Go to content

Konkurs „Jakim typem słodyczy jesteś?”

Fot. iStock / g-stockstudio

Creme Brulee, gorąca czekolada, lekkie pianki, a może beztroskie i kolorowe żelki? Gdybyś była słodkością, to jaką?

Masz ochotę odwiedzić „sklep ze słodyczami”? Serdecznie zapraszamy was do wzięcia udziału w naszej zabawie.Wejdźcie na www.axami24.pl, gdzie znajdziecie smakowite modele z najnowszej kolekcji „Candy Shop”, zainspirujcie się i napiszcie nam, jakim typem słodkości jesteście. Nie ograniczajcie swojej wyobraźni, puśćcie wodze fantazji i pamiętajcie, nawet czekolada nie musi być tylko słodka… 😉

Na laureatów naszego konkursu czekają wspaniałe nagrody od axami24.pl!

KONKURS

Zasady:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu napisz: „Jakim typem słodyczy jesteś?”.
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

„Gdybyś miała opisać siebie w roli słodkości, byłabyś słodką landrynką, czekoladą z chilli, czy kandyzowaną wiśnią na eleganckim torcie? A może drzemie w tobie zupełnie inna i tajemnicza słodycz? Napisz nam o tym! W komentarzu do tego artykułu napisz: „Jakim typem słodyczy jesteś?”.

Nagrody:

Logo Axami1

 

1 x komplet  Creme Brulee V-7870 top + V-7878 stringi marki AXAMI z najnowszej kolekcji Candy Shop

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Wyróżnienie:

1 x zmysłowe pończochy V-7834 AXAMI z najnowszej kolekcji Candy Shop

 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Konkurs trwa od 03.08.2017 r. do 17.08.2017 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 21.08.2017 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.