Go to content

Konkurs „Eko, to się dziedziczy”

Fot. iStock / thawornnurak

Dbamy, kochamy, pokazujemy i uczymy życia. Bardzo mocno wierzymy, że świat, o który dziś się troszczymy, odwdzięczy się naszym dzieciom. Dlatego chyba każdy rodzic na swój sposób i swoją pomysowością uczy i pokazuje dzieciom, jak troszczyć się o planetę. Od wyboru ekologicznych produktów czy kosmetyków, po domowy recykling. A my wraz z marką MomMe, która ekologicznie dba nie tylko o matkę naturę, ale i o skórę waszych pociech, serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Opowiedzcie nam, jak w waszych domach uczycie swoje dzieci eko-życia.

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu napisz, jak uczysz swoje dzieci eko-życia. Co wasza rodzina i nawet jej najmniejsi członkowie robią dla naszej planety?
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

W komentarzu, pod tym artykułem napisz, jak uczysz swoje dzieci eko-życia. Co wasza rodzina i nawet jej najmniejsi członkowie robią dla naszej planety? Może macie swój autorski pomysł, na naukę dziecka odpowiedzialności za matkę naturę?

Nagrody

5 x zestaw nagród, składający się z:

– Aksamitna oliwka pielęgnacyjna 100 ml

oliwka pielegnacyjne_wizerunek

– Łagodny żel do mycia 2 w 1 150 ml  

zel_wizerunek 2

– Puszysty krem łagodzący 75 ml  

puszysty krem_wizerunek

Konkurs trwa od 01.12.2015 do 14.12.2015 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 21.12.2015 roku.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj: MomMe – EKO-REWOLUCJA w pielęgnacji dzieci

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj