Go to content

W jakim kraju partnerzy zdradzają się najczęściej? Już wiadomo!

Czy wiecie, że... 22 wskazówki dotyczące seksu, które warto znać
Fot. iStock / FlairImages

Bez względu na szerokość geograficzną, miejsce zamieszkania i kraj pochodzenia, zdrada potrafi zranić głęboko i wprowadzić niemałe zamieszanie w związek. Choć niewierność zdarza się w każdym zakątku Ziemi, to niektóre narody mają do niej większe skłonności i częściej pozwalają sobie na przygody poza domem. Ciekawi, gdzie żyje najwięcej cudzołożników?

Niewierny jak Duńczyk

Badania przeprowadzone przez  brytyjską firmę Dr Felix wykazują, że jest to Skandynawia! W rankingu niewierności przoduje Dania, która znalazła się na pierwszym miejscu z 46 procentami swoich obywateli dopuszczających się pozamałżeńskich romansów. Dla narodu, który liczy zaledwie 5 milionów ludzi, to jest całkiem duża liczba! Tuż za Danią znalazła się Norwegia – tam 41 procent małżonków oszukuje swojego męża lub żonę. Islandczycy zajęli trzecie miejsce (39 procent zdrad), a Finowie czwarte (36 procent).

Nie pomaga hygge i lagom, a doniesienia o szczęściu Skandynawów stają się mniej prawdziwe (choć dla zdradzających radość pewnie jest większa, niż dla zdradzanych). W rzeczywistości wygląda to tak, że jeśli znasz dziesięć par małżeńskich ze Skandynawii, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że w co najmniej czterech z nich dochodzi do zdradzania partnera. Może jednak nie warto poruszać tematu tych statystyk na proszonym obiedzie… Także i skandynawscy single mają dużo „pracy” – okazuje się bowiem, że przygoda na jedną noc i sypianie z przypadkowymi nieznajomymi są tam bardzo popularne. Statystyki pokazują, że takie zachowanie jest normą dla 44 procent obywateli.

Na seks analny do Grecji, po przygody do Kanady

Wyniki badań przeprowadzonych przez firmę Dr Felix uzyskano w trakcie trzech miesięcy analiz wcześniejszych doniesień naukowych i nienaukowymi na temat różnych tendencji seksualnych z całego świata. Badacze wzięli pod lupę nie tylko kwestię zdrad, ale także i inne zachowania seksualne, jak np. seks analny, masturbacja, kupowanie seks-zabawek. Odkryli m.in, że Grecy to naród, gdzie najczęściej doświadcza się seksu analnego, Indianie są najbardziej zadowoleni ze swojego życia miłosnego, a Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia i Nowa Zelandia to kraje, w których można spotkać najbardziej otwartych i gotowych na seksualne przygody ludzi.


 

Na podstawie: www.indy100.com, www.drfelix.co.uk