Go to content

11 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli wpadł ci w oko ktoś spod znaku Wodnika

fot. ossnatu/iStock

Wodniki to osoby sprawiające wrażenie cichych i spokojnych. Ale to tylko pozory, są bowiem bardzo otwarte i ciekawe życia. Ktokolwiek powiedział „jeśli coś kochasz, odpuść, jeśli wróci, to jest twoje”, mówił o Wodniku. Im więcej wolności mu dasz, tym bardziej cię doceni. Kto do nich pasuje? Bliźnięta, Wagi i Koziorożce.

11 rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli wpadł ci w oko ktoś spod znaku Wodnika

1. Wodniki są myślicielami, nie umawiają się z płytkimi, ubogimi duchowo ludźmi. Jeśli chcesz go do siebie przyciągnąć, miej otwarty umysł, prowadź dobrą rozmowę i zadawaj głębokie pytania.

2. Wodnikom potrzebna jest niezależność i możliwość regularnego spędzania czasu w samotności. Nie traktuj tego jako zniewagi, taka jest ich natura i coś, z czym ich partner powinien współgrać, a nie walczyć.

3. Wodniki mają duże i dobre serca, ale potrafią też być emocjonalnie oderwane od rzeczywistości. Zawsze chcą postępować właściwie, ale ta „właściwa rzecz” musi być poparta ich intelektem, a nie tylko sercem.

4. Nie możesz umawiać się z Wodnikiem, jeśli nie jesteś inteligentny. Łatwo się nudzą głupimi ludźmi i tak bardzo pociągają ich ludzie, którzy potrafią zmusić ich do myślenia.

5. Jeśli chcesz umawiać się z Wodnikiem, musisz mieć otwartą głowę. Wolność myślenia, szerokie horyzonty – to cały on.

6. W przeciwieństwie do Koziorożców, Wodniki nie mają zamiłowania do tradycji i nie chcą tradycyjnych partnerów. Uważają, że to o wiele fajniejsze i bardziej atrakcyjne, gdy ktoś maszeruje we własnym rytmie, niż na każdym kroku robi to, czego się od niego oczekuje.

7. Wodnik jest najlepszy, kiedy może ci pomóc. Od rozśmieszania, gdy jesteś w dole, po pomoc w rozwiązaniu trudnego problemu w pracy, to właśnie tutaj rozwija skrzydła. Uwielbia wykorzystywać swoje wielkie serce, aby uczynić życie tych, których kochaja, lepszym.

8. Nie zatracaj się w swoim Wodniku. Upewnij się, że wszystko, co robisz, jest również ugruntowane w tym, kim ty jesteś jako osoba.

9. Jeśli potrzebujesz kogoś, kto będzie do ciebie lgnął lub polegał na tobie, aby poczuć się jak w prawdziwym związku, tutaj czeka cię rozczarowanie.

10. Idealna randka dla Wodnika jest intymna — chce połączyć się z tobą na głębokim poziomie emocjonalnym. Zabierz go do baru, gdzie możesz usiąść w ciemnym kącie lub wybierzcie się na nocny spacer po malowniczym akwenie.

11. Ktokolwiek powiedział „jeśli coś kochasz, odpuść, jeśli wróci, to jest twoje”, mówił o Wodniku. Im więcej wolności mu dasz, tym bardziej cię doceni.