Go to content

Akcja „Bądź piękna każdego dnia”

Akcja "Bądź piękna każdego dnia"
Fot. Kaboompics/Kaboompisc / CCO

Podobno nie szata zdobi człowieka, ale nie ma co ukrywać, że zawsze to pierwsze wrażenie ma znaczenie. Te pierwsze 15 sekund, kiedy obejmujemy kogoś wzrokiem i już rysujemy w głowie obraz tej osoby.

I choćby nie wiem, jak ktoś się zapierał, że liczy się wnętrze, i to jakim kto jest człowiekiem, to jednak nie można pominąć tego, że ważne jest, jak wyglądamy. I nie ma w tym nic złego.

Makijaż, świeżo obcięte lub pofarbowane włosy, modna fryzura, pomalowane paznokcie – wiele z nas z tymi atrybutami kobiecości czuje się świetnie i w ten sposób nierzadko poprawia sobie nastrój. Wiele jest sposobów na to, by uczynić  się piękniejszą i dobrze czuć się we własnej skórze. My chcemy was zachęcić do dbania o swoją urodę i swój wygląd.

Tym razem chcemy was zaprosić do udziału w akcji „Bądź piękna każdego dnia”. Od dzisiaj do 18 maja będziemy codziennie umieszczać dla was wpisy dotyczące urodowych wyzwań. Będziemy was namawiać do odrobiny szaleństwa, do zadbania o to, by wasza uroda była tej wiosny widoczna w wyjątkowy sposób.

Miło nam również przekazać, że do naszej nowej akcji włącza się marka BaByliss, która ufundowała dla uczestniczek „Bądź piękna każdego dnia” fantastyczne nagrody.

Co trzeba zrobić? Pod codziennym wpisem dotyczącym naszej akcji zamieść komentarz, w którym napiszesz, co takiego dzisiaj zrobiłaś dla swojej urody. Najciekawsze z komentarzy zostaną nagrodzone.

 

Depilator IPL

Depilator IPL BaByliss | Akcja "Bądź piękna każdego dnia"

Mat. prasowe

Prostownicę 

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Lokówkę

Mat. prasowe

Mat. prasowe

 

Czas trwania: 20.04.2016 – 18.05.2016. Wyniki zostaną opublikowane do dnia 27.05.2016

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Zobacz wszystkie wyzwania w naszej akcji