Go to content

Jaka jesteś w łóżku? Sprawdź, co o tym mówi Twoja… data urodzenia

Photo by We-Vibe WOW Tech on Unsplash

Seks to jeden z najważniejszych elementów naszego życia. Zatem nie warto uprawiać go z byle kim, to raz. A dwa, zdecydowanie warto poznać dobrze samą siebie, żeby wiedzieć, co lubimy, na czym nam zależy, a czego zdecydowanie nie chcemy. Drobną podpowiedź niesie nam… horoskop! Sprawdź!

Baran

Jeśli jesteś zodiakalnym Baranem, to w seksie charakteryzuje cię asertywność i agresywność. Uwielbiasz flirt, bo kochasz sam akt podboju seksualnego, zdecydowanie to ty wolisz zdobywać niż być zdobywaną. W seksie chcesz natychmiastowej satysfakcji, nie interesują cię emocjonalne gierki. Uwielbiasz, gdy ktoś bawi się twoimi włosami, a masaż głowy może doprowadzić cię do ekstazy.

Idealni partnerzy seksualni to ci spod znaku: Lwa, Wagi, Bliźniąt i Skorpiona.

Byk

Jesteś zdecydowanie bardziej zmysłowa niż seksualna. Uwielbiasz wszystko, co dotyczy gry wstępnej w jej najmniejszych szczegółach – jak zapach, dźwięk, dotyk. Nie lubisz marnować energii stricte na sam akt seksu, dla ciebie każda okazja do seksu jest kumulowaniem doświadczeń, zwiększaniem wrażeń.

Idealni partnerzy seksualni to ci spod znaku: Skorpiona, Rak, Panny, Koziorożca.

Bliźnięta

Jeśli jesteś spod znaku Bliźniąt, to jedno jest pewne – bardzo lubisz seks, rozmawiając o seksie czujesz się jak ryba w wodzie. Zawsze szukasz nowych, ale nieoczywistych miejsc na seks, nie wstydzisz się „dirty talk”. Uwielbiasz flirtować, żartować na temat seksu. Seks to dla ciebie zabawa i nieustanne eksperymentowanie.

Idealni partnerzy seksualni to: Baran, Bliźnięta, Strzelec, Wodnik

Rak

Cenisz sobie kreatywność i zmysłowość. Ten, kto ma ochotę na seks z tobą, musi cię najpierw uwieść, zdobyć. Raki są bardzo intuicyjne, dzięki czemu bardzo łatwo wyczuwają, czego partner oczekuje w seksie. Dla ciebie seks to pożądanie, to miłość. A twoja słabość do jedzenia zdradza skłonności do ustnej stymulacji podczas seksu.

Idealni partnerzy seksualni to: Byk, Lew, Koziorożec, Ryby.

Lew

Lwy znane są ze z bycia konsekwentnymi i silnymi w seksie. Masz w sobie wiele uroku i chemii, która przyciąga mężczyzn. Jesteś ogromną fanką przyjemności. A jako kochanka pasjonujesz się seksem, lubisz sprawdzać różne pozycje. Kochasz uwodzić, a plecy są twoją najsilniejszą sferą erogenną.

Idealni partnerzy seksualni to: Skorpion, Baran, Lew, Strzelec.

Panna

To bardzo zmysłowy i seksualny znak. Jeśli jesteś Panną, cenisz dotyk, jako rodzaj gry wstępnej. To masaże mogą zwiększyć twoją ochotę na seks. Nie potrzebujesz dzwonów, gwizdków, ale lubisz starannie zaplanowany wieczór z seksem w tle. Wtedy dopiero możesz się nim prawdziwie delektować.

Idealni partnerzy seksualni to: Byk, Waga, Ryby, Koziorożec.

Waga

Twój znak zodiaku to Waga? Cóż, to właśnie ten znak jest uznawany za najbardziej wyrafinowany, o doskonałym smaku i delikatnej wrażliwości. Nic dziwnego, że w twoim przypadku na dobry seks składa się pobudzenie zmysłowe i gra słowna. Kochasz takie detale jak bielizna i muzyka w seksualnej atmosferze.

Idealni partnerzy seksualni to: Baran, Bliźniaki, Lew, Strzelec.

Skorpion

Jeśli wywodzisz się spod znaku Skorpiona, to według opinii jesteś pełna pożądania, a twoje libido jest bardzo wysokie. W seksie potrzebujesz nieustannie silnych emocji, lubisz władzę i kontrolę. Bardzo często walczysz z własnymi pragnieniami.

Idealni partnerzy seksualni to: Byk, Lew, Skorpion, Ryby.

Strzelec

Zodiakalne Strzelce znane są jako wędrowcy i osoby wiecznie poszukujący. W sypialni jesteś urocza, uważna, delikatna, ale masz tendencje do szybkiego nudzenia się, więc pragniesz spontaniczności także w życiu seksualnym. Jeśli jesteś samotna stać się na niewinne flirty, w związku pozostajesz otwarta na nowe rzeczy.

Idealni partnerzy seksualni to: Lew, Baran, Bliźnięta, Wodnik.

Koziorożec

Podobnie jak Skorpion masz opinię jednego z najbardziej seksualnych znaków, a jednocześnie zmysłowego. Nie potrzebujesz jakiś skomplikowanych działań, by mieć ochotę na seks. W twoim wypadku to nogi i kolana często są bardziej wrażliwe na dotyk i pobudzenie niż u innych. Uwielbiasz stan zakochania i bycia uwodzoną.

Idealni partnerzy seksualni to: Rak, Byk, Koziorożec i Panna.

Wodnik

Jeśli jesteś Wodnikiem, to cechuje cię idealizm. Wodniki są są sugestywne i raczej niekonwencjonalne. Z jednej strony lubisz, kiedy druga strona cię uwodzi, ale z drugiej nienawidzisz całkowicie rezygnować. I chociaż nie ujawniasz się seksualnie, pod powierzchnią jesteś bardzo entuzjastyczna i kreatywna o ile twój kochanek spotka się z tobą na poziomie intelektualnym.

Idealni partnerzy seksualni to: Bliźnięta, Wodnik, Strzelec, Panna.

Ryby

Ryby przede wszystkim znają się na ludziach. Ty nie masz kłopotów z przyciąganiem wielbicieli bez konieczności jakiegoś agresywnego flirtu. W łóżku jesteś romantyczna, zmysłowa i zabawna, cenisz sobie wymyślne techniki. Co więcej, zwracasz uwagę na zadowolenie swojego partnera czasami bardziej niż na własną przyjemność. A gdy zapali ci się lampka wyobraźni – hulaj dusza, piekła nie ma.

Idealni partnerzy seksualni to: Skorpion, Rak, Waga, Panna.