Go to content

Tyran, przywódca, słoń w składzie porcelany. 6 znaków zodiaku o najsilniejszej osobowości

Nikogo nie powinno zaskakiwać, że się od siebie różnimy – niektórzy z nas są hałaśliwi i agresywni, podczas gdy inni są potulni, cisi i bierni. Świat potrzebuje wszystkich. Astrologia daje nam wiele możliwości przyglądania się ludzkim osobowościom. Właściwie bez problemu jesteśmy w stanie wskazać w naszym otoczeniu, która osoba ma silną osobowość, a która jest bardziej uległa. Czy zgadza się to z opisami znaków zodiaku. Sprawdźcie, z czystej ciekawości.

Silne osobowości nie ograniczają się do znaków ognia, jak można by zakładać. Znaki zodiaku dają w tym temacie mnóstwo wariacji. Możemy być silni w jednym, podczas gdy w innym wiemy, że jesteśmy kompletnymi mięczakami. Nie jesteśmy całkowicie silni ani całkowicie słabi. Jednak nasze znaki zodiaku zdecydowanie wspierają poziom tego, jak silne mogą być nasze osobowości.

Silna osobowość może być charyzmatyczna, pociągająca, przekonująca. Ale siła osobowości niekoniecznie oznacza siłę charakteru. Można być silnym i imponującym, onieśmielać, a nawet zastraszać. Silna osobowość to miecz obosieczny, który miejmy nadzieję, jej posiadacze wykorzystują wyłącznie do dobrych celów.

6 znaków zodiaku o najsilniejszej osobowości

1. Lew

Lepiej być po jego stronie, bo jeśli coś idzie nie po jego myśli jest nieznośny i przykry. Lew to nie tylko silna osobowość — to pędzący pociąg siły, który wymaga, abyś wsiadł na pokład lub został na poboczu, w polu.

Lew ma egoistyczny, egocentryczny rodzaj silnej osobowości i jakkolwiek charyzmatyczny może być, może być również najbardziej obraźliwym ze znaków.

2. Strzelec

To, co charakterystyczne dla Strzelca, to to, że jest cichy… dopóki nie nadejdzie czas, aby spalić świat. Zbiera informacje, podsumowuje, analizuje i przygotowuje na nie odpowiedź. I nagle, wtem, dosłownie jak diabeł z pudełka wyskakuje Strzelec i daje nam wszystkim jasno do zrozumienia, jak powinno być.

Strzelec planuje zemstę, intrygi, ataki. Jest myślicielem, zastanawia się, zanim coś powie, a kiedy już przemówi, poznajemy swoje miejsce w szeregu.

Czytaj dalej na kolejnej stronie!

fot. LumiNola/iStock

1/1 6 znaków zodiaku o najsilniejszej osobowości

3. Byk

Byka uznajemy za zwierzę nieco niezdarne, zachowujące się, jak przysłowiowy słoń w składzie porcelany. Zodiakalny Byk faktycznie coś ma z tego zwierzęcia. Czasami niezdarny i chamski, ale wiedzący, czego chce, choć osiąganie tego nie przychodzi mu z łatwością.

Byk ma silną, upartą i nachalną osobowość, która zawsze daje mu to, czego chce, a jeśli cały sklep z porcelaną zostanie po drodze zrujnowany, trudno!

4. Bliźnięta

Nie pomyślałabyś automatycznie właśnie o Bliźniętach w kontekście silnej osobowości, prawda? Tymczasem natykasz się na kogoś takiego jak Donald Trump, czy Jarosław Kaczyński… no właśnie.

Ponieważ Bliźnięta widzą dwie strony wszystkiego, w końcu wybierają tę, w którą wierzą. Człowiek spod znaku Bliźniąt to tyran. Jedni nazywają to „silną osobowością”, a inni zwykłym zastraszaniem.

5. Skorpion

Silny w tym przypadku oznacza apodyktyczny. Tak, Skorpion jest bez wątpienia najbardziej apodyktycznym, nachalnym, analitycznym i osądzającym znakiem.

Prawie niemożliwe jest, aby wygrać ze Skorpionem.

6. Baran

Bez wątpienia Baran jest znakiem, który ma najsilniejsze cechy osobowości. Pod tym znakiem rodzą się przywódcy i autorytety.

Baran jest wojownikiem zodiaku, jest niezawodny jeśli chodzi o ochronę idei, ludzi i tego, co uważa za słuszne. Nie boi się wyrażać swoich poglądów i często robi to z wielkim urokiem i łatwością. Naturalny lider, naturalnie silna osobowość.