Lifestyle

Tyran, przywódca, słoń w składzie porcelany. 6 znaków zodiaku o najsilniejszej osobowości

Magic Moments
Magic Moments
17 sierpnia 2021
fot. LumiNola/iStock
Następny

Nikogo nie powinno zaskakiwać, że się od siebie różnimy – niektórzy z nas są hałaśliwi i agresywni, podczas gdy inni są potulni, cisi i bierni. Świat potrzebuje wszystkich. Astrologia daje nam wiele możliwości przyglądania się ludzkim osobowościom. Właściwie bez problemu jesteśmy w stanie wskazać w naszym otoczeniu, która osoba ma silną osobowość, a która jest bardziej uległa. Czy zgadza się to z opisami znaków zodiaku. Sprawdźcie, z czystej ciekawości.

Silne osobowości nie ograniczają się do znaków ognia, jak można by zakładać. Znaki zodiaku dają w tym temacie mnóstwo wariacji. Możemy być silni w jednym, podczas gdy w innym wiemy, że jesteśmy kompletnymi mięczakami. Nie jesteśmy całkowicie silni ani całkowicie słabi. Jednak nasze znaki zodiaku zdecydowanie wspierają poziom tego, jak silne mogą być nasze osobowości.

Silna osobowość może być charyzmatyczna, pociągająca, przekonująca. Ale siła osobowości niekoniecznie oznacza siłę charakteru. Można być silnym i imponującym, onieśmielać, a nawet zastraszać. Silna osobowość to miecz obosieczny, który miejmy nadzieję, jej posiadacze wykorzystują wyłącznie do dobrych celów.

6 znaków zodiaku o najsilniejszej osobowości

1. Lew

Lepiej być po jego stronie, bo jeśli coś idzie nie po jego myśli jest nieznośny i przykry. Lew to nie tylko silna osobowość — to pędzący pociąg siły, który wymaga, abyś wsiadł na pokład lub został na poboczu, w polu.

Lew ma egoistyczny, egocentryczny rodzaj silnej osobowości i jakkolwiek charyzmatyczny może być, może być również najbardziej obraźliwym ze znaków.

2. Strzelec

To, co charakterystyczne dla Strzelca, to to, że jest cichy… dopóki nie nadejdzie czas, aby spalić świat. Zbiera informacje, podsumowuje, analizuje i przygotowuje na nie odpowiedź. I nagle, wtem, dosłownie jak diabeł z pudełka wyskakuje Strzelec i daje nam wszystkim jasno do zrozumienia, jak powinno być.

Strzelec planuje zemstę, intrygi, ataki. Jest myślicielem, zastanawia się, zanim coś powie, a kiedy już przemówi, poznajemy swoje miejsce w szeregu.

Czytaj dalej na kolejnej stronie!

Lifestyle

Jaka jest twoja seksualna osobowość i kto do ciebie najlepiej pasuje? Sprawdź horoskop!

Magic Moments
Magic Moments
18 sierpnia 2021
fot. LanaStock/iStock
Następny

Astrologia może być świetnym sposobem na poznanie własnych cech osobowości, upodobań i niechęci, a także potencjalnych partnerów. Może również powiedzieć, jaka jest twoja osobowość w sypialni, na podstawie twojego znaku zodiaku. Czy jesteś wymagająca i niegrzeczna, czy nieco bardziej konserwatywna i nieśmiała?


Baran

Rządzony przez Marsa Baran jest znakiem ognia, który może kochać tylko w jeden sposób – namiętnie! Baran zawsze rządzi w sypialni i chętnie przeżyje wszystko od razu. Są energicznymi, namiętnymi kochankami i nie lubią dramatów ani emocjonalnej gry. Barany uwielbiają masaż… głowy, który wprowadza ich w odpowiedni nastrój.

Znaki zgodne seksualnie: Lew, Waga, Bliźnięta

Byk

Byk jest znakiem rządzonym przez Wenus, więc kiedy chce kogoś uwieść, zawsze robi to powoli. Byki to zmysłowe osoby i wolą poświęcić swój czas na upewnienie się, że mają odpowiednią atmosferę. Dotyk, zapach i dźwięki odgrywają ogromną rolę w ich życiu seksualnym, więc ogólny nastrój musi być odpowiedni na namiętną noc..

