Go to content

Poradnik dla panów. Gra wstępna: co lubią kobiety?

Fot. iStock/MilosStankovic

Panowie, czas spojrzeć prawdzie w oczy. My naprawdę wiemy, że wy kochacie szybkie numerki. Co więcej, my też je uwielbiamy. Ale… od czasu do czasu. Jeżeli zależy wam na tym, żeby seks sprawiał nam przyjemność, żebyśmy za waszym dotykiem tęskniły i pragnęły was tu i teraz, musicie się trochę postarać. „Gra wstępna” – każdy słyszał, niewiele osób wie, o co tak naprawdę chodzi.
Żeby niepotrzebnie nie przynudzać, już na wstępie zdradzę wam pierwszą, podstawową zasadę. Dla kobiet gra wstępna trwa cały czas. Tak, dokładnie. Brzmi strasznie? Tylko w teorii. Chodzi po prostu o codzienne życie. Jak mamy pragnąć facetów, którzy o nas nie dbają i nie adorują? Którzy nie prawią zwykłych komplementów i nie mówią niczego miłego? Chodzi o zainteresowanie, ale także o flirt. Rano przy śniadaniu, w rozmowie telefonicznej w ciągu dnia, na zakupach w supermarkecie. Gra wstępna to życie. Jeżeli rozumiecie, o czym mówię, właściwie nie musicie czytać dalej. Jeśli jednak wolicie iść na łatwiznę i chcecie, żeby podać wam na tacy gotowe triki, proszę bardzo.Gra wstępna, w rozumieniu większości z was, polega na podnieceniu partnerki tuż przed stosunkiem. Ma być szybko, łatwo i skutecznie. Ok.

Uwodzenie słowem

My też lubimy słuchać o tych wszystkich zboczonych rzeczach, które chcecie z nami zrobić. To działa nie tylko na was. Jeżeli połączycie to z szeptaniem do ucha i czułymi pocałunkami w szyję, efekt murowany.

Pasja i pożądanie

To po prostu się czuje w waszych gestach, sposobie dotykania. To widać także w waszych oczach. Taki specyficzny błysk. Dajecie nam to odczuć w sposobie, w jaki nas rozbieracie. I nie ma znaczenia, czy robicie to powoli, napawając się widokiem, czy zrywacie z nas poszczególne elementy garderoby.

Przejmowanie pałeczki

Jeżeli to kobieta inicjuje seks, wcale nie oznacza, że jest gotowa, aby natychmiast w nią wejść. Pochwalcie bieliznę, którą założyłyśmy, dotykajcie tych koronek. Komplementujcie i pożerajcie wzrokiem. Lubimy was urodzić, ale chcemy, byście to doceniali.

Całowanie

To zdecydowanie najprostszy i najskuteczniejszy sposób, żeby rozpalić kobietę. Ważne jednak, żeby całować umiejętnie. Kluczowy jest brak pośpiechu i namiętność. Pamiętacie, kiedy ostatni raz całowaliście w ten sposób swoje partnerki?

Inspiracja: Kobieta