Magia

11 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli wpadł ci w oko ktoś spod znaku Ryby

Magic Moments
Magic Moments
10 lutego 2022
fot. pijama61/iStock
 

To żeński, wodny, związany z emocjami znak. Jednocześnie symbolizuje przekraczanie ograniczeń. Astrologiczne Ryby są elastyczne i łatwo przychodzi im przystosowanie się. Ważną dla nich dziedziną są emocje. Ryby są znakiem bardzo akceptującym. Nie oceniają ludzi, nie chcą ich zmieniać, przyjmują innych takimi, jakimi są. To prawdziwe szczęście mieć je blisko.

1. Ryby to stare dusze. Są inteligentne i artystyczne. Nigdy nie będą z kimś, kto jest fałszywy, głupi lub negatywny.

2. Kreatywność i umiejętność wyrażania siebie mają ogromne znaczenie dla Ryb. Potrzebują wolności, aby mieć na to przestrzeń w związku, w przeciwnym razie wycofają się i ostatecznie odejdą.

3. Ryby są kochające i hojne. Jeśli nie będą ostrożne, zaopiekują się wszystkimi przyjaciółmi, zanim zajmą się sobą. Jednym z najlepszych sposobów, w jaki możesz wesprzeć swoje Ryby, jest przypomnienie im, że dbanie o siebie nie jest samolubne.

Główny powód, dla którego jesteś nieszczęśliwa wg znaku zodiaku

4. Idealna randka dla Ryb to coś prywatnego, intymnego i zabawnego. Spaceruj po mieście po zmroku, zrób piknik na prywatnej plaży lub po prostu znajdź przytulny kącik w barze.

5. Ryby nie będą pod wrażeniem tego, ile pieniędzy zarabiasz ani jakie rzeczy materialne posiadasz. Chcą wiedzieć, jaki jesteś w środku — ile posiadasz inteligencji emocjonalnej? Jeśli nie możesz zaimponować Rybom swoją osobowością, nie możesz im w ogóle zaimponować.

6. Ryby to prawdziwi romantycy. Poczucie bycia zakochanym – to inspiruje całą ich istotę. Rozkoszuj się ich sentymentalną stroną, wyrażaj swoje uczucia, planuj romantyczne randki.

7. Nie możesz traktować Ryb z góry. Jeśli jesteś osobą, która mówi rzeczy, których nie ma na myśli w kłótni tylko dlatego, że w ferworze chcesz kogoś skrzywdzić, będziesz tutaj okropnym partnerem. Są to wrażliwe dusze, które potrzebują być z kimś, kto jest wrażliwy.

8. Ryby nie są liderami, wolą być niezależne i robić swoje. Nie będą pasować do formy „tradycyjnego” męża lub żony.

9. Chociaż Ryby są bardzo racjonalne i inteligentne, mają również głęboką intuicję, która prawie ich nie zawodzi, więc generalnie kierują się „przeczuciem”. Może to być frustrujące, jeśli jesteś bardzo racjonalny i potrzebujesz „prawdziwych” powodów.

10. W łóżku Ryby są tak samo emocjonalne i kochające, jak w życiu. Uwielbiają romantyczny seks i są zmysłowymi kochankami bardzo zainteresowanymi zaspokajaniem całego ciała. Szczęściarz.

11. Ryby mogą mieć głowę w chmurach i mieć trudności z życiem w rzeczywistości. Nie musisz przebijać ich bańki, ale możesz być dobrym partnerem, pomagając im stworzyć „plan b” na wypadek, gdyby ich marzenia się nie sprawdziły.

11 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli wpadł ci w oko ktoś spod znaku Wodnika


Magia

Im możesz powierzyć swoje sekrety – nie zdradzą cię nigdy (wg znaku zodiaku)

Magic Moments
Magic Moments
14 lutego 2022
fot. mediaphotos/iStock
 

Przyjaciel, któremu można powiedzieć wszystko i mieć pewność, że nie zdradzi – to prawdziwy skarb. Czy mamy do tego naturalne predyspozycje? Wg astrologów owszem, połowa zodiaku twoje tajemnice zabierze ze sobą do grobu. Gwarancja jak na spowiedzi! 

Skorpion

Skorpiony znają wartość utrzymywania pewnych rzeczy w tajemnicy. Biorąc pod uwagę ich samotniczą i tajemniczą naturę, nie mówią wiele o sobie. Kładą również silny nacisk na zaufanie, więc jeśli zaufasz Skorpionowi, wiedz, że cię nie zdradzi.

Koziorożec

Koziorożce są brutalnie szczere, ale kiedy złożą obietnicę, nie cofną się. Nie powiedzą o tym nikomu innemu, twoje sekrety są tam bezpieczne jak w szwajcarskim banku.

