Go to content

Rozwiązanie konkursu „Chcę być mamą i obiecuję sobie, że…”

Fot. iStock / Mixmike

Obiecuję sobie, że nigdy nie będę:
– siebie krzywdzić,
– winić,
– narzucać sobie wartości, w które nigdy nie wierzyłam „bo tak trzeba”,
– ani nie pozwolę na to, żeby zgubić siebie w pędzie, stresie, presji otoczenia,
– że sama  nie będę budować tej presji .

Obiecuję sobie dziś coś ważnego, dla siebie – bo od takiej obietnicy warto zacząć zupełnie nowy rozdział swojego życia.

Razem ze sponsorem nagród – Domowe Laboratorium, serdecznie dziękujemy wam za wasze obietnice! I bardzo mocno, trzymamy kciuki, żeby wszystkie te obietnice, ale i też marzenia – się wam spełniły!

Laureaci:

Joanna Jaczewska

AgniEszka Burek

Art Mo Ja

Iwona Maria Umerska

Aśka Ratajczak

Laureatów prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 24.10.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: [email protected]. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody:

Zestaw „Chcę być mamą”, składający się z:
 Owulacyjny LH Test

LH Test jest szybkim testem paskowym służącym do wykrywania ludzkiego hormonu LH o stężeniu równym lub wyższym niż 30 mIU/ml. Wykorzystuje zjawisko nagłego wzrostu poziomu hormonu LH w moczu kobiety. W opakowaniu LH Testu znajduje się aż 7 testów pasków, przy pomocy których można wyznaczyć najbardziej płodne dni w cyklu miesięcznym.

 Pink Test Super Czuły

Pink Test Super Czuły to Nowość w ofercie Domowego Laboaratorium. Dzięki podwyższonej czułość 10 mlU/ml test wykrywa nawet niewielkie ilości hormonu ciążowego hCG w moczu. Test wykrywa wczesną ciążę i można go stosować nawet na kilka dni przed spodziewanym terminem  miesiączki.

 Pink Test Express

Strumieniowy test ciążowy jest najwygodniejszym i najprostszym testem w użyciu. Sama możesz wybrać sposób jego aplikacji – końcówkę testu można skierować bezpośrednio pod strumień moczu, albo też, jak w przypadku testu paskowego, zanurzyć ją na około 10 sekund w moczu zebranym uprzednio do suchego i czystego naczynia.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj