Lifestyle

Pan pozna panią. „Szukam przyjaciółki do łóżka i bratniej duszy… A może pobawimy się w lesie?” [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
12 kwietnia 2018
Fotomontaż / iStock
 

Witajcie, jeżeli szukacie partnera na życie,  uczciwego faceta, który wreszcie doceni to, jak wspaniałymi kobietami jesteście – dobrze trafiłyście! Specjalnie dla was, przygotowałyśmy serię publikacji starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych przez nas osobiście ogłoszeń: Pan pozna panią. Szukajcie ogłoszeń z serii Oh!love – bo prawdziwej miłości trzeba w życiu trochę pomóc i przede wszystkim dać szansę!

Cześć,

Jestem dojrzałym mężczyzną, który szuka partnerki na resztę życia. Nie zamierzam wcale założyć ciepłych kapci – chcę odkrywać świat, poznawać i doświadczać, z chęcią wytarmoszę twoją pościel i włosy. Przeżywam drugą młodość i miło będzie mi  towarzystwie bratniej duszy. Lubię romantyczne spacery i harce w domu… z pewnością znajdziemy wiele wspólnych aktywności. 😉 

Lubię inne zwierzęta, kobiece dłonie i… zaszyć się w sypialni. A może dasz namówić się na figle w lesie? Obiecuję, że nie pożałujesz!

Zobacz moje zdjęcia niżej.

Jeszcze niżej.

Fotomontaż / iStock

Fotomontaż / iStock

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Zakochałaś się od pierwszego wejrzenia? Spotkajmy się w realu! Czekam na Ciebie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie (wejdź na moją stronę: http://www.celestynow.toz.pl/adopcja/153.html).

Nie jesteś gotowa na stały związek, możesz mnie odwiedzić lub wesprzeć przekazując swój 1% podatkuKRS 0000154454 W informacji dodatkowej koniecznie wpisz cel szczegółowy: Schronisko w Celestynowie.

16492114_1527823817258019_1629643432_o

Z miłością
Neptun

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Opis Zwierzęcia

wielkość: duża
gatunek: pies
płeć: samiec
maść: bura
wiek: 11 lat 3 mies. 13 dn.

CHARAKTERYSTYKA ZWIERZĘCIA

Neptun to średniej wielkości pies o łagodnym charakterze, który po wielu latach spędzonych w schronisku, w końcu zaczął cieszyć się sobotnimi spacerami.

Według mitologii rzymskiej Neptun był bogiem mórz i oceanów, jak również opiekunem koni i wyścigów – może z tego powodu jest taki energiczny i ruchliwy?

To jeden z tych psów, na którego długo nie zwracano uwagi. Mieszka w boksie razem z Aktorką i to razem z nią zaczął niedawno eksplorować celestynowski las. Na początku był zlękniony, robił kółka, próbował protestować, ale jednocześnie coś mu podpowiadało, że teraz będzie tylko lepiej. I tak się stało. Ciekawość świata nie pozwoliła mu zostać w schroniskowej budzie. Trochę się przełamał, trochę się otworzył i ze spaceru na spacer jest już tylko lepiej.

Po wyjściu poza bramy schroniska Neptun zmienia się w innego psa. Staje się odważniejszy i ciekawszy świata. Próbuje nacieszyć się chwilową wolnością, dlatego nie przepuści żadnemu zapaszkowi, ani żadnej rzeczy, która go zainteresuje. Węszy we wszystkich napotkanych krzaczorach. No cóż, nie ma się co dziwić – po powrocie do boksu ma tylko budę i parę metrów betonowych płyt.

W stosunku do innych psów jest grzeczny i ich nie zaczepia. Na pewno potrzebuje trochę czasu, aby zupełnie oswoić się z człowiekiem, ale już teraz można powiedzieć, że będą z niego ludzie 🙂 Co raz chętniej pozwala się głaskać, choć trzeba to robić z wyczuciem 🙂 Łasy na przysmaczki daje się jednak szybko przekupić i przekonać, że człowiek wcale nie jest taki zły? Neptun byłby wspaniałym kompanem podczas długich spacerów. Jego szybka przemiana świadczy o tym, że jest mądrym psiakiem. Bardzo szkoda, że tak długo był niezauważany. Może czas odwrócić los i go adoptować? 🙂

kontakt:
[email protected]
tel. 22 789 70 61
www.celestynow.toz.pl

Nie twój typ? Nic straconego – przeczytaj inne ogłoszenia tutaj. 


Artykuł powstał we współpracy z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce.


Lifestyle

Co kolor oczu mówi o twoim zdrowiu i osobowości?

Redakcja
Redakcja
13 kwietnia 2018
Fot. iStock/SensorSpot
Następny

Nie bez powodu mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Można z nich wyczytać bardzo wiele. Specjaliści potrafią na podstawie ich wyglądu wskazać niektóre nasze problemy zdrowotne. Osoby z najbliższego otoczenia mogą ocenić, czy dzień wcześniej balowaliśmy czy też grzecznie poszliśmy spać. A nasz rozmówca może wyczytać, czy mamy coś do ukrycia. Tak, oczy bardzo wiele o nas mówią. 

