Go to content

Proszę Cię Mikołaju o odwagę w tworzeniu nieidealnego domu

Panie Mikołaju!

Mam 28 lat i piszę do Ciebie po raz pierwszy, więc liczę, że mnie wysłuchasz – na dobry początek naszej znajomości. Choć życzenie mam nietypowe…

Te Święta są dla mnie inne niż dotychczas, bo daleko od Rodziny, miasta, kraju – DOMU. Mam wspaniałego Męża i od paru miesięcy mieszkam z Nim w sercu Europy. Nie mamy dzieci, ale we dwoje tworzymy fajny, szczęśliwy i wesoły dom. I mimo, że dorosłam i usamodzielniłam się już dawno, w głębi serca tęsknię za domem mojego dzieciństwa. Tego gwarnego, pełnego hałasu, chaosu, huku i zamieszania. Pełnego rodzeństwa, które bywało nie do zniesienia, Rodziców, którzy czasem, zwyczajnie po ludzku, nie dawali rady. Tęsknię do takiego domu, w którym miłość i wsparcie były wyrażane bez zbędnych słów. Do domu, w którym gniew i kłótnie trwały krótką chwilę.

Proszę Cię Mikołaju o odwagę wybaczenia, odwagę mówienia „kocham” i „przepraszam”, odwagę popełniania błędów. Proszę Cię o odwagę tworzenia nieidealnego domu i nieidealnych relacji. Bo z doświadczenia wiem, że i do takich się tęskni.

Czy masz odwagę w swoim worku, Mikołaju?

U.


AKCJA LIST DO MIKOŁAJA

Napisz swój „List do Mikołaja” i wyślij go do nas. Nadesłane listy będziemy publikować na łamach Ohme.pl, a wybrane z nich nagrodzimy

1. ZASADY:

Napisz swój list do Mikołaja i wyślij go na nasz adres mailowy kontakt@ohme.pl, w temacie wiadomości wpisz „Mikołaj”.
Napisz jak chcesz być podpisana (list możemy opublikować anonimowo, jeśli tego sobie życzysz) oraz dołącz poniższą informację:

Oświadczam, że jestem autorem przesłanego przeze mnie materiału (listu) nadesłanego do redakcji zwanego dalej artykułem. Wszelkie wynikające stąd prawa własności intelektualnej do artykułu przynależą mnie oraz nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację artykułu przekazanego redakcji portalu dla kobiet www.ohme.pl w formie elektronicznej – na stronie internetowej www.ohme.pl . Jestem świadomy/a, że redakcja zastrzega sobie prawo do decydowania o terminie oraz sposobie publikowania i udostępniania artykułu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ohme.pl celach związanych z publikacją artykułu. Wyrażam również zgodę na promocję przez ohme.pl przesłanego materiału, również z pomocą serwisów społecznościowych typu Facebook i innych.
2. NAGRODY

Wybrane listy nagrodzimy w trakcie trwania akcji. Jury, w którego skład wejdzie redakcja portalu oraz pracownicy Oh!me wybierze Laureatki.

Bony zakupowe do sklepu By Dziubeka

logo2014

oraz

Bony zakupowe do LIMANGO POLSKA

limango_logo3. Akcja trwa od 6.12.2015 do 24.12.2015.