Lifestyle

Jak próbowałam sama wykonać brazylijską depilację i dlaczego to był bardzo zły pomysł

Seksualnie
Seksualnie
5 marca 2018
1 z 1

Jak próbowałam sama wykonać brazylijską depilację i dlaczego to był bardzo zły pomysł

Fot. iStock/Paul Bradbury

Mówiąc w skrócie – przykleiłam „jak leciało”, a potem oderwałam „jak się dało”. Nie jestem w stanie opisać tego bólu. Miałam krwiaki i zaczerwienioną skórę. Włosy dalej były na swoim miejscu, z tą różnicą, że teraz obklejone woskiem. Najgorsze, że tego cholerstwa nie da się niczym zmyć. Dołączone chusteczki nie dały rady. Musiałam założyć majtki (sic!), ubrać się i iść do sklepu po oliwkę dla niemowląt. Gacie mi się przykleiły, włosy mnie ciągnęły. W kolejce do kasy stałam z wytrzeszczem oczu.

Jakoś to zmyłam. Sukces. Gorzej, że nie mogłam siedzieć. Ba! Skóra bolała mnie nawet wtedy, gdy zakładałam majtki. Nici z seksów przez dwa tygodnie. Ale teraz przynajmniej wiem, że takie zabiegi MUSI wykonywać specjalista.

Ja swojego wstydu jeszcze nie pokonałam i nie byłam. Ale za to przeprosiłam się z maszynką i zaprzyjaźniłam się ze swoim owłosieniem (w granicach rozsądku oczywiście), a i w końcu mam faceta, który pragnie kobiety, a nie dziewczynki…

PoprzedniNastępny
Lifestyle

5 nieoczywistych zachowań, które podkręcą twój seksapil i libido. Przestań udawać, zacznij przyciągać facetów

Seksualnie
Seksualnie
6 marca 2018
1 z 1

5 nieoczywistych zachowań, które podkręcą twój seksapil i libido. Przestań udawać, zacznij przyciągać facetów

Fot. iStock/praetorianphoto

Przygarnij zwierzaka

To może wydawać się bez sensu, ale naprawdę działa. Posiadanie zwierzaka sprawia, że twoja atrakcyjność seksualna znacznie rośnie. W oczach potencjalnych partnerów stajesz się kobietą idealną, która ma w sobie dużo empatii i potrafi zająć się żywą istotą. To właśnie są rzeczy, które przyciągają jak magnes, a nie wielkie dekolty i krótkie spódniczki. Zauważyłaś, że we wszystkich tych komediach romantycznych najseksowniejsze są właśnie „dziewczyny z sąsiedztwa”? To one roztaczają wokół siebie naturalny seksapil.

Spędzaj dużo czasu z przyjaciółmi

To nie tylko okazja, żeby założyć coś fajnego i zaprezentować się światu w najlepszym wydaniu. To przede wszystkim dobry sposób, żeby poprawić sobie humor, dobrze się bawić i dużo śmiać. A właśnie szczery uśmiech jest najbardziej seksowny. Potencjalni partnerzy będą cię odbierać jako osobę towarzyską i otwartą, która lubi kontakt z innymi i ma pozytywne podejście do życia. Mówiąc w skrócie – jesteś dla nich atrakcyjna seksualnie.

Na podstawie: Power of positivity

PoprzedniNastępny
Lifestyle

Najgorętsze, męskie fantazje. Jesteś gotowa je spełnić?

Seksualnie
Seksualnie
2 marca 2018
1 z 1

Najgorętsze, męskie fantazje. Jesteś gotowa je spełnić?

Fot. iStock/Casarsa

Odgrywanie ról

Jeśli nie chcesz wcielać się w prostytutkę, możesz wymyślić coś mniej hardcorowego. Najlepiej będzie, jeśli zapytasz wprost, czego pragnie twój facet. Do standardowych fantazji można zaliczyć seks z pielęgniarką, pokojówką, nauczycielką, przełożoną, służącą… Dlaczego miałabyś nie stać się przez jeden wieczór dziewką z czworaków, skoro tego właśnie chce? Będzie dobrze, pod warunkiem, że w którymś momencie nie wpadniesz w histeryczny śmiech 😉

Niedostępność

Faceci szaleją za kobietami, które są poza ich zasięgiem. Wiadomo – zakazany owoc smakuje najlepiej. Twój partner może fantazjować na temat seksu z twoją siostrą lub żoną swojego najlepszego kumpla. Niestety, raczej ci o tym nie powie. Tę fantazję można jednak wcielić w życie w inny sposób. Niech zaprosi cię na randkę i zabiega o ciebie przez cały wieczór, ty natomiast graj niedostępną i tajemniczą. Później, już w sypialni, również…

Różne miejsca

Większość facetów chciałoby urozmaicić życie seksualne choćby w najprostszy sposób. Jak to zrobić? Kochać się o innych niż zwykle godzinach, w innych miejscach w domu, na publicznych parkingach, w hotelowych pokojach. Tę fantazję chyba spełnisz bez trudu, hę?

Na podstawie: Love Panky

PoprzedniNastępny