Go to content

Jak to u ciebie jest z tą perfekcją? Akcja „Oh!Mamo – jestem kobietą”

Kochane, Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami. Wielkimi krokami zbliża się też nasza konferencja, podczas której chcemy z wami porozmawiać o wszystkim, co nas nurtuje. O relacjach, o związkach, miłości i oczywiście macierzyństwie.

A że chcemy, żeby każda z was miała możliwość w naszej konferencji wziąć udział, mamy dla was zabawę. Otóż każdego dnia około godziny 19:00 zamieszczać będziemy dla was pytanie, wyzwanie, z prośbą o komentarz pod artykułem. Do wygrania będzie 10 podwójnych zaproszeń na „Oh!Mamo – jestem kobietą!”.

To jak? Zaczynamy?

Jedną z naszych prelegentek będzie Agata Komorowska, bo kto inni, jak nie ona opowie nam, jak z mamy opętanej manią perfekcjonizm, stać się szczęśliwą, choć daleką od ideału mamą czwórki dzieci.

AGATA KOMOROWSKA

A ty? Jesteś mamą perfekcyjną? Mamą, która wymaga od siebie więcej niż wszyscy inni razem wzięci? Mamą, która nie daje sobie prawa do odpoczynku nie chcąc stracić ani jednej cennej minuty z życia swojego dziecka, kosztem własnego życia? Przyjrzyj się sobie? Ile jest w tobie perfekcjonizmu, a ile realnego macierzyństwa? Realnego, czyli takiego, kiedy masz prawo być zmęczona, czy znudzona układaniem po raz setny tych samych puzzli. Realnego, czyli takiego, kiedy pomyślisz o sobie i o przyjemnościach, które sobie fundujesz. Realnego, czy w końcu takiego, które pozwala ci wyjść z roli matki i pobyć też kobietą, żoną, kochanką.

Spójrz na siebie i zastanów się, czy jesteś szczęśliwa? Czy jesteś szczęśliwa będąc mamą – abstrahując od szczęścia oczywistego i miłości, ale czy czasami macierzyństwo i stawiana przez samą ciebie poprzeczka nie wisi zbyt wysoko, nie przytłacza cię?

Akcja „Oh!Mamo – jestem kobietą”

Wyzwanie #1

Nasze pierwsze wyzwanie to:

Pomyślcie przez chwilę o sobie, zróbcie szybki rachunek sumienia i napiszcie, jak to u was jest z tą perfekcją. Czy bliżej wam do perfekcyjnej Matki Polki, czy może dajecie sobie przyzwolenie do bycia nieidealną? Swoje refleksje napiszcie w komentarzu do tego artykułu

Co trzeba zrobić?

Być z nami! Przez najbliższe dni będziemy zachęcać was pochylenia się nad sobą, do zrozumienia, że powinniśmy być dla siebie ważne, powinniśmy mierzyć się z własnymi lękami i ograniczeniami. Będziemy pytać, co dla was znaczy być kobietą, czym jest dla was kobiecość.  Bądźcie w tym czasie z nami i pod artykułami piszcie swoje komentarze.

Najfajniejsze komentarze, zwłaszcza tych najbardziej aktywnych uczestniczek akcji nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na naszą konferencję „Oh!Mamo – jestem kobietą”, która odbędzie się 27. maja w Warszawie, w Fortach Mokotów, a dokładnie w Studio 99. .

Akcja trwa od 08.05.2017 do 22.05.2017 roku. Wyniki akcji zostaną opublikowane do dnia 24.05.2017 roku na stronie ohme.pl.

cp_przeskalowane_bold

Regulamin akcji znajdziecie TUTAJ.