Go to content

Czy wiara w siebie jest uzależniona od płci? Weź udział w ogólnopolskim badaniu pewności siebie kobiet i mężczyzn!

Największa w Polsce firma badawcza NEUROHM przeprowadziła badania w ponad 20 państwach na świecie i okazało się, że niezależnie od kraju – pomimo trudności – to kobiety a nie mężczyźni pod wieloma względami lepiej radzą sobie z nową rzeczywistością.

Kobiety są bardziej empatyczne. Nie tylko troszczą się o zdrowie bliskich i innych, ale również są bardziej zdyscyplinowane, jeśli chodzi o przestrzeganie obostrzeń. Są bardziej otwarte na zmiany, elastyczne i podchodzą do nowej rzeczywistości bardziej optymistycznie. Widzą, że rodzi się nowa normalność.

Na ich podejście i otwartość wpływ ma przede wszystkim inteligencja emocjonalna, która w porównaniu z mężczyznami jest zdecydowanie wyższa. Występuje jeden wyjątek, gdzie dane odwracają się na niekorzyść kobiet. Z badań NEUROHMu wynika, iż mężczyźni są z siebie bardziej zadowoleni. Kobiety nie tylko mniej wierzą w siebie, ale są również bardziej samokrytyczne. Niezwykle utalentowane, ale niestety… zbyt skromne.

Dlatego musimy zmienić myślenie kobiet i dostarczyć im argumentów i rozwiązań do skutecznej pracy nad wiarą w siebie, swoją sprawczość i możliwości. A te są ogromne!

Pomóż nam zatem przygotować narzędzia jakich jeszcze nie było! Wypełnij test, zaproś do badania wszystkie bliskie sobie kobiety i mężczyzn. Niech się dzieje! Wyniki badań będą punktem wyjścia do opracowania projektu dedykowanego kobietom, o którym będziemy informować na łamach portalu na bieżąco.

POD TYM LINKIEM MOŻESZ WYPEŁNIĆ TEST!