Go to content

Znak zodiaku wpływa na twoje relacje z mamą. Sprawdź, co jest jej siłą, a co stwarza między wami problemy

Dla większości z nas najważniejszymi osobami w życiu są rodzice, partner i dzieci. Szczególnie silna więź tworzy się z mamą, choć z czasem pojawiają się różnice zdań, konflikty, które nie ułatwiają dojścia do porozumienia. Odmienne charaktery i temperamenty sprawiają, że relacje między matką, a córką mogą wyglądać inaczej na przestrzeni lat.

Takie zmiany mają bardzo wiele powodów. Jedną z nich może być znak zodiaku, który kształtuje mocne i słabsze strony waszego związku. Jeśli jesteś ciekawa, jak wpływa to na wasz układ, ten artykuł jest dla ciebie.


 

źródło: www.cosmopolitan.com

Fot. iStock/da-kuk

1/12 Baran (21.03 – 19.04)

Matki spod znaku Barana są wymagającymi, zadziornymi z natury kobietami. To może być plusem, gdy potrzebujesz mocnego sojusznika, który zawsze będzie wspierał twoje wybory. Gorzej, jednak gdy twoje cele nie są zgodne z jej oczekiwaniami. Mamy spod tego znaku zodiaku nie mają problemów z wyrażaniem niezadowolenia. Ale pamiętaj wtedy, że mama jest twoim największym fanem i na pewno cię nie zawiedzie.

Fot. iStock/da-kuk

2/12 Byk (20.04 – 22.05)

Mamy spod znaku Byka uwielbiają swój dom i rodzinę. Poświęcają bardzo dużo zaangażowania i energii, aby wszystko wyglądało i działało perfekcyjnie.  Dla niej kuchnia to świątynia, w której może pielęgnować brzuchy najukochańszych ludzi. Jeśli jesteś Koziorożcem, Bykiem lub Panną zapewne znajdziesz porozumienie z mamą w płaszczyźnie gotowania, aranżacji wnętrz i muzyki. I oczywiście pysznego jedzenia.

Fot. iStock/da-kuk

3/12 Bliźnięta (23.05 – 21.06)

Twoja mama zawsze była zabawna, ciekawa i towarzyska. Wasz dom tętni życiem, kiedy się z nią spotykasz, nie grozi wam nuda. Nic też jej nie przeraża i masz pewność, że możesz jej wszystko powiedzieć. Obie czasem lubicie pośmiać się z niewinnych żartów czy wpadek innych osób. Czasami lekko złośliwie.

Fot. iStock/da-kuk

4/12 Rak (22.06 – 22.07)

Matka urodzona w znaku Raka jest najbardziej oddaną, lojalną i kochającą osobą na świecie. Niestety czasem za bardzo się pewnymi rzeczami przejmuje, bardzo je przeżywa, czasem płacze, przechodząc z jednego nastroju na drugi. Od wybuchu radości po łzy smutku wystarczy jej chwila, a ty nie bardzo wiesz, co w tej sytuacji zrobić. Czasem musisz być silna także za nią. Ale zawsze czujesz, że jesteś dla niej najważniejsza i to nigdy się nie zmieni.

Fot. iStock/da-kuk

5/12 Lew (23.07 – 23.08)

Matka Lwica najpewniej wygląda jak milion dolarów, jest piękna, zadbana, odważna, zabawna, ale i zacięta. Chętnie podzieli się z tobą swoją szafą, bo zawsze jest na czasie z modą. Czasem potrafi być brutalna, nie hamuje się w wypowiadaniem swoich osądów, czym doprowadza cię do szału. Jednak nie można jej odmówić najlepszych intencji, bo ona chce jedynie szczęścia dla tych, których kocha najmocniej.

Fot. iStock/da-kuk

6/12 Panna (24.08 – 22.09)

Mama spod znaku Panny jest niesamowicie spostrzegawcza i uczciwa, potrafi prześwietlić twoje myśli na wylot. Czasem okazuje się, że ona wie więcej o tobie, niż dotychczas myślałaś. Jest twoim moralnym kompasem i wielką bohaterką w codzienności. Jej aprobata dla twoich działań jest najwyższą i najważniejszą dla ciebie oceną.

7/12 Waga (23.09 – 22.10)

Wagi mają wrodzone poczucie sprawiedliwości, uczciwości i równowagi. Mama spod tego znaku zodiaku staje się dla ciebie kojącym balsamem na trudne chwile, zawsze wie, co powiedzieć i jak się zachować. Stanie u twojego boku, by wspierać cię i doradzać w trudnych sytuacjach, choć żyje pełnią własnego życia. Ona się nie narzuca, po prostu trwa obok ciebie, służąc pomocą i miłością.

Fot. iStock/da-kuk

8/12 Skorpion (23.10 – 21.11)

Mama Skorpion jest powszechnie szanowana, wzbudza obawę i respekt u innych. Nie ma rzeczy, której ona nie zrobiłaby, by cię chronić, czy pomóc w życiu. Lepiej, by twoi wrogowie nie wchodzili ci w paradę, bo mama Skorpion doskonale sobie z nimi poradzi, nim wypowiesz na głos swoje smutki. Powiedz tylko kto zalazł ci za skórę, a ona się tym zajmie. Kochasz ją za to, że jest lojalna i odważna. Taka mama to wspaniały sojusznik.

Fot. iStock/da-kuk

9/12 Strzelec (22.11 – 21.12)

Mama Strzelec jest kobietą, która uwielbia śmiech i która sprawiła, że twoje dzieciństwo było pełne spontanicznej radości i zabawy. Co prawda nie zawsze była najbardziej odpowiedzialna lub ostrożna, ale jej miłość, ciepło i charyzmatyczna osobowość skutecznie koiły rany. Ona jest twoją opoką, dla której jesteś największym osiągnięciem i dumą.

Fot. iStock/da-kuk

10/12 Koziorożec (22.12 – 19.01)

Mama spod znaku Koziorożca jest osobą zdeterminowaną i bardzo ambitną. Jest w stanie przenosić góry, a dużą część tej siły zainwestowała w ciebie. Niestety, jak już się przekonałaś, starcia są dość bolesne i raczej nieuniknione. Jej miłość do ciebie jest jednak absolutna i zrobi wszystko, by umożliwić ci zwycięstwo, czegokolwiek byś się nie podjęła. Wspiera cię, mimo porażek, jest twoją podporą.

Fot. iStock/da-kuk

11/12 Wodnik (20. 01 – 18.02)

Mama Wodnik jest buntowniczą postacią, która lubi postawić na swoim i nie przepada za nudą. Jest i racjonalna i bardzo czuła, co najchętniej ukrywa, podobnie jak chroni swoją wrażliwość, chowa emocje. Ma swoje dziwactwa i małe tajemnice, ale to tylko dodaje jej uroku. Bywa między wami dziwnie, ale dzięki jej młodzieńczej energii doskonale potraficie się porozumieć.

12/12 Ryby (19.02 – 20.03)

Mama spod znaku Ryb jest najlepszą przyjaciółką dla ciebie. Jest pomysłowa, kochająca i współczująca, ale z drugiej strony bywa sarkastyczna, czasem wręcz złośliwa.  Jest  niesamowicie opiekuńcza i mądra. Twój związek z mamą jest prawdopodobnie jednym z najsilniejszych, które będą ci dane doświadczyć.