Horoskop Magia

Jak zmieniłaś się w ciągu ostatniej dekady (wg znaku zodiaku)?

Magic Moments
Magic Moments
27 maja 2022
fot. by-studio/iStock
 

Idąc przez życie, rozwijamy się i zmieniamy. To nieuniknione. Ostatnie lata są dla nas wszystkich swego rodzaju „jazdą bez trzymanki”. Może czas na moment się zatrzymać, spojrzeć wstecz i na siebie dziś. Jak się zmieniłam? Co zrobiłam, co odpuściłam, z czym się pogodziłam? Spójrz, co mówią gwiazdy. 

Baran

Ostatnia dekada nauczyła cię, że czasami spowolnienie nie jest złą rzeczą. Jesteś tak pochłonięta pracą i załatwianiem najróżniejszych spraw, że czasami zapominasz się dobrze bawić, a bycie szczęśliwym jest przecież tak ważne. W końcu zaczynasz poświęcać czas na robienie rzeczy, które sprawiają, że jesteś tym, kim jesteś i to jest coś, co powinnaś zabrać ze sobą w dalsze życie.

Byk

Ostatnia dekada pokazała wam, że czasami musicie porzucić własne ego. Świat nie ugnie się pod naporem twojej woli, bez względu na to, jak bardzo tego chcesz. Zmieniłaś się na wiele sposobów, ale najważniejsza jest zmiana w sposobie myślenia. W końcu nauczyłaś się, jak przestać unieważniać innych i jesteś w stanie naprawdę pogodzić się z tym, że czasami po prostu nie rozumiesz ludzi.

Bliźnięta

Ostatnia dekada nauczyła cię doceniać ludzi, na których najbardziej ci zależy. Długo traktowałaś ich jak swoją własność, ale w ostatnim czasie dawałaś im więcej przestrzeni do rozwoju. Podziękujesz sobie za to w przyszłości, efekty będą wspaniałe.

Rak

Ostatnia dekada pokazała ci, jak szybko wszystko może się zmienić. Straciłaś wielu ludzi, którzy byli dla ciebie bardzo ważni, ale po drodze nauczyli się wielu rzeczy.

Lew

Ostatnia dekada przyniosła ci wiele lekcji, a te, którym poświęciłaś czas, pomogły ci ogromnie się rozwinąć. Zdałaś sobie sprawę, że czasami nie chodzi o ciebie i że w życiu ludzi wokół ciebie dzieją się rzeczy, których nie widzisz. Czasami ludzie robią i mówią coś nie w reakcji na twoje słowa czy czyny, ale na swoje własne.

Panna

Ta ostatnia dekada pomogła ci naprawdę zrozumieć swoje miejsce na tym świecie. Zaczynasz dostrzegać, że wokół ciebie są ludzie, którzy się o ciebie troszczą. Nadchodząca dekada będzie dla ciebie dobra, jeśli na to pozwolisz. Przestań myśleć, że coś jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

Waga

Ostatnia dekada pomogła ci znaleźć poczucie motywacji, której brakowało ci przez bardzo długi czas. Z wielu powodów byłaś zbyt zamknięta i nie chciałaś podejmować ryzyka. W miarę upływu czasu naprawdę nauczyłaś się wychodzić ze swojej skorupy.

Skorpion

Ostatnia dekada była dla ciebie dość frustrująca, ale pokazała ci także prawdziwe kolory niektórych bliskich ci osób. Nauczyłaś się utrzymywać swój krąg znajomych i nie wpuszczać nikogo, kto mógłby zepsuć tę harmonię. Jest to coś, co pozwoli ci dokonywać lepszych wyborów w nadchodzących miesiącach i latach.

Strzelec

Ostatnia dekada pokazała ci, że czasami musisz być nieco bardziej ostrożna. Musisz być czujna i gotowa na najgorsze. Tylko dlatego, że coś złego może się nie wydarzyć, nie oznacza to, że nie powinnaś poświęcać czasu na przygotowanie się do tego.

Koziorożec

Ostatnia dekada pokazała ci, że masz kontrolę nad własnym życiem. Nie musisz tak ciężko pracować, aby zaimponować ludziom wokół ciebie. Pod koniec dnia jesteś jedyną osobą, która musi żyć z decyzjami, które podejmujesz. Kropka.

Wodnik

Ostatnia dekada doprowadziła cię do miejsca w twoim życiu, w którym pójście naprzód to jedyna dobra decyzja. Nie masz już obsesji na punkcie przeszłości. Ponieważ spędziłaś tak dużo czasu, próbując być kimś, kim nie byłaś, masz wiele do zrobienia, by odnaleźć własne „ja”.

Ryby

Ostatnia dekada pokazała wam, że wasza dzika strona musi od czasu do czasu wychodzić na zewnątrz. Bycie tak poważnym przez cały czas sprawi, że zaczniesz się zastanawiać, kim lub czym mogłaś być. Mamy tylko jedno życie i musisz się upewnić, że żyjesz takim, które pasuje do wszystkich twoich najgłębszych marzeń.