Znaki zgodne seksualnie: Skorpion, Rak, Panna

Bliźnięta

Bliźnięta to bardzo energiczne, prostolinijne, spontaniczne i zalotne. Bliźnięta zdecydowanie nie są nieśmiałe w sypialni – są niezwykle pomysłowe i chętnie eksperymentują i próbują różnych rzeczy. Lubią flirtować i uwielbiają sprośne rozmowy. Jeśli chcesz podniecić swojego partnera spod znaku Bliźniąt, po prostu wyszeptaj mu do ucha jakieś sprośności lub przygotuj aromatyczną, zmysłową kąpiel.

Znaki zgodne seksualnie: Strzelec, Wodnik, Baran

Rak

Rządzone przez Księżyc Raki to wrażliwe i romantyczne dusze, które nie będą tolerować partnera, bawiącego się ich emocjami. Zawsze starają się stworzyć romantyczną i zachęcającą przestrzeń dla siebie i swojego partnera. Uwielbiają rozpieszczać zmysły muzyką i pysznym jedzeniem. Muszą czuć się emocjonalnie komfortowo, bezpiecznie i pewnie, a kiedy poczują się kochane w związku, staną się namiętnymi i zmysłowymi kochankami, którzy zrobią wszystko, aby zadowolić tę drugą osobę.

Znaki zgodne seksualnie: Byk, Koziorożec, Ryby

Czytaj dalej na kolejnej stronie!

 

Lifestyle

10 niesamowitych faktów o ludziach urodzonych w sierpniu

Magic Moments
Magic Moments
16 sierpnia 2021
fot. fotografixx/iStock
Następny

Ludzie urodzeni w sierpniu mają niesamowite cechy. Nie tylko są piękni, mają też bardzo magnetyczną osobowość. Są znani z prostolinijnego, niewyrachowanego zachowania, które czasami może szokować ludzi. Oto kilka niesamowitych cech osób urodzonych w sierpniu.


1. Są znani z tego, że nie afiszują się ze swoim życiem

Samotność w ogóle im nie przeszkadza i cenią sobie tak spędzany czas. Są bardzo skrytymi osobami i uwielbiają podejmować decyzje w całkowitej izolacji, aby móc wszystko zrozumieć w prosty sposób. Naprawdę wierzą w słuchanie wszystkich i samodzielne podejmowanie decyzji.

2. „A nie mówiłam!” – to ich ulubione zdanie

Są inteligentni i bystrzy. Mają dużą wiedzę i mogą służyć radą, gdy tylko będziesz w potrzebie. Nie oglądają się za siebie, bo wiedzą, że mają rację. Kłótnia z nimi to nic fajnego. Po udowodnieniu, że mają rację, bardzo szybko mówią „a nie mówiłem?!”.

3. Ich wahania nastroju bywają nieznośne

Chociaż urodzeni w sierpniu to zazwyczaj bardzo mili ludzie, wahania nastroju sprawiają, że bywają naprawdę nieprzyjemni. Choć nie mówią głośno o swoich uczuciach (nie pozwalają sobie na to), łatwo można je wyczytać z ich twarzy.

4. Lepiej wyrażają się na piśmie niż twarzą w twarz

Bardzo niekomfortowo dzielą się swoimi uczuciami z innymi w rozmowie twarzą w twarz, co prawdopodobnie jest powodem, dla którego są fenomenalnymi pisarzami i płynnie wyrażają się na piśmie. Jeśli naprawdę mają coś do powiedzenia, znajdą sposób na przesłanie do Ciebie listu.

5. Nie są zbyt towarzyscy

Ze względu na swoją skrytą naturę nie mają zbyt wielu przyjaciół. Zawieranie znajomości, o przyjaźni nie mówiąc, zajmuje im dużo czasu, dlatego naprawdę blisko są z bardzo małą liczbą osób. Są również bardzo konkretni w doborze przyjaciół, co akurat się bardzo chwali. Kiedy raz zaoferują komuś swoją przyjaźń, są wierni tej znajomości.

Czytaj dalej na kolejnej stronie!