Go to content

11 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli wpadł ci w oko ktoś spod znaku Ryby

fot. pijama61/iStock

To żeński, wodny, związany z emocjami znak. Jednocześnie symbolizuje przekraczanie ograniczeń. Astrologiczne Ryby są elastyczne i łatwo przychodzi im przystosowanie się. Ważną dla nich dziedziną są emocje. Ryby są znakiem bardzo akceptującym. Nie oceniają ludzi, nie chcą ich zmieniać, przyjmują innych takimi, jakimi są. To prawdziwe szczęście mieć je blisko.

1. Ryby to stare dusze. Są inteligentne i artystyczne. Nigdy nie będą z kimś, kto jest fałszywy, głupi lub negatywny.

2. Kreatywność i umiejętność wyrażania siebie mają ogromne znaczenie dla Ryb. Potrzebują wolności, aby mieć na to przestrzeń w związku, w przeciwnym razie wycofają się i ostatecznie odejdą.

3. Ryby są kochające i hojne. Jeśli nie będą ostrożne, zaopiekują się wszystkimi przyjaciółmi, zanim zajmą się sobą. Jednym z najlepszych sposobów, w jaki możesz wesprzeć swoje Ryby, jest przypomnienie im, że dbanie o siebie nie jest samolubne.

Główny powód, dla którego jesteś nieszczęśliwa wg znaku zodiaku

4. Idealna randka dla Ryb to coś prywatnego, intymnego i zabawnego. Spaceruj po mieście po zmroku, zrób piknik na prywatnej plaży lub po prostu znajdź przytulny kącik w barze.

5. Ryby nie będą pod wrażeniem tego, ile pieniędzy zarabiasz ani jakie rzeczy materialne posiadasz. Chcą wiedzieć, jaki jesteś w środku — ile posiadasz inteligencji emocjonalnej? Jeśli nie możesz zaimponować Rybom swoją osobowością, nie możesz im w ogóle zaimponować.

6. Ryby to prawdziwi romantycy. Poczucie bycia zakochanym – to inspiruje całą ich istotę. Rozkoszuj się ich sentymentalną stroną, wyrażaj swoje uczucia, planuj romantyczne randki.

7. Nie możesz traktować Ryb z góry. Jeśli jesteś osobą, która mówi rzeczy, których nie ma na myśli w kłótni tylko dlatego, że w ferworze chcesz kogoś skrzywdzić, będziesz tutaj okropnym partnerem. Są to wrażliwe dusze, które potrzebują być z kimś, kto jest wrażliwy.

8. Ryby nie są liderami, wolą być niezależne i robić swoje. Nie będą pasować do formy „tradycyjnego” męża lub żony.

9. Chociaż Ryby są bardzo racjonalne i inteligentne, mają również głęboką intuicję, która prawie ich nie zawodzi, więc generalnie kierują się „przeczuciem”. Może to być frustrujące, jeśli jesteś bardzo racjonalny i potrzebujesz „prawdziwych” powodów.

10. W łóżku Ryby są tak samo emocjonalne i kochające, jak w życiu. Uwielbiają romantyczny seks i są zmysłowymi kochankami bardzo zainteresowanymi zaspokajaniem całego ciała. Szczęściarz.

11. Ryby mogą mieć głowę w chmurach i mieć trudności z życiem w rzeczywistości. Nie musisz przebijać ich bańki, ale możesz być dobrym partnerem, pomagając im stworzyć „plan b” na wypadek, gdyby ich marzenia się nie sprawdziły.

11 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli wpadł ci w oko ktoś spod znaku Wodnika