Go to content

Jak zmieniłaś się w ciągu ostatniej dekady (wg znaku zodiaku)?

fot. by-studio/iStock

Idąc przez życie, rozwijamy się i zmieniamy. To nieuniknione. Ostatnie lata są dla nas wszystkich swego rodzaju „jazdą bez trzymanki”. Może czas na moment się zatrzymać, spojrzeć wstecz i na siebie dziś. Jak się zmieniłam? Co zrobiłam, co odpuściłam, z czym się pogodziłam? Spójrz, co mówią gwiazdy. 

Baran

Ostatnia dekada nauczyła cię, że czasami spowolnienie nie jest złą rzeczą. Jesteś tak pochłonięta pracą i załatwianiem najróżniejszych spraw, że czasami zapominasz się dobrze bawić, a bycie szczęśliwym jest przecież tak ważne. W końcu zaczynasz poświęcać czas na robienie rzeczy, które sprawiają, że jesteś tym, kim jesteś i to jest coś, co powinnaś zabrać ze sobą w dalsze życie.

Byk

Ostatnia dekada pokazała wam, że czasami musicie porzucić własne ego. Świat nie ugnie się pod naporem twojej woli, bez względu na to, jak bardzo tego chcesz. Zmieniłaś się na wiele sposobów, ale najważniejsza jest zmiana w sposobie myślenia. W końcu nauczyłaś się, jak przestać unieważniać innych i jesteś w stanie naprawdę pogodzić się z tym, że czasami po prostu nie rozumiesz ludzi.

Bliźnięta

Ostatnia dekada nauczyła cię doceniać ludzi, na których najbardziej ci zależy. Długo traktowałaś ich jak swoją własność, ale w ostatnim czasie dawałaś im więcej przestrzeni do rozwoju. Podziękujesz sobie za to w przyszłości, efekty będą wspaniałe.

Rak

Ostatnia dekada pokazała ci, jak szybko wszystko może się zmienić. Straciłaś wielu ludzi, którzy byli dla ciebie bardzo ważni, ale po drodze nauczyli się wielu rzeczy.

Lew

Ostatnia dekada przyniosła ci wiele lekcji, a te, którym poświęciłaś czas, pomogły ci ogromnie się rozwinąć. Zdałaś sobie sprawę, że czasami nie chodzi o ciebie i że w życiu ludzi wokół ciebie dzieją się rzeczy, których nie widzisz. Czasami ludzie robią i mówią coś nie w reakcji na twoje słowa czy czyny, ale na swoje własne.

Panna

Ta ostatnia dekada pomogła ci naprawdę zrozumieć swoje miejsce na tym świecie. Zaczynasz dostrzegać, że wokół ciebie są ludzie, którzy się o ciebie troszczą. Nadchodząca dekada będzie dla ciebie dobra, jeśli na to pozwolisz. Przestań myśleć, że coś jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe.

Waga

Ostatnia dekada pomogła ci znaleźć poczucie motywacji, której brakowało ci przez bardzo długi czas. Z wielu powodów byłaś zbyt zamknięta i nie chciałaś podejmować ryzyka. W miarę upływu czasu naprawdę nauczyłaś się wychodzić ze swojej skorupy.

Skorpion

Ostatnia dekada była dla ciebie dość frustrująca, ale pokazała ci także prawdziwe kolory niektórych bliskich ci osób. Nauczyłaś się utrzymywać swój krąg znajomych i nie wpuszczać nikogo, kto mógłby zepsuć tę harmonię. Jest to coś, co pozwoli ci dokonywać lepszych wyborów w nadchodzących miesiącach i latach.

Strzelec

Ostatnia dekada pokazała ci, że czasami musisz być nieco bardziej ostrożna. Musisz być czujna i gotowa na najgorsze. Tylko dlatego, że coś złego może się nie wydarzyć, nie oznacza to, że nie powinnaś poświęcać czasu na przygotowanie się do tego.

Koziorożec

Ostatnia dekada pokazała ci, że masz kontrolę nad własnym życiem. Nie musisz tak ciężko pracować, aby zaimponować ludziom wokół ciebie. Pod koniec dnia jesteś jedyną osobą, która musi żyć z decyzjami, które podejmujesz. Kropka.

Wodnik

Ostatnia dekada doprowadziła cię do miejsca w twoim życiu, w którym pójście naprzód to jedyna dobra decyzja. Nie masz już obsesji na punkcie przeszłości. Ponieważ spędziłaś tak dużo czasu, próbując być kimś, kim nie byłaś, masz wiele do zrobienia, by odnaleźć własne „ja”.

Ryby

Ostatnia dekada pokazała wam, że wasza dzika strona musi od czasu do czasu wychodzić na zewnątrz. Bycie tak poważnym przez cały czas sprawi, że zaczniesz się zastanawiać, kim lub czym mogłaś być. Mamy tylko jedno życie i musisz się upewnić, że żyjesz takim, które pasuje do wszystkich twoich najgłębszych marzeń.