Go to content

Mamo, zainspiruj się historią Miapka Design i odkryj patent na wygodę dziecka i twój rozwój na macierzyńskim!

Fot. Materiały prasowe

Marka Miapka Design narodziła się w głowie młodej mamy, w wyniku potrzeby znalezienia rozwiązania z pozoru zwyczajnego problemu ubierania dziecka na spacer oraz odkrytych pleców w trakcie aktywności na dworze. To wydawać by się mogło proste rozwiązanie było przełomem nie tylko dla wygody malucha, ale także rozwoju biznesowego i nowej pasji mamy.

Karolina Jędrasiak, jak wiele młodych kobiet przebywających na urlopie macierzyńskim, rozmyślała o swojej karierze zawodowej i o tym, jak to będzie, kiedy wróci do korporacyjnego życia. Czy uda jej się połączyć pracę z byciem mamą? Czy w obu rolach stanie na wysokości zadania? W tamtym momencie nawet nie przypuszczała, że założy własną firmę odzieżową i opatentuje rozwiązanie, które narodziło się ze zwykłej potrzeby poradzenia sobie z problemem uciążliwego ubierania dziecka na spacer, odkrytych pleców i ciągłego poprawiania kurteczek w trakcie spacerów. To właśnie wtedy Karolina wpadła na genialny i prosty pomysł  – kurteczka z krokiem, czyli połączenie kurtki dla malucha z body.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Sam pomysł przerodził się w dochodowy biznes – sklep internetowy z odzieżą dla dzieci pod wdzięczną nazwą Miapka Design. Karolina opatentowała swój pomysł i już teraz wprowadza do swoich kolekcji coraz to nowe wzory, kroje, a ostatnio kurtkę Mozaikę w wersji dla Mamy i Dziecka z tego samego materiału oraz kurteczki wodoodporne z oddychającego materiału na deszczowe dni.

Markę Miapka Design cechuje wysoka jakość wykonania, oryginalny wygląd oraz funkcjonalność. Produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Co więcej, kurteczka rośnie razem z dzieckiem, gdyż rękawy i „krok” możemy bez problemu regulować. Jest to zatem idealny patent na spędzanie czasu z dzieckiem, tym bardziej, że nadchodząca wiosna sprzyja długim spacerom i różnego rodzaju aktywnościom na dworze.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Patentów na czas na świeżym powietrzu jest wiele. My polecamy te najbardziej sprawdzone:

Po pierwsze należy dziecko dobrze ubrać, aby nie było zgrzane lub nie zmarzło a przy tym, żeby miało swobodę ruchów i mogło w pełni cieszyć się ze wspólnej zabawy. Tu idealnie sprawdzi się nie tylko opatentowana kurteczki marki Miapka Design, ale także inne miapkowe ubranka takie jak dwustronne czapeczki z polskiej dzianiny, koszulki z długim rękawem z kieszonką “kangurką” na dziecięce skarby, cieplejsze, mięciutkie dresowe na chłodniejsze dni czy wykonane z najwyższej jakości bawełny spódniczki.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Po drugie zadbajmy o różnorodność, aby dziecko od początku rozwijało w sobie kreatywność i wyobraźnię. Starajmy się zmienić nasz ulubiony plac zabaw na pobliski park, las czy ogród znajomych. Pokazujemy dzieciom nowe zabawy i angażujmy się w nie – nie ma nic cenniejszego dla malucha niż uwagę jaką mu się poświęca.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Po trzecie na spacery zabierajmy ze sobą zdrowe przekąski i napoje. W ruchu dziecko szybko traci energię i potrzebuje uzupełnienia kalorii, domowy baton, owoc czy świeży koktajl sprawdzą się idealnie. Zaspokojenie małego głodu zapewni nam dłuższy czas na świeżym powietrzu.


 

Ubranka dla dzieci Miapka dostępne są do kupienia na stronie: miapka.pl.

Artykuł powstał we współpracy z marką Miapka