6 znaków zodiaku, które mają wielkie i dobre serca

Byk

Byki zwykle rozpoczynają przyjaźnie i relacje, ucząc się jak najwięcej o drugiej osobie. Stwarzają atmosferę, która sprawia, że ​​ludzie czują się z nimi bezpiecznie i komfortowo, więc nie jest niczym niezwykłym, że chcą dzielić się z nimi sekretami. Byki kultywują bardzo intymną, zwartą grupę ludzi i lubią tak trzymać. Nie odważyłyby się złamać zaufania swoich bliskich.

Rak

Raki mają tendencję do przedkładania interesów ukochanej osoby ponad własne i zrobiłyby wszystko, aby ją uszczęśliwić. Chcą stworzyć bezpieczne miejsce dla swoich partnerów i przyjaciół, aby byli z nimi otwarci i swobodnie się przy nich czuli. Jeśli zostanie im powierzony sekret, zabiorą go ze sobą do grobu.

Lew

Lwy zrobią wszystko dla ludzi, na których im zależy. Bez względu na zamiłowanie do ekscytacji i towarzyską naturę, nadal są dumne z tego, że bronią bliskich im ludzi. Jeśli powierzy im się sekret, nie powiedzą nikomu – i upewnią się, że nikt inny też tego nie zrobi.

Panna

Panny mają reputację udzielających świetnych rad i dlatego można im ufać, jeśli chodzi o wiele informacji. Podobnie jak Skorpiony, Panny znają wartość utrzymywania wiedzy o sobie i innych w tajemnicy i nie złamałyby zaufania kogoś, kto powiedział im coś w sekrecie. Będą chciały pomóc w każdej sytuacji.

W ten sposób rujnujesz swoje życie wg znaku zodiaku. Zupełnie bez wysiłku


Magia

Co sprawia, że wprost nie można ci się oprzeć (wg znaku zodiaku)?

Magic Moments
Magic Moments
10 lutego 2022
fot. CoffeeAndMilk/iStock

Zauważyłaś, że do różnych osób czuje się…  różny rodzaj pociągu? Czasem nie możemy się oprzeć czyjejś ewidentnej seksualności, czasem zaś to coś niewypowiedzianego, a dopiero przy bliższym  poznaniu okazuje się, że np. przyciągnęła nas pewność, że ta osoba nas nie zawiedzie. Każdy jest inny i każdy z nas ma w sobie coś, co przyciąga ludzi i coś,  czemu w romantycznych sytuacjach, wprost nie można się oprzeć. Co to takiego wg znaku zodiaku?

Baran: jesteś odważna i niezależna

Twoja śmiała postawa i poczucie ognistej niezależności są namacalne. Nie boisz się wytyczać nowych ścieżek i podejmować wyzwań, gdziekolwiek jesteś, a to nie jest bardzo  dobra cecha, jeśli chodzi o życie miłosne! Jako kardynalny znak ognia, Baran jest żądny przygód i jest gotowy na prawie wszystko. Nigdy nie cofniesz się przed wyzwaniem, a to przyciąga do ciebie innych jak ćmy do płomienia.

Byk: Twoja czułość i zmysłowość

Byki z pewnością nie boją się okazywać swoich uczuć i wiecie co, kochane? Ta cecha jest baaardzo pociągająca. Znaki ziemi, takie jak ty, rozumieją, jak czerpać maksymalną przyjemność z małych rzeczy w życiu, co oznacza, że ​​nawet najprostsze rzeczy uczynisz absolutną beczką śmiechu i totalną  przyjemnością.

Miłość, zdrada, rozstanie? Horoskop miłosny i partnerski na 2022 r. dla każdego znaku zodiaku!

Bliźnięta: Twój urok i dowcip

Twój urok i sympatyczna natura są wyjątkowe i całkowicie urzekające i świetnie o tym wiesz! Zawsze masz jakąś historię do opowiedzenia, a twój dowcip i poczucie humoru nie mają sobie równych. Nie wspominając o tym, że dajesz świetne rady. Mamy tylko nadzieję, że ci, którzy chcą przyciągnąć Twoją uwagę, dotrzymają Ci kroku!

Rak: Twoja pasja i fakt, że żyjesz, by rozpieszczać tych, których kochasz

Jako księżycowe dziecko zodiaku, pasja raka jest zupełnie nie z tego świata. Chociaż czasami bycie rządzonym przez fazy księżyca sprawia, że ​​jesteś wrażliwa i nastrojowa, ci, którzy mają szczęście cię kochać, wiedzą, że nie przypominasz nikogo innego, kogo kiedykolwiek spotkali. Ten znak naprawdę kocha miłość. I choć to może czasami sprawiać, że jest wymagający w związkach, sprawia to również, że jest niesamowity w łóżku.