Horoskop Magia

Czym najbardziej inspirujemy innych? Te cechy budzą prawdziwy podziw

Magic Moments
Magic Moments
31 maja 2022
fot. Ivan Moreno/iStock
 

Wszystkie jesteśmy wspaniałe, to jasne jak słońce. Ale co mamy sobie tak wyjątkowego, że inspiruje innych? Co w nas podziwiają? Sprawdź!

Baran: Twoja pomysłowość

Baran często może być postrzegany jako kula energii – zawsze coś robisz. Twoja pomysłowość budzi podziw. Zawsze jesteś gotowa, aby przejąć inicjatywę i zanurzyć się w nowym pomyśle, czy podjąć ryzyko, którego inni unikają. Nie dostajesz wystarczającego uznania za swoje sprytne i pomysłowe strony, ale uwierz, ludzie to widzą i bardzo cię podziwiają.

Byk: Twoja nieustępliwość

Byk jest często postrzegany jako znak, który wie, jak dbać o siebie – wiesz, że ty też jesteś ważna. Jesteś nieustępliwa w dążeniu do swoich celów. Ta natura nie odnosi się tylko do ciebie – jesteś wręcz niezłomnie oddana ludziom, których kochasz i nigdy nie pozwalasz im wątpić, że się o nich troszczysz. Nikt nie wie, jak radzisz sobie ze wszystkim tak dobrze, ale wiemy, że to częściowo twoja determinacja – i jest to coś,  czego wielu może się od ciebie uczyć.

Bliźnięta: Twoja ciekawość

Jest niewielu ludzi, którzy nieustannie szukają nowych informacji w taki sposób, jak ty. Chociaż nie jesteś jedyną osobą, która chce uczyć się nowych rzeczy, masz ciągłą ciekawość, która rzadko jest zaspokojona. Chcesz poznać wszystkie interesujące fakty na jakiś temat – nawet jeśli innym wydają się małe lub nieistotne. Znajdujesz prawdziwą radość w zdobywaniu wiedzy.

Rak: przejrzystość Twoich emocji

Zawsze masz serce na dłoni i nie wstydzisz się tego. Wierzysz, że warto być szczerą w kwestii uczuć. Nie chcesz trzymać swoich emocji na wodzy, chcesz się nimi dzielić. Nie boisz się podążać za swoim sercem.

Lew: Twoja zdolność do błyszczenia

Niektórzy mówią, że jesteś próżna, ale prawdę mówiąc, jest coś do podziwiania w sposobie, w jaki błyszczysz w każdej dziedzinie. Możesz bez wysiłku sprawić, że nudna chwila stanie się wyjątkowa, wszystko dzięki sposobowi, w jaki podchodzisz do życia. Jeśli czegoś chcesz, masz pewność siebie i charyzmę, aby to osiągnąć – i zwykle ci się udaje. Szczególnie dla tych, którzy walczą o wiarę w siebie, twoje zaangażowanie w poznanie swojej wartości ma niesamowitą wartość.

fot. gpointstudio/iStock

Panna: Twoja intuicja

Nic cię nie ominie – to dość niezwykłe. Oczywiście zawsze jesteś przygotowana i zwracasz uwagę na szczegóły, więc zwykle jesteś o krok przed wszystkimi innymi. Jednak nie chodzi tylko o praktyczny aspekt twojej osobowości, ale o to, że twój instynkt. Wyrabiasz sobie opinię o innych na podstawie  pierwszego wrażenia i ufasz sobie na tyle, żeby być w stanie nawet podjąć decyzję na tej podstawie. Osobom, które nie ufają swojej intuicji, udowadniasz, że jednak warto.

Waga: Twoja zdolność dostrzegania dobra w innych

Oczywiście, może to wynikać z twojego pragnienia nawiązania kontaktu z szeroką gamą ludzi lub chęci, aby dobrze o tobie myśleli. Jednak twoja zdolność dostrzegania dobra w innych jest unikalną cechą, która nie przychodzi innym tak łatwo. Nawet w najgorszych chwilach potrafisz dostrzec iskierkę dobra. Czasami dostajesz za to po głowie, ale nie przeszkadza ci to nadal wierzyć w ludzi.

Skorpion: Twoja niezachwiana pasja

Jesteś znana z wielu rzeczy Skorpionico, ale twoja pasja nie jest tak doceniana, jak zasługuje. To coś więcej niż tylko fizyczną pasją – to twoje emocje są głębokie. Biorąc pod uwagę czas, jaki może zająć Ci poczucie pełnego bezpieczeństwa i znalezienie odpowiedniej osoby, wielu nie być w stanie zobaczyć, co masz do zaoferowania. Naprawdę jesteś jednostką, która wyznaje zasadę „albo wszystko, albo nic”. Angażujesz się we wszystko całą sobą. Ludzie mogą być zaskoczeni tym, jak bardzo możesz być oddana.

Strzelec: Twój bezgraniczny entuzjazm

Sposób, w jaki potrafisz uczynić każdą chwilę trochę lżejszą, jest umiejętnością, którą niewielu ma i doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. Jesteś w stanie oderwać myśli ludzi od tego, co ich martwi lub wskazać pozytywne możliwości wyjścia z trudnej sytuacji.

