Go to content

Który z tych symboli przyśnił ci się w ostatnim czasie i co to znaczy

Niezależnie od tego czy wierzycie w znaczenie snów, czy nie odnajdujecie w obrazach sennych większej głębi – warto czasem posłuchać swojej intuicji. Jeśli któryś z tych symboli przyśnił wam się w ostatnim czasie, sprawdźcie koniecznie co to może oznaczać. Może warto potraktować ten przekaz jak dobrą radę na przyszłość?…

Może warto wsłuchać się troszkę w siebie i zastanowić, czy nasze życie toczy się właśnie tak, jak tego chcieliśmy.

 


Na podstawie: themindsjournal.com

 

1/7 Sen o spadaniu

Jeśli śniło ci się, że lecisz w dół, a twoje ciało znajduje się w stanie nieważkości – pora na zmiany w twoim życiu. Czy zastanawiałeś się ostatnio nad tym, że Twoje sny mówią, że powinieneś zaryzykować, bo to jest TEN moment.

Fot. istock

2/7 Sen o lataniu

Zazwyczaj jest bardzo przyjemny i mówi o tym, że ktoś, z kim byłeś kiedyś związany, lub ktoś w kim się podkochiwałeś powróci do twojego życia. To wspaniała wiadomość, jeśli jesteś singlem, ale jeśli jesteś w związku, bądź ostrożny!

Fot. istock/yuriyzhuravov

3/7 Sen o spotkaniu z kimś sławnym

Oznacza spotkanie z kimś z przeszłości. Zastanawiałeś się ostatnio, czy powinieneś skontaktować się z kimś z przeszłości? Jeśli tak, teraz jest czas, aby to zrobić. To może, wbrew pozorom, uprościć kilka sytuacji w twoim życiu.

vgajic

4/7 Sen o ciąży lub o dzieciach

To marzenie senne symbolizuje miłość, która niebawem pojawi się w twoim życiu, a jeśli jesteś w związku – gotowość do mocniejszego zaangażowania się.

Fot. iStock/ljubaphoto

5/7 Sen o tym, że ktoś cię goni

Ten sen mówi o tym, że już niedługo twój problem zostanie rozwiązany. Jeśli w twoim umyśle pojawią się dręczące wątpliwości, postaraj się pójść za głosem serca.

Fot. istock/

6/7 Sen, w którym się spózniasz

Na pociąg, na samolot, na ważne spotkanie, swój ślub… Jeśli nie wiesz, dokąd zmierzasz, poświęcić trochę więcej czasu swojemu wnętrzu. Zrozum, że nie możesz kontrolować wszystkiego. Jeśli sobie to uświadomisz, zaczniesz osiągać to, o czym marzysz.

7/7 Sen, w którym jesteś nagi

Najczęściej pośród wielu innych, ubranych osób.

Czas rozpocząć nowy rozdział w życiu. To nieodzowne, jeśli chcesz pozytywnych zmian. Możesz tego dokonać będąc otwartym i uczciwym wobec samego siebie. Masz wystarczająco dużo siły, by zacząć wszystko od początku.