Lew: Twoja lojalność i charyzma

Jesteś zaciekle lojalny i niełatwo ci się zachwiać, a każdy, kto ma choćby pół kręgosłupa, bardzo to docenia. Jesteś wyjątkowo opiekuńczy, tak jak lew, który symbolizuje twój znak — a to sprawia, że ​​twój kochanek czuje się przy tobie wyjątkowo! Nosisz w sobie pewność siebie i charyzmę jak drugą skórę i nie boisz się tego pokazać. Jesteś duszą towarzystwa. Każdy, kto jest tobą zainteresowany, bez trudu dostrzeże twój urok.

Panna: jesteś inteligentna i godny zaufania

Jesteś mądra i przyziemna, Panno, co czyni cię najmniej wymagającą osobą. Jesteś znakiem Ziemi, który nie potrzebuje ani nie prosi o wiele, chociaż jesteś też bardzo bezpośrednia.. Chwała temu, komu uda się ciebie rozgryźć. Plus, czy jest ktoś bardziej godny zaufania niż Panna? Myślimy, że nie. Chociaż różne są opinie, zwykle Panna będzie cierpliwie czekać na miłość. A gdy ją znajdzie, ta para będzie nie do pokonania.

Waga: Twoje poczucie harmonii i łaski

Naprawdę wiesz, jak zbliżać ludzi, Wago. Ciężko pracujesz, wciąż zachowując uśmiech na twarzy, a to zaprowadzi Cię daleko w życiu i w miłości! Nie poddajesz się łatwo, to na pewno, a każdy, kto ma szczęście, że cię ma, doskonale o tym wie. Czy wspominaliśmy, jak wdzięczna jesteś, droga Wago, w radzeniu sobie z prawie wszystkim, co cię spotyka? Szczerze mówiąc, nie jesteśmy pewni, jak to robisz, ale jest to zdecydowane podniecające.

Skorpion: Twoja tajemnica, głębia i gorące libido

Bądźmy szczerzy: zdecydowanie jesteś jednym z najbardziej tajemniczych znaków zodiaku. Twoja głębia jest zagadką, która przyciąga wielu, ale niewielu może naprawdę cię rozgryźć. Po prostu tak lubisz. Kiedy już wpuszczasz  do swojego serca ludzi, wiedzą, że jesteś w tym na sto procent i nie na chwilę. Jesteś bezwstydnym flirciarzem i wszyscy o tym wiedzą! Kiedy skupiasz się na swojej bezradnej zdobyczy — mam na myśli obiekt twojego uczucia, drogi Skorpionie, naprawdę nie ma szans. Kiedy inicjujesz, jest to tak wciągające, że w mgnieniu oka będzie jeść ci z ręki.

Strzelec: Nie boisz się próbować nowych rzeczy

Nikt nigdy się nie znudzi  w  twoim  towarzystwie, to na pewno. Ten nieustraszony znak ognia zawsze wypatruje nowych przygód i wypróbowuje różne doświadczenia, więc po prostu wybierz kochanka, który też akurat jest na przejażdżce! Twoja umiejętność płynięcia z prądem to kolejna super atrakcyjna cecha, którą masz w swoim repertuarze imprezowych sztuczek, drogi Strzelcu!

Koziorożec: Twoja determinacja i niezłomność

Twoje niezrównane poczucie determinacji i motywacji jest niezwykle seksowne. Nie każdy zrozumie ten aspekt Twojej osobowości (zwłaszcza, że ​​jest to główna zasada Twojego życia!), ale zaufaj nam, kiedy znajdziesz właściwą osobę, doceni Twoją ambicję bardziej niż cokolwiek innego. Okej, więc może bycie „rzetelnym” nie jest najbardziej typową cechą w  kontekście romantycznych uniesień, ale… Bycie niezłomnym może być sexy, ludzie, zwłaszcza ci, którzy cenią sobie lojalność ponad wszystko, są niezwykle pociągający.

Wodnik: Twoja życzliwość, żywotność i miłość do życia

Ilość życzliwości i troski o dobro innych jest taka podniecająca, Wodniku, i nigdy o tym nie zapominaj! Jesteś jednym z najbardziej entuzjastycznych i energetycznych znaków zodiaku. I jesteś tego w pełni świadoma. Potencjalnych kochanków i partnerów naprawdę pociąga twoje naturalne poczucie idealizmu, werwy i miłości do życia.

Ryby: Twoja artystyczna natura i wewnętrzny blask

Jesteś marzycielska i artystyczna, pełna  pasji  i oddana. Lepiej, żeby ci, którzy są na twojej linii ognia, byli godni twojej pasji! Och, ten wewnętrzny blask Ryb. Nie ma nic bardziej kuszącego niż ktoś, kto dokładnie wie, czego chce i co kocha. Wewnętrzny świat Ryb jest bogaty, a ten, który się w tobie zakocha, chętnie wskoczy w twoje głębiny bez zadawania  zbędnych  pytań.

Jaka jesteś w łóżku? Sprawdź, co o tym mówi Twoja… data urodzenia