Go to content

Wygraj drukarkę! Mamy dla was wyjątkowy konkurs – zainspirujmy się nawzajem

Fot. iStock/AleksandarNakic

Marzyliście kiedyś o pracy z domu? Home office jawił się wam, jako idealne rozwiązanie na ciągłe życie w biegu? Cóż, ktoś kiedyś powiedział, że lepiej niektórych marzeń nie wypowiadać na głos, bo mogą się spełnić – taki żart w sytuacji tego, co nas spotkało.

Wychodzę jednak z założenia, że nie ma co załamywać rąk. Miniony rok nas zaskoczył, przyniósł nieoczekiwane rozwiązania, o których myśleliśmy, że nie można ich wprowadzić w życie.

Jedną z tych zmian stała się praca zdalna, wiele firm zdecydowało się wysłać swoich pracowników do domu, by ograniczyć ryzyko zakażenia koronawirusem. Część z nas pracuje na home office już od wielu miesięcy, inni w systemie zmianowym co jakiś czas wracają do biura. I pewnie ta sytuacja nie byłaby dla nas męcząca, gdyby nie fakt, że w domach zostały także nasze dzieci, które z krótką jedynie przerwą powróciły do szkół.

Doświadczyliśmy tego, jak trudno jest wraz z upływem mijających tygodni koegzystować razem w domu przez 24 godziny na dobę, gdzie oprócz przyjemnością, czasu spędzanego wspólnie, należy wypełnić obowiązki zawodowe i też te szkolne. Do tego dochodzą oczywiście wszystkie około domowe sprawy, które przecież nie zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a wręcz przeciwnie, przez to, że jesteśmy cały czas w domu, tych zadań także przybywa.

W tym czasie musimy się wykazywać ogromną kreatywnością, żeby zapewnić sobie i naszym dzieciom choć chwilę wytchnienia, poczucie, że istnieje jakaś “normalność”, a przynajmniej taka, którą próbujemy stworzyć  w tych nowych warunkach.

Jeśli chodzi o kreatywność, mamy dla was propozycję. Podzielcie się z nami swoim sposobami na to, jakie pomysły narodziły się wam przez ostatnie miesiące na wspólne spędzanie czasu. Zainspirujmy się nawzajem, podpowiedzmy sobie, jak można wykorzystać okres, gdy pomimo zmęczenia i nierzadko frustracji staramy się, by jednak nie zwariować. Wasze propozycje zamieścicie w komentarzach pod tym tekstem.

Oczywiście mamy dla autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych pomysłów wyjątkowe nagrody. Firma Epson, która specjalizuje się w produkcji drukarek, podpowiada, w jaki sposób można spędzić wspólnie czas – choćby spędzając go na wyszukiwaniu i drukowaniu zdjęć, a później tworzeniu albumów rodzinnych. Pamiętajcie, że wspominanie dobrych chwil z waszego życia nastraja pozytywnie, co obecnie bywa nie do przecenienia. Zajrzyjcie też na instagramową stronę marki Epson, może tam odnajdziecie nowe inspiracje, bo przecież drukować można wszystko: zadania domowe, planery, kolorowanki, które zajmą czas naszym dzieciom, a nawet rysunki do gry w memory, czy inne kreatywne narzędzia do zabawy i do pracy. Podpowiadamy również, że jeśli dołączycie do fanów marki na ich Instagramie (TUTAJ), z pewnością zostanie to docenione.

UWAGA KONKURS

W komentarzach pod tym tekstem podzielcie się z nami swoimi sposobami na to, jakie pomysły narodziły się wam przez ostatnie miesiące na wspólne spędzanie czasu. Dla autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych pomysłów mamy wyjątkowe nagrody od marki Epson.

NAGRODY

I miejsce

Dla autora najciekawszego pomysł być może inspirowanego produktami marki Epson, mamy:

Drukarkę EcoTank 3150 oraz papier fotograficzny w formacie foto A4

II miejsce

Wyjątkowy zestaw składający się z:

  • papieru fotograficznego A4,

  • eleganckiego długopisu Mercedes – Epson,

  • kubka termicznego,

  • torby materiałowej eco na zakupy,

  • książki Kabaret Hrabi.

III miejsce

Autor trzeciego najciekawszego pomysłu otrzyma zestaw składający się z:

  • papieru fotograficznego w formacie pocztówki,

  • kubka Mercedes,

  • torby materiałowej eco na zakupy, 
  • książki Kabaret Hrabi.

Konkurs trwa od 11.01.2021 do  26.01.2021 roku, wyniki zostaną opublikowane na stronie www.ohme.pl do  06.02.2021 roku. Regulamin konkursu jest dostępny jest tutaj.