Go to content

Zaplanuj wyjazd. Nasza akcja tydzień trzeci, dzień #2

Fot. Pixabay / Unsplash / CC0 Public Domain

Moja przyjaciółka psycholog zawsze mówi: jeśli żyjesz w stresie, jeśli dopada cię beznadzieja pt. „Nic już mnie w życiu nie czeka“– koniecznie zaplanuj jakiś wyjazd. To będzie twój cel, światełko w tunelu. Szansa na reset i radość. I będziesz miała na co czekać.

I to jest przyjemność na dziś – plany. Super jeśli możemy wyrwać się gdzieś dalej, ale niech to będzie choćby wyjazd na weekend do przyjaciółki, czy do domku w lesie.

Jeśli możesz – najlepiej od razu dziś kup bilety, umów się. Jeśli nie – wybierz miejsce (marzenia też cieszą i podwyższają poziom adrenaliny) i od dziś odkładaj na to pieniądze.

No i napisz nam o tym.

Trzymamy kciuki.

Powodzenia!


 

Akcja „Bądź dobra dla… siebie”

Dołącz do nas i codziennie zrób coś dobrego dla siebie! To może być drobiazg albo marzenie życia. Godzinna w domowej wannie, 5 minut na wypicie kawy bez pośpiechu, czy zapisanie się na siłownię, a może kupno książki dla siebie na wieczór? To zależy tylko od ciebie.

ZASADY:

  1. Redakcja Oh!me codziennie opublikuje wpis pod hasłem akcji „Bądź dobra dla… siebie”.
  2. Aby wziąć udział w akcji, należy w komentarzu do wpisu opublikowanego na stronie ohme.pl dodać odpowiedź na zadanie konkursowe: „Co dobrego dziś dla siebie zrobiłaś?”
  3. Wśród osób, które będą regularnie zamieszczały komentarze z odpowiedziami, wybierzemy odpowiedzi, które najbardziej się spodobają się Jury i nagrodzimy je!
  4. Akcja będzie odbywała się w cyklach tygodniowych (Drugi trzeci: 24-30.11.2015). Po każdym zakończonym tygodniu, Jury wybierze Laureatki.
  5. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę.
  6. Nagrody – tydzień trzeci:
    2 x  Sesja coachingowa ze specjalistką – Karoliną Cwaliną – przeczytaj więcej na Sexy zaczyna się w głowie.

Każdego dnia należy umieszczać komentarze pod aktualnym wpisem – nie przegap naszej zabawy i śledź nas na Facebooku. Zacznij już dzisiaj i napisz w komentarzu do tego tekstu – co dobrego zrobiłaś dziś dla siebie.

Tydzień trzeci- zobacz wszystkie zadania