Go to content

„Chciałabym ci podziękować za te wszystkie lata spędzone razem”. Akcja „List do mamy”

Fot. iStock / fotomontaż

Kochana Mamo!

W tym liście chciałabym ci podziękować za te wszystkie lata spędzone razem. Pomagałaś mi w lekcjach, wspierałaś mnie i wiele więcej. Jeździliśmy na basen, do kina, kręgle.. Kiedy chciałam jechać na wycieczkę czy do babci, ty się zawsze zgadzałaś. Dziękuje,że dbasz o to abyśmy się wszyscy dogadywali i choć są ciężkie dni dla rodziny ty sobie z tym radzisz. Podziwiam Cię za cierpliwość do nas, za to, że gotujesz codziennie, sprzątasz i nie masz dosyć. Teraz będę Ci już pomagać regularnie. Mimo, że nie zawsze się dogadujemy bardzo cię kocham i dziękuje.

Twoja Córka
autorka: martyna7125

linia 2px

Weź udział w naszej akcji!

Napisz list do swojej mamy, my wyślemy go do niej z upominkiem. Nasza nowa akcja na Dzień Matki

Fot. iStock

Fot. iStock

Specjalnie dla naszych czytelniczek przygotowałyśmy akcję „List do Mamy”. Napisz list do swojej mamy i prześlij go do nas. To może być podziękowanie, prośba o zrozumienie, a może powiedzenie tego, co nie przechodzi przez gardło. Wszystko, co tylko chcesz i czujesz. Miłość matki i córki bywa trudna, pełna wzniesień i upadków, ale zawsze zajmuje ogromny kawałek serca, fragment nas samych, naszego życia. Czasem taki list do bliskiej osoby pomoże nie tylko jej, ale też tobie.

Wszystkie listy opublikujemy. Wybrane nagrodzimy w wyjątkowy sposób – wydrukujemy i razem z drobnym upominkiem, prześlemy twojej mamie!

Czas trwania akcji: 17.05 – 23.05.2016 roku.

Przejdź do wpisu konkursowego

Przeczytaj wszystkie listy biorące udział w akcji