O ile na nasze zachowanie i reakcje mamy jako taki wpływ (uciekanie wzrokiem, mrużenie oczu, świdrujące spojrzenie), kształt i kolor oczu to już inna sprawa. Pisaliśmy już o tym, co rozmiar, kształt, pochylenie, a nawet odległość między oczami mówi o twojej osobowości. Teraz czas skupić się na kolorze.

Sprawdź, jakie sekrety zdradzają twoje oczy.


 

Źródło: Reader’s digest

Lifestyle

W związku liczy się lojalność. O czym nigdy nie powinnaś opowiadać znajomym?

Ewelina Celejewska
Ewelina Celejewska
12 kwietnia 2018
Następny

„Nie zgadniecie, co mój stary wczoraj odwalił…” – rozpoczynała każdą pogawędkę przy korpo-ekspresie do kawy moja znajoma, a jej opowieści o tym, jak to mąż ZNOWU przyniósł jej wstyd na rodzinnej imprezie, albo jak to NIGDY nie pomaga jej przy dzieciach, wzbudzały wśród nas konsternację. Czasem czuliśmy zażenowanie, czasem ciekawość, bywało też tak, że śmialiśmy się do rozpuku. Nie znaliśmy gościa, ale każdy z nas miał jakiś wyrobiony obraz jego osoby. Czy słuszny i prawdziwy? Zapewne nie. Ale gdybym stanęła z nim oko w oko na jakimś spotkaniu, przed oczami zapewne miałabym jedną z tych żenujących lub wstydliwych historyjek, które słyszałam. 

Większość z nas w ogóle za dużo mówi. O sobie, o swoich bliskich, o problemach małżeńskich. Dobrze jest się wygadać, ale trzeba się zastanowić, CO i KOMU opowiadamy, a przede wszystkim „która koszula jest bliższa ciału”. Istnieją pewne tematy, których lepiej nie poruszać. Dlaczego? Ponieważ w związku najważniejsza jest lojalność wobec partnera.

Upodobania seksualne

Oczywiście, wszyscy rozmawiamy o seksie i jesteśmy w tych pogawędkach mniej lub bardziej otwarci. Trzeba jednak uważać na to, ile szczegółów z własnej sypialni się zdradza. Najlepiej w ogóle nie rozpoczynać zdań od „my nigdy…”, „my zawsze…”, a już na pewno nie od „a ty sobie wyobrażasz, że mój facet…”. Nie, nie! Żadnych intymnych szczegółów. To są wasze osobiste sprawy i nikt nie powinien wiedzieć, jaką bieliznę nosi twój facet, jakie ma upodobania/fetysze, co jest dla niego tematem tabu. Oczywiście, czasem szukam porady w niektórych kwestiach i tu powinnyśmy uważać kogo i o co pytamy. Inteligentny człowiek, szanujący swoją relację będzie potrafił zapytać tak, żeby nie ośmieszyć ani siebie, ani partnera.

Każda awantura

Przyjaciele są od tego, żeby nas wysłuchać, gdy mamy problem. Warto jednak zastanowić się, czy o wszystkich sprzeczkach i kłótniach powinniśmy opowiadać i czy aby na pewno konieczne są te wszystkie inwektywy i przejaskrawienia. Nieustanne stawianie swojego partnera w złym świetle spowoduje, że twoi znajomi zaczną mieć o nim złe zdanie i siłą rzeczy przestaną go lubić. Czy aby na pewno chcesz uzyskać taki efekt, wylewając nieustannie swoje żale?

Romanse i zdrady

Kiedy zostaniemy zranione, mamy ochotę opowiedzieć o tym całemu światu. Teraz. Już. Na gorąco. Zdrady i romanse to są jednak te tematy, które warto wcześniej przerobić w głowie choć po części. Czy aby na pewno znasz wszystkie fakty? Co zamierzasz dalej z tym zrobić? Wybaczyć? Rozstać się? Poczekaj chwilę, aż emocje nieco opadną lub gdy będziesz już potrafiła racjonalnie myśleć. Wyrzucanie jego rzeczy przez okno chwilę po przyłapaniu go na zdradzie i obdzwanianie wszystkich znajomych jest kuszące, ale i bardzo zgubne. Jeśli już musisz, wybierz jedną, ZAUFANĄ osobę do której zadzwonisz.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

Zobacz także

Typ emocjonalnie niedostępny. Lepiej nie oczekuj miłości od takiego faceta!

Oto 41 rzeczy, przez które nigdy nie powinnaś czuć się winna:

41 rzeczy, z powodu których nigdy nie powinnaś czuć się winna

„Dziewczynka wszystkiego nauczyła się od rodziców: kłamstw, manipulacji, wchodzenia w rolę partnerki ojca, dogadzania mu, kajania się kiedy było trzeba”