko może sprawić, że jej relacja będzie jednostronna. Da z siebie tyle, że rozleniwi partnera i on już nie będzie widział potrzeby, by się starać, skoro dostaje więcej niż zasługuje.

fot. Milana Ausianovich/iStock