Go to content

„Wielki wstyd, że zwątpiłam w siebie, zwątpiłam w nas, bo przecież dzisiaj wspaniale dajemy sobie rade tylko we dwoje”. Akcja „List do dziecka”

Fotomontaż istock / Pixabay CC0

Kochany Synku !

W pierwszych słowach mojego listu do Ciebie chciałabym powiedzieć, że bardzo Cię kocham, kocham ponad życie, które oddałabym za Ciebie gdybym tylko mogła. Pierwszy wspólny nasz miesiąc był dla mnie niezwykle trudny. Pierwsza kąpiel, pierwsze łzy, pierwsze Twoje kroczki – przez wszystko przeszliśmy już! Bez pomocy kogokolwiek, bez żadnego doświadczenia, z myślą, że nie dam rady Cię wychować. Tona wylanych łez, nieprzespane noce, strach o Ciebie, depresja, która ciągle się pogłębiała. Aż w końcu wstyd… wielki wstyd, że zwątpiłam w siebie, zwątpiłam w Nas, bo przecież dzisiaj wspaniale dajemy sobie rade tylko we dwoje. Chciałabym za kilka lat móc spojrzeć prosto w Twoje oczy i wiedzieć, że dobrze Cię wychowałam, że trud przez który przeszłam był czegoś wart. Kocham każdy Twój uśmiech skierowany do mnie, każdy nowy ząbek, Twoją rozczochraną czuprynkę, która wiruje tu i tam, wszędzie Ciebie pełno. Uwielbiam patrzeć jak słodko sobie śpisz, wiem, że przez kolejne miesiące i lata też będziemy sobie dawać radę we dwoje, nauczyłam Cię kochać, a ja kocham Cię ponad życie. Miłość to coś czego nam nikt nie odbierze, co będzie trwać na wieki. Synu! Naucz takiej miłości swoje dzieci w przyszłości, nie zostawiaj ich nigdy, bo ciężki los wychowywać się bez jednego z rodziców – sam to dokładnie wiesz, nie popełnij tego błędu! Kocham Cię! Wszystkiego najlepszego z okazji corocznego Dnia Dziecka!

Kochająca mama Asia

 


„Kochana córeczko, najdroższy synku, chcę ci powiedzieć, że…”.
„List do dziecka” – nasza nowa akcja na Dzień Dziecka z super nagrodami

AKCJA DD BANER DO LISTOW

Co trzeba zrobić?

„Napisz list do swojego dziecka (dzieci) i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, dobra rada, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło ze wzruszenia w ważnych dla was momentach. Wszystko co tylko chcesz i czujesz. Miłość rodzica bywa trudna, a rodzicielstwo to jedno z najbardziej bogatych (i w upadki i wzloty) doświadczeń w życiu. To może być list „na tu i teraz” lub taki, który chciał(a)byś, żeby twoje dziecko przeczytało w przyszłości. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy!”. ♥WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ ♥

Zobacz wszystkie listy biorące udział w akcji