Go to content

Rak o bliskich, Strzelec o wygląd – czym najbardziej martwimy się wg znaku zodiaku?

Fot. iStock/domoyega

Nie ma chwili, żeby nasze myśli nie gnały jak szalone. Do ogarnięcia jest przecież tyle rzeczy – dzieci, dom, praca, zumba, pies… A do tego wciąż gdzieś z tyłu głowy te podszepty – co przyniesie przyszłość, czy wszyscy będą zdrowi, czy nikomu nie stanie się krzywda, czy będziemy mieć za co żyć… Czym martwimy się najbardziej wg znaku zodiaku?

Baran – Martwisz się, że nigdy nie odniesiesz sukcesu. Ciągle myślisz o swoich poziomach produktywności i zastanawiasz się, czy powinnaś robić więcej, aby osiągnąć swoje cele.

Byk – Martwisz się, że Twoje życie nieoczekiwanie się zmieni. Chcesz, żeby wszystko pozostało dokładnie takie samo, ale nie możesz nawet cieszyć się chwilą, ponieważ martwisz się, że to wszystko zostanie Ci odebrane.

Bliźnięta – Martwisz się, ile pieniędzy jest na Twoim koncie bankowym. Boisz się, że nie będziesz mogła się utrzymać i nie będziesz wiedziała, dokąd się zwrócić.

Rak – Ciągle martwisz się o członków swojej rodziny i przyjaciół, którzy są dla ciebie jak rodzina. Masz nadzieję, że mają się dobrze, ponieważ bardziej zależy ci na ich dobrym samopoczuciu niż własnym.

Lew – Martwisz się, że czeka cię porażka. Czujesz, że jako dziecko byłaś wyjątkowa i martwisz się, że okażesz się rozczarowująco przeciętnym dorosłym.

Panna – Ciągle martwisz się, że zostaniesz zwolniona z pracy. Martwisz się, że nie robisz wystarczająco dużo, aby uszczęśliwić swojego szefa.

Waga – Martwisz się, że nigdy nie znajdziesz miłości, o której marzyłaś przez całe życie. Boisz się, że jesteś jedyna w grupie znajomych, która skończy sama.

Skorpion – Martwisz się, że ktoś, kogo kochasz, zdradzi cię lub porzuci. Zawsze wypatrujesz oznak, że jest już tobą zmęczony i ma już dość.

Strzelec – Martwisz się o swój wygląd i wizerunek. Masz obsesję na punkcie wyglądu i nigdy nie jesteś zadowolona z tego, co widzisz w lustrze.

Koziorożec – Martwisz się, że rozczarujesz ludzi, którzy na tobie polegają. Boisz się, że zobaczą, że nie jesteś tak silna, jaka się wydajesz, a to wszystko tylko gra.

Wodnik – Martwisz się, czy postępujesz właściwie. Boisz się za każdym razem, gdy podejmujesz decyzję, ponieważ nie chcesz podjąć złej.

Ryby – Martwisz się, co myślą o tobie inni ludzie. Masz nadzieję, że nie powiedziałaś nic złego, że nikogo nie uraziłaś, nie potraktowałaś w niewłaściwy sposób. Po prostu chcesz się dopasować.