Go to content

Pamiętam jakby to było wczoraj. On przystojny z długimi blond włosami

Fot. Pixabay / Jarmoluk / CC0 Public Domain

Pamiętam jakby to było wczoraj. On przystojny z długimi blond włosami. Może faktycznie był dla mnie zbyt dojrzały, zbyt odległy. Przychodził do mnie często przeważnie w śnie. Gdy się budziłam czułam jego obecność. Jego niebieskie oczy były wszystkim czego wtedy potrzebowałam. Mogłam na niego patrzeć całymi dniami, jego widok sprawiał że robiło mi się błogo. Marzyłam, aby otulił mnie swoimi silnymi ramionami. Był moim ideałem poza małym szczegółem, który odbierał nadzieje. Ja oddalona w nicość nie mogłam go dotknąć, poczuć, przytulić. Stawał się coraz dalszy, mniej realny, aż w końcu nie pozostało po nim nic. Tak przeżyłam swoją pierwszą miłość, pierwszy zawód i pierwsze motyle w brzuchu.

Machnica Agnieszka


Akcja „Moja pierwsza miłość”

Pierwsza miłość jest wyjątkowa, to zauroczenie, motyle w brzuchu, ta szeptana na ucho przyjaciółki tajemnica. Niepewność, ciekawość i radość. Zakochując się po raz pierwszy mamy wrażenie, że unosimy się nad ziemią.

Luty to taki czas, kiedy na chwilę przystajemy w naszej miłości. Może dlatego, że nie obchodzimy Walentynek, a może właśnie dlatego, że je obchodzimy. Jedno jest pewne. W tym zimowy miesiącu o miłości myślimy bardziej niż zwykle. Dlatego  chciałybyśmy was zachęcić do wspomnienia waszej pierwszej miłości. Zakochania, zauroczenia. Odkurzenie w pamięci tych wyjątkowych chwil. To z pewnością są piękne historie.

Zapraszamy – włączcie się do naszej akcji „Pierwsza miłość”. Napiszcie do nas opisując swoją pierwszą miłość. My najciekawsze listy nagrodzimy i opublikujemy. Powspominajcie z nami <3

i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą
ks. Jan Twardowski


 WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE TUTAJ (klik)