Go to content

Lew pogoni nieśmiałego, Skorpion nie wybaczy kłamstwa. Oto powody niszczące związek dla każdego znaku zodiaku

Fot. iStock/South_agency

Czasami wszystko na początku układa się znakomicie, motyle fruwają w brzuchu, chemia między dwojgiem widoczna jest z daleka, aż tu nagle koniec, do widzenia, po miłości. Jej wina? On się nie starał? A może to nigdy nie mogło się udać – gdzieś tam w gwiazdach przecież jest wszystko zapisane! Sprawdź, co twój horoskop mówi na temat powodów, przez które kończy się twój związek.

BARAN (21 marca – 19 kwietnia)

Niezależny i ceniący sobie swoją samodzielność i autonomię Baran szybko zakończy związek z partnerem, który, mówiąc dosłownie, „uwiesi się” na nim i przytłoczy go swoją nieustanną obecnością. Baran, nawet będąc w związku, potrzebuje bowiem swojej własnej przestrzeni i wolności – jeśli jej nie dostanie, zacznie się dusić i szukać drogi wyjścia.

BYK (20 kwietnia – 20 maja)

Byk z natury jest dumny i poprzeczkę stawia wysoko – szczególnie samemu sobie. Dlatego też brak szacunku jest dla niego absolutnie nie do przyjęcia, zwłaszcza ze strony partnera. Jeśli ukochany zrani jego wrażliwe ego, nawet w żartach czy zupełnie nieświadomie, musi liczyć się z konsekwencjami w postaci bliskiego końca związku i braku wspólnej przyszłości.

BLIŹNIĘTA (21 maja – 20 czerwca)

Towarzyskie i łaknące kontaktów społecznych Bliźnięta nie odnajdą szczęścia w związku z osobą antyspołeczną i zdystansowaną. Lubią spotkać się z przyjaciółmi, potrzebują energii płynącej od innych ludzi, dlatego cichy, wykazujący rezerwę, a nawet nieprzyjemny wobec innych partner szybko usłyszy od nich „do widzenia”.

RAK (21 czerwca – 22 lipca)

Rak uwielbia rozmawiać o emocjach, chce znać odczucia bliskiej osoby, być wsparciem w trudnych sytuacjach, razem stawiać czoła wyzwaniom. Z tego powodu związek z osobą, która ukrywa swoje uczucia, nie dzieli się przemyśleniami i w ten sposób utrudnia nawiązanie emocjonalnego porozumienia, u Raka z góry skazany będzie na porażkę.

LEW (23 lipca – 22 sierpnia)

Dla Lwa, który uwielbia błyszczeć i być gwiazdą w towarzystwie, związek z partnerem kradnącym zainteresowanie jest trudny, ale jeszcze gorzej jest w przypadku partnera, który w ogóle nie jest tym zainteresowany! Skromna, cicha i nieśmiała osoba w połączeniu z energetycznym, towarzyskim i lubiącym wyzwania Lwem to niestety jedynie krótka i przelotna znajomość.

PANNA (23 sierpnia – 22 września)

Panna lubi realizować założone cele, zdobywać kolejne kroki w karierze, rozwijać się – u swojego boku potrzebuje partnera, który myśli podobnie i wyznaje takie same wartości. Osoba mało ambitna, która nie chce się starać ponad to, co powinna i szybko osiada na laurach nie ma co marzyć o przyszłości z Panną – nic z tego nie będzie.

WAGA (24 września – 22 października)

Waga szybko podziękuje partnerowi, który będzie widział świat w czarnych barwach i siał dookoła smutek i negatywizm. Taka postawa zupełnie nie pasuje przecież do jej pozytywnego podejścia i optymizmu, dlatego nawet jeśli zwiąże się z energetycznym wampirem, to długo przy nim nie wytrzyma i poszuka kogoś o bardziej przyjaznym usposobieniu.

SKORPION (23 października – 21 listopada)

Partner może okłamać go tylko dwa razy – pierwszy i ostatni. Ceniący prawdę i szczerość Skorpion może bowiem przymknąć oko na wiele wad i niedoskonałości, ale jednego nie wybacza – oszustwa. Jeśli więc masz zamiar zataić coś przed Skorpionem i liczysz, że potraktuje cię łagodnie i szybko wybaczy, jesteś w wielkim błędzie.

STRZELEC (22 listopada – 21 grudnia)

Strzelec to znak słoneczny, a więc pełen energii, chęci do działania, nowych pomysłów i odwagi. To, co najbardziej przeszkadza mu w partnerze to lenistwo – nie jest w stanie go zaakceptować, wymaga od ukochanej osoby, by dotrzymywała mu kroku i działała wspólnie z nim. Brakuje ci na to sił i energii? Wkrótce zabraknie w twoim życiu także i Strzelca.

KOZIOROŻEC (22 grudnia – 19 stycznia)

Dla Koziorożca ważne jest, by troszczyć się o swoich bliskich, dotrzymywać słowa, brać na siebie pełną odpowiedzialność. Tego samego wymaga od swojej drugiej połowy – jeśli ktoś jest niezdecydowany, nieodpowiedzialny i nie radzi sobie z obowiązkami, dla Koziorożca szybko przestanie być atrakcyjną, wartą zainteresowania partią.

WODNIK (20 stycznia – 18 lutego)

W związku z kimś pragmatycznym i racjonalnym Wodnik nie odnajdzie szczęścia – przecież on woli bujać w obłokach, myśleć niekonwencjonalnie i rozmawiać o utopijnych ideach. Praktyczność, twarde stąpanie po ziemi i zasadniczość oznacza dla niego koniec miłości i początek szukania wymarzonego partnera z zupełnie innej bajki.

RYBY (19 lutego – 20 marca)

Wrażliwe i emocjonalne Ryby, nawet jeśli nie przyznają się do tego otwarcie, potrzebują osoby, która potrafi zatroszczyć się o innych, ma serce na dłoni i nie boi się okazywać emocji. Szybko zakończą związek z partnerem, który nie będzie zwracał uwagi na ich uczucia, okaże się samolubny i zbyt gruboskórny.


Na podstawie: www.thoughtcatalog.com