Koziorożec: Twoje niezawodne wsparcie

Możesz walczyć nagrodę, ale zawsze masz czas dla ludzi, których kochasz. Jesteś stałym źródłem wiarygodności, a ludzie wiedzą, że jeśli potrzebują kogoś, kto będzie może ich wesprzeć, mogą zwrócić się właśnie do ciebie. Fakt, że jesteś kimś, kto pozostaje taki sam w ciągle zmieniającym się świecie, jest pocieszający. Dajesz spokój i pewność.

Wodnik: Twoje hojne serce

Czy przyznałabyś się do tego, gdyby ktoś zapytał? Raczej nie. Ale my wiemy, że to prawda. Masz niepowtarzalne spojrzenie na świat i wielkie serce do ludzi. Możesz czasami karcić ich za głupotę, ale masz prawdziwą pasję do pomagania. Chcesz, by starali się być najlepszą wersją siebie, ale masz też dla nich wiele współczucia.

Ryby: Twoje spojrzenie na świat

Często jesteś określana jako marzycielka, ale nie przeszkadza ci to ani trochę. Chociaż można wiele powiedzieć na temat twojej empatii i kreatywności, to twoje spojrzenie na świat naprawdę inspiruje innych. Jesteś w stanie zobaczyć punkty widzenia innych i uwierzyć, że zawsze jest coś więcej niż to, co widać na pierwszy rzut oka. Widzisz rzeczy w sposób, w jaki większość tego nie robi, a doświadczanie tego jest odświeżające.


Horoskop Magia

Twoja najlepsza cecha wg znaku zodiaku. Gratulacje, jesteś super!

Magic Moments
Magic Moments
23 maja 2022
najlepsza cecha
fot. FredFroese/iStock

Chociaż nie zawsze widzisz u siebie pozytywy, one na pewno w tobie są i wszyscy inni są ich świadomi. Jakie to cechy? Sprawdź, co mówi o tobie znak zodiaku.

Baran

Twoją najlepszą cechą jest odwaga. Zrobisz rzeczy, których inni ludzie by się wahali. Jeśli coś trzeba powiedzieć, ty szybko to mówisz.

Byk

Twoją najlepszą cechą jest poświęcenie. Kiedy angażujesz się w coś, marzysz o czymś ponad wszystko inne. Zawsze jesteś osobą, która kończy to, co zaczyna.

Bliźnięta

Twoją najlepszą cechą jest to, jak elastyczna jesteś. Możesz dopasować się do prawie każdego i szybko nawiązujesz znajomości. Nic nie powstrzymuje cię długo, to na pewno.

Rak

Twoją najlepszą cechą jest lojalność. Kiedy troszczysz się o kogoś, pójdziesz do piekła i z powrotem dla tej osoby. Potrzeba wiele, aby zmusić cię do zerwania więzi i pozostawienia kogoś w przeszłości. Czasami więc może to być twoja najgorsza cecha w zależności od tego, kogo zdecydujesz się dopuścić do swojego życia.

fot. swissmediavision/iStock

Lew

Twoją najlepszą cechą jest determinacja. Nie jesteś typem osoby, która kiedykolwiek się poddaje. Wkładasz w coś swoje serce i umysł i robisz to, nawet jeśli jest to trudne do osiągnięcia.

POLECAMY: Jakim ptakiem jesteś i co to mówi o twojej osobowości

Panna

Twoją najlepszą cechą jest to, jak logiczna jesteś. Widzisz rzeczy takimi, jakie są i zawsze wymyślasz najlepsze plany. Jeśli chodzi o doradztwo, dajesz z siebie wszystko.

Waga

Twoją najlepszą cechą jest uczciwość. Szczerze kochasz sprawiedliwości. Myślisz, że wszystkie rzeczy powinny być zrównoważone i w rezultacie jesteś naprawdę dobrym rozjemcą.

Skorpion

Twoją najlepszą cechą jest szczerość. Jesteś osobą, która mówi jak jest. Nigdy nie lukrujesz rzeczywistości.

Strzelec

Twoją najlepszą cechą jest optymizm. Zawsze szukasz dobra, nawet jeśli trudno je znaleźć. Twoja szklanka jest zdecydowanie zawsze do połowy pełna.

Koziorożec

Twoją najlepszą cechą jest nieustępliwość. Nie powstrzymujesz się i zawsze pracujesz nad czymś, dopóki tego nie osiągniesz. Chociaż musisz wiele z tego powodu przejść, pomaga ci to na dłuższą metę.

Wodnik

Twoją najlepszą cechą jest to, jak bardzo jesteś przyjazna. Jesteś świetna w nawiązywaniu przyjaźni z innymi i możesz znaleźć coś, co masz wspólnego z prawie każdym, kogo napotkasz. Masz tendencję do dawania ludziom z różnych środowisk odpowiedniej szansy.

Ryby

Twoja najlepsza cecha to współczucie. Bardzo troszczysz się o innych i to widać. Jesteś najlepszym rodzajem osoby, jaką możesz mieć w pobliżu.