Lifestyle

Ta kreacja Rihanny nie przestaje szokować. By ją ozdobić, trzeba było zabić około 50 lisów

Anna Frydrychewicz
Anna Frydrychewicz
26 stycznia 2018
Fot. Screen/Chris Toffe
 

Choć od tej Gali Met minęły już dwa lata, niesmak pozostał, tym bardziej, że Rihanna nie okazała skruchy. Kuriozalna, żółta suknia projektu Guo Pei , w której Barbadoska wystąpiła na jednej z najważniejszych imprez sezonu, obszyta została naturalnym futrem lisów polarnych. Ekolodzy oszacowali, że aby je wykonać trzeba było zabić około 50 zwierząt.

Na reakcję PETA nie trzeba było długo czekać, piosenkarkę potępiła również znana z walki o prawa zwierząt zdeklarowana przeciwniczka naturalnych futer, Joasia Krupa. Na Barbadoskę spadła gigantyczna lawina krytycznych komentarzy. „Wstyd”, „Jesteś bajecznie bogata, stać cię na więcej”, „Przestaję słuchać twojej muzyki”, „Jesteś idiotką, jeśli nie rozumiesz, jak to, co na siebie wkładasz wpływa na wybory innych ludzi” – to tylko niektóre z nich.

A sama Rihanna, jak to Rihanna. Pytana o suknię odpowiedziała jedynie, że choć żeby nosić suknię potrzebuje pomocy asystenta, to jednak „było warto”.

A wy, jak myślicie? Warto było?…


 

Na podstawie: elephantjournal.com


Lifestyle

Jak dobrać naszyjnik do stroju? Jaką długość wybrać?

Redakcja
Redakcja
26 stycznia 2018
2 z 6

Choker

Fot. iStock/visoook

Naszyjnik retro choker ma zwykle około 40 cm długości  i można go nosić zarówno na co dzień, jak i do formalnych strojów. Powrócił od do łask w ostatnim czasie wraz z powrotem mody lat 90-tych.

Choker ściśle przylega do podstawy szyi. Ten styl dobrze pasować do każdego stroju i garnituru, zarówno w stylu casual, jak i formalnym. DO chokerów unikajmy zwykłych T-shirtów, koszulek polo.

Fot. iStock/Marishka_Yu

Fot. iStock/Marishka_Yu

PoprzedniNastępny

Zobacz także

Kocham cię, ale cię nie lubię. Jak to możliwe?

Trzeba mieć serce z kamienia, albo nie mieć go wcale!

Zdrowy związek oparty jest na szacunku, zaufaniu i trosce. Ubliżanie i obrażanie jest formą przemocy