Go to content

Edyta Pazura w zaawansowanej ciąży. Co za figura!

Fot. Screen z Instagrama / ed_pazura

O ile w pierwszej ciąży jeszcze większość z nas jakoś panuje nad przyrostem masy ciała, w drugiej czy trzeciej utrzymanie wagi stanowi już pewne wyzwanie, jeśli nie powiedzieć – zagadkę 😉 Powrót do wcześniejszej figury często jest też mozolny  i wymaga sporo zaangażowania. Wiadomo – organizm jest już starszy, skóra swoje wycierpiała, metabolizm nie ten sam… A jednak niektórym kobietom się udaje – nie tylko wyglądać w ciąży zgrabnie, ale też szybko wracać do poprzedniego rozmiaru. Cóż, trzeba przyznać, że to w jakim czasie wrócimy do formy, zależy od tego, ile przytyłyśmy w ciąży. Edyta Pazura poinformowała w grudniu, że spodziewa się trzeciego dziecka. Wtedy, choć po dwóch ciążach, miała nienaganną figurę. Złośliwi mogli pomyśleć: „No! W trzeciej to już na pewno się roztyje!”. A tu klops. Nie tylko przytyła tylko kilka kilogramów, ale wręcz promienieje.

Żona popularnego aktora, Cezarego Pazury, opublikowała właśnie urocze zdjęcie, na którym pokazuje, jak myje starszemu dziecku głowę. Gdyby nie podpis, trudno byłoby się zorientować, że w ogóle jest w ciąży. I to zaawansowanej! Ot, taka luźna koszulka, można by pomyśleć.

„Kiedy jesteś w zaawansowanej ciąży i szukasz wygodnej pozycji, aby umyć włosy swojemu starszemu dziecku” – czytamy pod zdjęciem.

Na reakcję fanów nie musiała długo czekać. Fanki nie szczędzą jej komplementów. „Ale kondycja i figurka, stworzona do noszenia tego słodkiego ciężaru, pozdrawiam” – pisze jedna z nich. „Pupci,a że Chodakowska może mieć nerwa” – zażartowała następna. „To zdjęcie niesie w sobie milionowe pokłady energii!!!!” – podsumował inny fan Edyty. Trzeba przyznać, że ciąża Edycie służy.I nie chodzi tylko o zjawiskową figurę, ale o ten niesamowity uśmiech i błysk w oku. Tak wygląda szczęśliwa, spełniona kobieta. Aż miło popatrzeć!