Go to content

Rzeczy, których najbardziej potrzebujesz w miłości, zgodne z twoim znakiem zodiaku

Zastanawiałaś się, czego ci właściwie potrzeba do szczęścia w miłości? Marzysz o tym (a może już to masz?), by on był przystojny, dobry, albo majętny? Każda z nas ma swoje pragnienia, które chętnie przekłada na rzeczywistość. Bo przecież mało jest ważniejszych rzeczy od związku, na którego podstawie budujemy swój świat, w dodatku na wiele długich lat.

Niekiedy tej satysfakcji i szczęścia szukamy po omacku, potykając się o własne marzenia czy wyobrażenia. Bo to, czego tak naprawę każdy z nas potrzebuje, uświadamiamy sobie na skutek zbierania doświadczeń.

Ale można też sobie pomóc, idąc na skróty i zaglądając do tego, co o naszych pragnieniach w miłości mówią znaki zodiaku. Przecież wpływają one na każdy aspekt naszego życia, więc niczym złym jest ciekawość, co na temat miłości mówią gwiazdy.

źródło: www.powerofpositivity.com

Fot. iStock

1/12 Baran (21.03 – 19.04)

Baran zdecydowanie nie jest fanem niespodzianek, bo twardo stąpa po ziemi. Osoba spod tego znaku jest otwarta i uczciwa, ale sama najbardziej obawia się zdrady, nielojalności partnera i bywa dość podejrzliwa. Przede wszystkim tobie potrzebne jest w związku poczucie bezpieczeństwa i duża odporność partnera na twoje czasem dziwne zachowanie, powodowane wątpliwościami i zazdrością.

Fot. iStock

2/12 Byk (20.04 – 22.05)

Kobieta Byk to kombinacja uporu i kobiecej wrażliwości. Jesteś bardzo wyrazista i masz wiele swoich potrzeb, z których nie lubisz się tłumaczyć. Bardzo często się denerwujesz i potrzebujesz takiego mężczyzny, który będzie miał mocny charakter i weźmie pod uwagę twoje uczucia, obchodząc się z tobą delikatnie. Ponieważ nie wybaczysz zbyt łatwo, potrzebujesz partnera, który będzie wytrwały i nie odwróci się na pięcie zniechęcony pierwszymi wstrząsami w waszym związku.

Fot. iStock

3/12 Bliźnięta (23.05 – 21.06)

Kobieta spod znaku Bliźniąt uwielbia rozmawiać — wysyłać wiadomości, pisać listy, spędzać czas w podróży z ukochaną osobą. Bliźnięta potrzebują być cały czas w kontakcie i wymagają gotowości do tego od drugiej osoby. Idealny partner dla ciebie powinien mieć świadomość, że nie lubisz czekać i potrzebujesz cały czas mieć kogoś blisko siebie, gotowego by cię wysłuchać.

Fot. iStock

4/12 Rak (22.06 – 22.07)

Kobieta Rak bardzo mocno wierzy w układ dawania i brania. Ceni sobie lojalność, niezawodność, ale liczy na to, że jeżeli swojemu mężczyźnie ofiaruje takie cechy, to mężczyzna odpłaci się tym samym. Rak potrzebuje przede wszystkim czuć ochronę i wzajemne bezpieczeństwo w związku. Ceni sobie przeświadczenie, że nic jemu nie zagrozi.

Fot. iStock

5/12 Lew (23.07 – 23.08)

Lew to bardzo silny znak zodiaku, który zawsze idzie po to, na czym najbardziej mu zależy. Jest pewny siebie, charyzmatyczny i zawsze mówi to, co myśli. Ukochanej osobie daje radość i ciekawie spędzony czas. Kobieta Lwica potrzebuje przede wszystkim kogoś, kto nie będzie specjalnie nieśmiały i będzie dotrzymywał jej kroku w życiu.

Fot. iStock

6/12 Panna (4.08 – 22.09)

Panna jest znakiem zodiaku, który cechuje dobroć i oddawanie wielkiej energii partnerowi. Panna jest osobą życzliwą, wszędzie chciałaby zobaczyć dobro, choć nie zawsze jest to możliwe. Miłość Panny do partnera jest bardzo silna i przede wszystkim  powinien on oddawać podobne zaangażowanie. Panna nie skrzywdzi nikogo i liczy na to, że partner będzie równie szlachetny jak ona.

Fot. iStock

7/12 Waga (23.09 – 22.10)

Waga bardzo lubi odczuwać życiową równowagę między dobrem a złem, miłością a nienawiścią. W kwestiach miłości i emocji powinna czuć się dobrze, bez przesady w jedną czy drugą stronę. Partner dla Wagi powinien mieć być skałą, na której z jednej strony waga może oprzeć się w chwilach słabości, a z drugiej strony pomoże jej stopować wtedy, gdy za bardzo będzie napierała do przodu. Zrównoważenie i stałość są cechami, które Waga bardzo sobie ceni.

Fot. iStock

8/12 Skorpion (23.10 – 21.11)

Uczciwość, intymność i intensywna miłość są niezwykle ważne dla kobiety spod znaku Skorpiona. Ten bardzo nieufny znak zodiaku ma problem z otwarciem się na drugą osobę. W związku raz naruszone zaufanie, nie zostanie już odbudowane, co więcej nastawi Skorpiona na zamykanie się w sobie i życie własnymi tajemnicami. Skorpion potrzebuje kogoś, kto go nie oszuka, będzie uczciwy i z taką samą siłą i zaangażowaniem będzie budował związek.

Fot. iStock

9/12 Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec to bardzo niezależny znak zodiaku, kochający na zabój. Zawsze w ruchu, nie lubi stagnacji, ceni sobie ludzi i bardzo często daje im wsparcie, na które czasem nie zasługują. Strzelec powinien mieć w związku własną kopię  — niezależną, ale godną zaufania, która umiała by tak samo oddawać dobro, jak i je przyjmować. Strzelec przede wszystkim potrzebuję czuć się komfortowo w związku z partnerem, który uszanuje wyraźną odrębność drugiej osoby.

Fot. iStock

10/12 Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec jest surowym, oszczędnym w wyrażaniu emocji znakiem, który ponad wszystko stawia dobro swojego związku. Ceni ciężką pracę i odpowiedzialność, wkładanie wspólnego wysiłku w budowanie codzienności z partnerem, daje mu wielką satysfakcję. Koziorożca nie interesują przelotne związki i ceni sobie przede wszystkim spokój, harmonię i stabilizację w życiu miłosnym.

Fot. iStock

11/12 Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik do żądny przygód, zbuntowany znak zodiaku, który ma szerokie zainteresowania i wielu znajomych. Wodnik w jednej chwili może się z czymś zgadzać, a w kolejnej protestować. Partner dla Wodnika powinien kochać zabawę, umieć spontanicznie się zachowywać i pozwalać na korzystanie ze swojej śmiałej natury. Uczucie swobody jest Wodnikowi potrzebne do szczęścia tak, jak powietrze do życia.

Fot. iStock

12/12 Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby należą do osób, które nie mają chęci publicznego okazywania uczuć i wolą intymne chwile zatrzymywać dla siebie. Ci mistrzowie uczuć cenią sobie romantyzm i szczególnie doceniają ze strony partnera piękne gesty miłości. Dla Ryb miłość to zdecydowanie nie słowa, a czyny.